busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak bym miał takie piłki w domu to też by mi na zlotych nie zależało
0
Nie ma zadnej klauzuli
0
Jest jakas klauzula?
3
Jak ten projekt sportowy to mu chyba co rok obiecują,on nie ma całego życia
22
Jezus Maria,taki Messi to pozyje
24
Jak tyle nadzieji nam narobili i nic z tego nie będzie to chyba się poplacze
0
Na boisku pewnie będzie wyglądać jak 3 5 2
0
To by była klasyka,co roku to samo
5
Wydaje mi sie że prędzej Mathieu rzuci palenie niż damy w tym okienku 150kafli za jakiegoś grajka
16
Wchodzę na fcbarca.com i Verratti,wchodzę na La Ramble i Verratti,otwieram lodówkę a za sałatą Verratti... :-)
0
Jaka paka,minumum top 3 w przyszłym sezonie musi być
8
Pytałem Leo i do nikogo nie dzwonił
0
Ciężka sprawa,ale chyba postawił bym podobnie z tym że Barcelona przed Bayernem,a potem Atleti
0
Może tak chciał...i wielki comeback truskawki na torcie haha Hajto mistrz
0
Zapomniałem o tych jego wpisach,to go skreśla jak dla mnie
0
W sumie Iniesta młodszy nie będzie :-)
0
Tak,bo barca gra z Rumunią ^^ Bez takich głupot proszę
0
Taki Andrzej tylko bardziej ofensywny
0
Bez przesady,Iniesta>nasza linia pomocy.Ale jeśli Zielu i Linetty sie rozwiną a Krycha odbuduje to kto wie :-)
1
Jak Lewy strzeka karnego to ja się już nawet nie stresuje,skubany zawsze trafia
1
A masz jakieś wątpliwości? :-)
4
Eriksrn ewidentnie puszcza do nas oczko,bedziemy frajerami jesli nie odpowiemy propozycja kontraktu
0
Oby sie nie doczekał,jest nam kompletnie nam nie potrzebny
0
Wypożyczenie do jakiegoś bardzo bardzo słabego klubu La Liga,byle by grał.A w Barcelonie dawać w koncu wiecej minut Denisowi.
13
Jak on chce sie podlizać to niech ogarnie najpierw nazwe klubu pff
4
U nich piłka chodzi szybciej i lepiej niz u nas,jakos zawsze Ramos czy Varane mają wolnego pomocnika a w Barcy jak wszyscy staną to Pique klepie z Umtitim.Poza tym są bardziej dynamiczni i o klase lepsi w srodku pola,az sam.nie wierze ze to piszę
1
Chodzi mi o cieszenie sie ze ugralismy cokolwiek z taką pomocą,przeciez to nas ciągnie w kierunku mentalności małego klubu.Za chwile się bedziemy cieszyć drugim miejscem i półfinalem LM...
1
No rzeczywiście jest sie czym cieszyć...
15
Dlaczrgo,skoro ze zwycięzcą euro czy niemcami walczylismy jaknie rowny z rownym?Graliśmy swietnie,zero porazek.i to procentuje,tyle
0
Ale masz odwieczny rywal nie dokona hostorycxnego czynu broniąc LM.To bedzie dla nas cos pozytywnego,moze nie sukces ale nadal będziemy mogli sie cieszyc