81

Fajne czasy mamy w futbolu,zwykłe klaskanie jest surowiej karane od próby połamania komuś nóg...

0

A CR to wymysł naszej wyobraźni czy jak?

1

Hmmmm może ten Gomes po niezłej zmianie w klasyku w końcu odpali

0

Bramki w tym meczu były fenomenalne,2 świetne kombinacyjne akcje i petarda w stylu Rakieticia i to z lewki.Teraz tylko powtarzać to co mecz do końca sezonu i trzecia liga z rzędu welcome :)

0

Niech ci Messi w dzieciach wynagrodzi :)

5

Wyśmiali Iniestę i tak ich robił że nie wiedzieli co się dzieje,statystyki to nie wszystko

1

A ja wam mówię że w momencie wślizgu Sergio Ramos przekazał moc Messiemu

1

Barcainfo poproszę tapetę z Messim! :))))

1

Messi.

2

Messi kasuje zawodników Realu Madryt,Casemiro i Ramos siedzą,kolej na ciebie Kova :D

0

Trzeba to zamknąć bo znowu zremisujemy jak na camp nou

0

Był faul???

1

Czerwony Ramos ubrany na biało!!

1

Efekt Gomesa!

0

Rakitić ucisza w tym momencie kibiców obu drużyn

4

Bo tak naprawdę to zęby Messiego zaatakowały łokieć Marcelo

1

Bez przesady znowu z tym Marcelo,jasne że to był faul,ale wcale mnie nie dziwi że sędzia tego nie widział,wy pewnie też zrozumieliście co sie stało dopiero jak pokazali krew

0

Dobrze dla nas jednak wyszło to zejście Bale,Walijczyk jednak mimo wszystko ma doświadczenie i jest niesamowity fizycznie

14

Casemiro ma jakiś immunitet,rzeźnik jakich mało a czerwonej nawet nie powąchał

0

Ooo nieee Asencio gra 3x lepiej niż Bale obecnie

0

Król!!!!!!!!!

0

Ostatnio zawsze faworyt przegrywał,liczę na podtrzymanie passy :)

31

Moje narządy wewnętrzne są jakoś małomówne:/

0

Jakbyśmy wygrali 5:0 ale biali dostali by walkowera to mielibyście jakąś satysfakcje?

3

Nie jest z nami najgorzej,jeden-dwa dobre transfery i wracamy do gry.Najważniejszy jest oczywiście nowy trener,bez nowej taktyki jakoś tego nie widzę nawet z Verattim i Coutinho

0

Pjanic nic nie dostał za wejście w Messiego?

1

Mam pytanie natury matematycznej,czy jeśli x^2+(3+pierwiastek z 2)^2=(6+pierwiastek z 2)^2 to x wyjdzie pierwiastek z 27? bo mam problemy z pierwiastkami w nawiasie

0

no i prawidłowo

10

Trzeba ich wyjaśnić w klasyku bo nie zdzierżę

0

Uefalona wita!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?