busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Popieram pomysł zeby nie wlaczac gomesa w zadne transfery ani go nie sprzedawać.Gołym okiem widać że stoi poziom wyżej od reszty naszych mlodych pomocników,mimo że większość sezonu gral poniżej oczekiwań.Jak już się ogarnął to nawet na obronie czy skrzydle dawał radę,trzeba go było tylko odblokować psychicznie.W meczach z city czy atletico,lub w finale cdr zagrał świetnie,on nam da spokój w pomocy,zobaczycie :D
0
Moim zdaniem pełnię ich możliwości zobaczymy po zmianie trenera,bo Emery jeśli wierzyć wszystkim informacjom z mediów ododnośnie jego zachowania w trakcie rewanzowego spotkania z Barceloną raczej nie zapanuje nad taką szatnią.Dac im Guardiole/Conte/Mourinho i dołączą do czołówki
1
Było jakiś rok temu
0
A na la rambli pisali że ten osman jest słaby :
1
A mi sie podoba
0
Leci gdzies w tv superpuchar?
3
Ale Leo wyszedł z tego cienia kiedy był jeszcze bardzo młody,a Neymar ma już 25,lat,więc pewnie wyszedlby z cienia koło 30`tki,jednak.jest różnica
32
Jak leo nie bedzie musial pomagac Neymarowi to zaora ten sezon tak że rzuci ten cień nawet na Paryż :)
2
Tak.
0
Nie
19
A po nocy będzie dzień
3
Hejt na busquetsa stał sie modny tak samo jak na rakiticia.Trzeba być ślepym żeby mówić o słabej grze Hiszpana,nawet gdy nie ma formy to bije od niego taka klasa że reszta spd mogłaby mu korki czyścić.
0
Jaki rower byłby najlepszy do jazdy 3razy w tygodniu powiedzmy przez godzine?Mieszkam w malej miejscowosci,drogi są w miarę,jest gdzie pojezdzic i sie rozpędzić.Rok temu myslalem o rowerze szosowym ateraz sie zastanawiam czy sprawdzi się takze poza tymi głównymi drogami,na troszke slabszej nawierzchnii
13
Krzyżyk na drogę
0
Pieniądze i przyjaciele z Brazylii.No i coś ktoś wspominał o ambicji alr.ja nie widzę związku:)
9
A ja jakoś zacząłem myśleć pozytywnie,stracimy Neymara,ale zyskamy coutinho czyli prawdopodobmego zastępcę Iniesty,do ataku możemy ściągnąć kogokolwiek bo będzie nas stać na każdego.W dodatku mamy zdolnych wychowanków.Będzie dobrze :)
7
Hahahahahahahahhahahahahahhahahaha.Tyle mam w tym temacie do powiedzenia.
2
Znasz może siostrę Neymara?
0
Jak tym podobne plotki są prawdziwe to niech Neymar spada do PSG walczyć o ligue 1,najlepszy klub tego wieku powinien stawiać warunki a nie na odwrót
0
Nie mówię że każdy,ale zawodnicy jak Busquets czy Samper pokazują pełnię umiejętności tylko w zespołach utrzymujących się przy piłce
3
Rok matemu 52 tygodnie,52x500 to 26mln
4
Ale mnie wkurza takie gadanie :D
1
Raczej naszego zarządu który zamiast wypożyczenia powienien mu zapewnic minuty w Barcelonie
43
Samper to pomocnik skrojony pod tiki takę,z kim on miał grać w Granadzie?
0
Inna pozycja,co nie zmienia faktu że jest crackiem
5
Ja nie wiem jak to się dzieje że La Masia upada a co kolejny wychowanek to lepszy :D
Valverde Ufam Tobie!
4
Samper to drugi Busquets,spd skrojony pod jeden styl,tiki takę.Tego nam potrzeba na tej pozycji,zawodnika pewnego siebie,z dobrym podaniem i odbiorem,którego piłka nie parzy i sam bez przerwy o nią prosi.W Granadzie Samper grał chyba przeciętnie,a tutaj kiedy ma z kim pograć to widać ogromny potencjał,może to znak że trzeba zmienić taktykę wprowadzania wychowanków?Kto wie jakby grał teraz Halilović gdyby zamiast Boatenga z Las Palmas miał przy sobie MSN.
0
Najpierw jeden komentator mówi że finał LM w Berlinie wygrała stara dama,a później drugi coś nawija o tym ze messi daje wolne neymarowi zeby, zostal
0
Weź sztychówke.
0
Czasami takie rewolucje przynoszą wiele dobrego,może to dobry moment żeby uwolnić się od MSN?Wolałbym żeby Neymar został,ale jak wybierze pieniądze to szerokiej drogi i kupujemy pomocnikowt :)