busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Od niedawna gram w Fifę i mam parę pytań.
Jak to to się dzieje, że zawodnicy przeciwnika zawsze podbiegają do zawodnika który otrzymuje podanie,a moi stoją jak kołki?Jaka formacja uchodzi za najlepszą?Jak grać w obronie,czy komputer będzie w stanie zabrać przeciwnikowi piłkę czy muszę sam to zrobic?
15
Ludzie z naszej strony robili to samo,nie bądźmy hipokrytami
26
Niech się lepiej skupi na grze w piłkę
1
Przyjdą jakieś ważne mecze to komentarze też będą,w okresie okienka transferowego co minutę na La Rambli były jakieś posty.Aktywnosc może spadła,ale to dlatego że wielu stałych użytkowników znikło.
1
Valverde to przynajmniej szybko reaguje
1
Deulofeu na prawe skrzydło,iniesta za suareza a Denis na lewe skrzydło i git
1
Wiadomo,ale jednak słabo będzie patrzeć jak wielka Barcelona upada sportowo,bo bez mocnej ligii nic nie osiągniemy
2
A gdzie tam jest napisane że BĘDĄ MIAŁY OBOWIĄZEK?
1
Źródło?
0
Możemy się tylko domyślać,ale na pewno za jakiś czas Neymar będzie bił je wszystkie :D
A tak btw to ten Mbappe jest niesamowity,niestety na ten moment przerasta naszego Dembele,a już na pewno bardziej pasowałby do naszego stylu.Na szczęście obaj są młodzi i sytuacja może się jeszcze odwrócić :)
2
Pewnie się zmieniają po niestrzelonym,a to info o milionie to jakiś absurd powtarzany przez wszystkich tak jakby sam Cavanii to powiedział w jakimś wywiadzie...
0
Nie,to nasz styl i tego się musimy trzymać
0
To info o milionie to najgłupsza rzecz jaką ostatnio słyszałem
1
Ktoś mówił że Ronaldo po golu nie zrobił swojej cieszynki-to przez ciebie!
0
Diego costa,tyle w temacie
0
Ja miałem to samo,czyta magia,nie do opisania
16
Leo nam załatwia transfery
3
Według flashscora już 14 spalonych :D
4
Messi pędzi sam wygrywa mecze
0
Rzeczywiście fart jak...
0
Był Semedo i Dembele,to wiele zmienia,poza tym w środku pola jakbyś nie zauważyła Rakitic gra spd zamiast Buskiego i głównie przez to gra wygląda jak wygląda.W pierwszym składzie wynik pewnie już oscylowałby koło 4:0 i pewnie byś nie narzekała na ustawienie.
0
To tylko Girona,na Juventus ustawienie było całkiem inne...
0
Skysports też ma przyjemny komentarz
W sumie wszystko jest lepsze od Mirosławskiego xd
3
przynajmniej u Valverde widać jakąś konsekwencję,u Enriqe nie ważne kto miał formę a kto nie :D
1
valverde dobry skład ,paulinho i mascherano wywalczyli sobie miejsce,tylko gdzie jest denis?
2
Jeeeest no i dlatego się nie wyłącza po pierwszej bramce!
7
Że jest opóźnienie
4
Gdzie klasa Messiego a gdzie Ronaldo...
3
Nie rozmiar a technika... :)
0
Chyba tak zrobię, dzięki