0

Gdzie w tv leci Hiszpania?

1

Rafinha nie gra źle,po prostu za.każdym razem gdy zaczyna się rozkręcac doznaje kontuzji.Jeśli sie go pozbędziemy to na pewno będziemy żałować.

0

Ja jednak obstaje przy tym że Iniesta nie leci na pieniądze,w końcu Barcelona to więcej niż klub,a dla człowieka ktoremu dała wszystko musi znaczyć bardzo wiele.

15

Jestem w 100 procentach pewny że ten człowiek ma gdzieś pieniądze.czysta miłość do klubu

1

Oczywiście,zostanie i przejdzie do historii tak jak Totti czy Puyol :)

0

Pod tym względem jesteśmy lata świetlne za fioletową,dobrze że La Rambla robi robotę

0

Wątpię żeby jakieś wielkie gwiazdy przyszły do PSG,Marco może po prostu szukać powodu zeby opuścić klub

0

Obecnie są lepsi fizycznie,ale wydaje mi się że Verratti by ich robił jak chciał,a u Iniesty,Messiego i Busquetsa to już rutyna :-)

0

Jezu ale bym już poogladał Verrattiego w barwach Barcelony.Wyobraźcie sobie co pomoc Iniesta Busi Verratti robiłaby z RM w klasyku :-)
Coś czuję że takie obrazki wrócą!

0

A Mboule kiedyś odkupimy za 60mln :)

2

Rakieta wiele zrobił dla klubu ale jak dla mnie jego wymiana na Verrattiego to byłby dobry ruch

3

Przypadkiem nie mamy pierwokupu?

1

W życiu,Roberto sportowo rośnie z meczu na mecz,nie wspominając o tym co znaczy dla Barcelony w obecnych czasach kiedy odchodzimy od La Masii.W tym sezonie najbardziej mu zależało,oby zakończył tu karierę.

0

Jak coś jest nie tak to najszybciej zostaną podjete jakiekolwiek działania jak sprawa trafi do opinii publicznej.Bielik dobrze mówi i jeszcze.mu się obrywa...

0

W sumie to coś to zmieni?

0

Przyjaciele mogę gdzieś obejrzeć w internecie transmisję meczu U-21?Małe remonty w domu i zostałem bez telewizji :/ Fajnie by było z polskim komentarzem,z góry dziękuję

0

Batonem po piszczelach i się odechce islamizacji haha :D

2

to się przyczepię,te najnowsze badania są stare jak sandały Mojżesza

2

W Polsce gdyby trzech napastników z nożami spotkało kibiców to mogliby się zdziwić widząc maczety :-)

0

Asencio dzik.

2

To chyba niemożliwe w tym momencie jeśli nie ma żadnych podstaw typu nie wypłacalność klubu,zwlekanie z pensją itp.Na pewno nie można rozwiązać umowy przez jakieś widzimisię piłkarza

0

Mimo wszyso sama obecność Ronaldo podnosi morale,a on jest crackiem,strzela tak wiele bramek w ważnych momentach że to nie pojęte

0

Ja mam w menu 9754 xd

0

Taki był plan :/

21

Zaglądasz do środka,a tam Verratti

0

Kto jest waszym zdaniem najlepszym pomocnikiem na ten moment?

1

Pewnie ma taką samą przypadłość jak Zielu:D

1

I to rozumiem.Denis lekko przypomina naszego Ziela,ma przeblyski geniuszu,ale brakuje mi regularnosci

2

Piszesz że agent Verrattiego widziany z Braidą,wstawiasz zdjecie z 2015 i zielone lecą :-)

4

on jest jak Messi wśród defensywnych pomocników,nawet bez formy przewyższa całą resztę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?