18

No i niech zabierze sobie.nawet dwa miliony to i tak zostanie 13 które uratują życie nie.jednej osobie

0

Parę lat temu w gimnazjum czytalem pod kopułą,wielki marsz i cmentarz zwieżąt,wszystie bardzo mi się podobały,chociaz do dzisiaj w głowie został mi tylko zarys fabuły :D Potem miałem przerwę w czytaniu(kilka lat :D) a wczoraj skończyłem Przebudzenie,które też było bardzo dobre.Zastanawiam się co dalej.

0

Jakie są wasze ulubione książki Kinga jak już jesteśmy przy czytaniu?

1

Dobre jak wczorajszy występ cr7

2

W ostatnim meczu z Celtą nie wspierał defensywy?Zrobił chyba więcej od prawego obrońcy.Nie asystuje?Przecież tydzień temu zaliczył asystę w CDR.Brakuje goli i podań,to prawda,ale w koncu zagra na nominalnej pozycji i to też przyjdzie.Trener na niego stawia,więc jest mu potrzebny,Andre na pewno ma umiejętności,nie wiadomo tylko czy się rozegra na dobre.To jest dobry zmiennik,w dodatku młody więc może się jeszcze wiele nauczyć.

0

Tu już chyba na prawdę nic nie pomoże

4

Nie ma Ramosa,nie ma farta,nie ma punktów :D

80

Ogórki to przydomek Leganes

11

Suarez jeszcze pogra parę lat na najwyzszym poziomie,jest też Paco,jest Arnaiz.Jak dla mnie to już bedzie zbędny transfer za kupę kasy

2

Strasznie słaba ironia,to miało byc zabawne?

0

Ciężki mecz z Realem za nimi,jeśli wyjdzie najmocniejszy skład to teoretycznie nie powinniśmy mieć problemów.Atak mają kozacki,ale ten duet środkowych obrońców to śmiech na sali.

40

Lepiej wydać 300baniek na Coutinho i Dembele niż skupować hurtem Gomesów,Denisów,Vidalów,Turanów czy Alcacerów(mimo że ten ostatni się akurat sprawdził :D).Wąska kadra też zapowiada się dobrze.Jakość ponad ilość+wiecej okazji dla Arnaiza i Aleni.Bartomeu jest jaki jest,ale decyzja o sprowadzeniu Valverde jak na razie wydaje się najlepszym co mogło spotkać ten klub po nieudanym sezonie 16/17.

0

Podania miał świetne,prawda.No ale na silniejszych przeciwników był raczej statystą.Jak kadra będzie węższa to pewnie arnaiz czy alenia będą więcej grali,kogoś trzeba poświęcić.

0

Ciekawie zapowiada się walka na lini CR7~Paulinho

0

Wydaje mi się że Busi/Iniesta to poziom conajmniej Dembele.A jeśli zarabiają mniej to kogoś tu zdrowo po... :)

0

On jest do tego stworzony,w Liverpoolu często to on był za szybki dla swoich partnerów :D

0

Myślę że tak,Ibra chyba przejął dziewiatke Martiala kiedy przeszedł do United,ale mogę się mylić

0

Gdzie mogę obejrzeć cały dzisiejszy mecz po spotkaniu?Nie mogę go zobaczyć a nie zadowalają mnie skróty.Kiedyś oglądałem całe mecze na tej stronce.fullmatchesandshadows ale tam juz same highlighty wstawiają.Pomocy :/

0

Ja już mam pełnię szczęścia jeśli chodzi o naszą pomoc :D Niech tylko Roberto zacznie grać koło Busquetsa!

0

Internet explorer xd.

0

Ale meczycho,4:3 sevilla goni

0

Sevilla na kolanach,piękna klepka i 4:2

2

I pomyśleć zee taki Luis Enrique przyszedl z Realu Madryt,no nie do pomyślenia xd

4

Nadal o Coutinho.

1

Lewy środkowy pomocnik

4

No na pewno ktoś to zrobił xd

0

Vidal został ściągnięty do klubu w roli prawego obrońcy

0

Vidal,Roberto,Semedo.Mamy trzech PO,Roberto gra tam bo Semedo nie jest jeszcze wystarczająco ograny,a sam nie ma miejsca w srodku pola przy Rakiticiu,Busquetsie i Iniescie.Tak wważny zawodnik po prostu nie moze nie grać.

1

Bo Hazard nie jest nam potrzebny a Coutinho pasuje bardziej niz Eriksen?

0

Tyyyyyyyyyle magii!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?