busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Vidal za Ivana i Gomes do pomocy,manita sama wejdzie
2
Co sie stało.
1
No ito mamy swoje transfery do pomocy,Roberto i Gomes :)
1
Ten Manu tak sie wczuwa ze chyba wyleci.Pluje sie ciągle a jak przyjdzie co do czego do Messi mu robi karuzele
0
Gomes na po jest tragiczny,zero dynamiki i tylko odgrywa,zaczal grac kiedy zaczal schodzic bardziej do srodka
4
Paco najpierw przepuszczenie piłki przy golu Neymara a teraz strzela,kocur!
0
Bóg futbolu!!!!!!
0
Chyba jednak nie,jego gra na po to kryminał,w pomocy jest swietny jak sie rozegra
0
Trzecia piękna bramka w pierwszej połowie,La Liga i tyle w temacie
0
Alaves tyle zapier... w pressingu że nie dozyja drugiej połowy
0
Z gry jestesmy lepsi,sklepiemy ich lajtowo panowie :)
5
No to transfer sie juz splaca realowi :/
1
Bóg futbolu jest tylko jeden!
0
Wie ktos jakie walki jeszcze beda po meczu barcy?
1
Fajnie będzie znowu zobaczyć Cillesena,mega dobry bramkarz,przy MaTSie w tej formie mógłby grac więcej
8
Rozal to dobry czlowiek :) nie przepadam za sportami walki,ale robienie z tych ludzi jakichś dzikusow jest śmieszne.Wygląd to nie wszystko,burneika czy popek moze nie są elitą intelektualną ale nie pakuj wszytkich do jednego worka
2
ho ho ho hi hi hi :D
1
jednak Qlewer ma rację ale dzieki za starania :)
0
jesteś człowiekiem małej wiary :D
0
jeszcze jedno,jak to mam podstawić bo jakos nie kminie
0
dziękuje panowie,niestety jakoś te cosiunsy mi nie wchodzą :D
1
eee a co to jedynka trygonometryczna? :D
0
Mam bardzo ważne(dla mnie :D) pytanie,na temat którego większość nie znosi.
Ile wynoszą sinus i cosinus jeżeli tangens to 2/7? wiem że tg= sinus/cosinus,czyli sinus to 2,a cosinus to 7?
0
A co odwalil?
1
A rakieta to co?????
4
I tak wygramy to spotkanie,problem w tym ze real pewnie swoje tez wygra
0
Co rakitic teraz zrobil....
1
Nie ma sensu narzekac na drużynę,kiedy ta powinna byc teraz pierwsza gdyby nie ślepi sędziowie
1
Po co pisac setny raz to samo?Gdyby uznano nam bramke z żółtą łodzią to nie bylo by tematu...
0
Nie ma takiej siły na tym świecie żeby cena thiago wyskoczyła na taki poziom