0

Jak bym miał takie piłki w domu to też by mi na zlotych nie zależało

0

Nie ma zadnej klauzuli

0

Jest jakas klauzula?

3

Jak ten projekt sportowy to mu chyba co rok obiecują,on nie ma całego życia

22

Jezus Maria,taki Messi to pozyje

24

Jak tyle nadzieji nam narobili i nic z tego nie będzie to chyba się poplacze

0

Na boisku pewnie będzie wyglądać jak 3 5 2

0

To by była klasyka,co roku to samo

5

Wydaje mi sie że prędzej Mathieu rzuci palenie niż damy w tym okienku 150kafli za jakiegoś grajka

16

Wchodzę na fcbarca.com i Verratti,wchodzę na La Ramble i Verratti,otwieram lodówkę a za sałatą Verratti... :-)

0

Jaka paka,minumum top 3 w przyszłym sezonie musi być

8

Pytałem Leo i do nikogo nie dzwonił

0

Ciężka sprawa,ale chyba postawił bym podobnie z tym że Barcelona przed Bayernem,a potem Atleti

0

Może tak chciał...i wielki comeback truskawki na torcie haha Hajto mistrz

0

Zapomniałem o tych jego wpisach,to go skreśla jak dla mnie

0

W sumie Iniesta młodszy nie będzie :-)

0

Tak,bo barca gra z Rumunią ^^ Bez takich głupot proszę

0

Taki Andrzej tylko bardziej ofensywny

0

Bez przesady,Iniesta>nasza linia pomocy.Ale jeśli Zielu i Linetty sie rozwiną a Krycha odbuduje to kto wie :-)

1

Jak Lewy strzeka karnego to ja się już nawet nie stresuje,skubany zawsze trafia

1

A masz jakieś wątpliwości? :-)

4

Eriksrn ewidentnie puszcza do nas oczko,bedziemy frajerami jesli nie odpowiemy propozycja kontraktu

0

Oby sie nie doczekał,jest nam kompletnie nam nie potrzebny

0

Wypożyczenie do jakiegoś bardzo bardzo słabego klubu La Liga,byle by grał.A w Barcelonie dawać w koncu wiecej minut Denisowi.

13

Jak on chce sie podlizać to niech ogarnie najpierw nazwe klubu pff

4

U nich piłka chodzi szybciej i lepiej niz u nas,jakos zawsze Ramos czy Varane mają wolnego pomocnika a w Barcy jak wszyscy staną to Pique klepie z Umtitim.Poza tym są bardziej dynamiczni i o klase lepsi w srodku pola,az sam.nie wierze ze to piszę

1

Chodzi mi o cieszenie sie ze ugralismy cokolwiek z taką pomocą,przeciez to nas ciągnie w kierunku mentalności małego klubu.Za chwile się bedziemy cieszyć drugim miejscem i półfinalem LM...

1

No rzeczywiście jest sie czym cieszyć...

15

Dlaczrgo,skoro ze zwycięzcą euro czy niemcami walczylismy jaknie rowny z rownym?Graliśmy swietnie,zero porazek.i to procentuje,tyle

0

Ale masz odwieczny rywal nie dokona hostorycxnego czynu broniąc LM.To bedzie dla nas cos pozytywnego,moze nie sukces ale nadal będziemy mogli sie cieszyc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?