busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
81
Fajne czasy mamy w futbolu,zwykłe klaskanie jest surowiej karane od próby połamania komuś nóg...
0
A CR to wymysł naszej wyobraźni czy jak?
1
Hmmmm może ten Gomes po niezłej zmianie w klasyku w końcu odpali
0
Bramki w tym meczu były fenomenalne,2 świetne kombinacyjne akcje i petarda w stylu Rakieticia i to z lewki.Teraz tylko powtarzać to co mecz do końca sezonu i trzecia liga z rzędu welcome :)
0
Niech ci Messi w dzieciach wynagrodzi :)
5
Wyśmiali Iniestę i tak ich robił że nie wiedzieli co się dzieje,statystyki to nie wszystko
1
A ja wam mówię że w momencie wślizgu Sergio Ramos przekazał moc Messiemu
1
Barcainfo poproszę tapetę z Messim! :))))
1
Messi.
2
Messi kasuje zawodników Realu Madryt,Casemiro i Ramos siedzą,kolej na ciebie Kova :D
0
Trzeba to zamknąć bo znowu zremisujemy jak na camp nou
0
Był faul???
1
Czerwony Ramos ubrany na biało!!
1
Efekt Gomesa!
0
Rakitić ucisza w tym momencie kibiców obu drużyn
4
Bo tak naprawdę to zęby Messiego zaatakowały łokieć Marcelo
1
Bez przesady znowu z tym Marcelo,jasne że to był faul,ale wcale mnie nie dziwi że sędzia tego nie widział,wy pewnie też zrozumieliście co sie stało dopiero jak pokazali krew
0
Dobrze dla nas jednak wyszło to zejście Bale,Walijczyk jednak mimo wszystko ma doświadczenie i jest niesamowity fizycznie
14
Casemiro ma jakiś immunitet,rzeźnik jakich mało a czerwonej nawet nie powąchał
0
Ooo nieee Asencio gra 3x lepiej niż Bale obecnie
0
Król!!!!!!!!!
0
Ostatnio zawsze faworyt przegrywał,liczę na podtrzymanie passy :)
31
Moje narządy wewnętrzne są jakoś małomówne:/
0
Jakbyśmy wygrali 5:0 ale biali dostali by walkowera to mielibyście jakąś satysfakcje?
3
Nie jest z nami najgorzej,jeden-dwa dobre transfery i wracamy do gry.Najważniejszy jest oczywiście nowy trener,bez nowej taktyki jakoś tego nie widzę nawet z Verattim i Coutinho
0
Pjanic nic nie dostał za wejście w Messiego?
1
Mam pytanie natury matematycznej,czy jeśli x^2+(3+pierwiastek z 2)^2=(6+pierwiastek z 2)^2 to x wyjdzie pierwiastek z 27? bo mam problemy z pierwiastkami w nawiasie
0
no i prawidłowo
10
Trzeba ich wyjaśnić w klasyku bo nie zdzierżę
0
Uefalona wita!