0

Od niedawna gram w Fifę i mam parę pytań.
Jak to to się dzieje, że zawodnicy przeciwnika zawsze podbiegają do zawodnika który otrzymuje podanie,a moi stoją jak kołki?Jaka formacja uchodzi za najlepszą?Jak grać w obronie,czy komputer będzie w stanie zabrać przeciwnikowi piłkę czy muszę sam to zrobic?

15

Ludzie z naszej strony robili to samo,nie bądźmy hipokrytami

26

Niech się lepiej skupi na grze w piłkę

1

Przyjdą jakieś ważne mecze to komentarze też będą,w okresie okienka transferowego co minutę na La Rambli były jakieś posty.Aktywnosc może spadła,ale to dlatego że wielu stałych użytkowników znikło.

1

Valverde to przynajmniej szybko reaguje

1

Deulofeu na prawe skrzydło,iniesta za suareza a Denis na lewe skrzydło i git

1

Wiadomo,ale jednak słabo będzie patrzeć jak wielka Barcelona upada sportowo,bo bez mocnej ligii nic nie osiągniemy

2

A gdzie tam jest napisane że BĘDĄ MIAŁY OBOWIĄZEK?

1

Źródło?

0

Możemy się tylko domyślać,ale na pewno za jakiś czas Neymar będzie bił je wszystkie :D
A tak btw to ten Mbappe jest niesamowity,niestety na ten moment przerasta naszego Dembele,a już na pewno bardziej pasowałby do naszego stylu.Na szczęście obaj są młodzi i sytuacja może się jeszcze odwrócić :)

2

Pewnie się zmieniają po niestrzelonym,a to info o milionie to jakiś absurd powtarzany przez wszystkich tak jakby sam Cavanii to powiedział w jakimś wywiadzie...

0

Nie,to nasz styl i tego się musimy trzymać

0

To info o milionie to najgłupsza rzecz jaką ostatnio słyszałem

1

Ktoś mówił że Ronaldo po golu nie zrobił swojej cieszynki-to przez ciebie!

0

Diego costa,tyle w temacie

0

Ja miałem to samo,czyta magia,nie do opisania

16

Leo nam załatwia transfery

3

Według flashscora już 14 spalonych :D

4

Messi pędzi sam wygrywa mecze

0

Rzeczywiście fart jak...

0

Był Semedo i Dembele,to wiele zmienia,poza tym w środku pola jakbyś nie zauważyła Rakitic gra spd zamiast Buskiego i głównie przez to gra wygląda jak wygląda.W pierwszym składzie wynik pewnie już oscylowałby koło 4:0 i pewnie byś nie narzekała na ustawienie.

0

To tylko Girona,na Juventus ustawienie było całkiem inne...

0

Skysports też ma przyjemny komentarz







W sumie wszystko jest lepsze od Mirosławskiego xd

3

przynajmniej u Valverde widać jakąś konsekwencję,u Enriqe nie ważne kto miał formę a kto nie :D

1

valverde dobry skład ,paulinho i mascherano wywalczyli sobie miejsce,tylko gdzie jest denis?

2

Jeeeest no i dlatego się nie wyłącza po pierwszej bramce!

7

Że jest opóźnienie

4

Gdzie klasa Messiego a gdzie Ronaldo...

3

Nie rozmiar a technika... :)

0

Chyba tak zrobię, dzięki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?