busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie w tv leci Hiszpania?
1
Rafinha nie gra źle,po prostu za.każdym razem gdy zaczyna się rozkręcac doznaje kontuzji.Jeśli sie go pozbędziemy to na pewno będziemy żałować.
0
Ja jednak obstaje przy tym że Iniesta nie leci na pieniądze,w końcu Barcelona to więcej niż klub,a dla człowieka ktoremu dała wszystko musi znaczyć bardzo wiele.
15
Jestem w 100 procentach pewny że ten człowiek ma gdzieś pieniądze.czysta miłość do klubu
1
Oczywiście,zostanie i przejdzie do historii tak jak Totti czy Puyol :)
0
Pod tym względem jesteśmy lata świetlne za fioletową,dobrze że La Rambla robi robotę
0
Wątpię żeby jakieś wielkie gwiazdy przyszły do PSG,Marco może po prostu szukać powodu zeby opuścić klub
0
Obecnie są lepsi fizycznie,ale wydaje mi się że Verratti by ich robił jak chciał,a u Iniesty,Messiego i Busquetsa to już rutyna :-)
0
Jezu ale bym już poogladał Verrattiego w barwach Barcelony.Wyobraźcie sobie co pomoc Iniesta Busi Verratti robiłaby z RM w klasyku :-)
Coś czuję że takie obrazki wrócą!
0
A Mboule kiedyś odkupimy za 60mln :)
2
Rakieta wiele zrobił dla klubu ale jak dla mnie jego wymiana na Verrattiego to byłby dobry ruch
3
Przypadkiem nie mamy pierwokupu?
1
W życiu,Roberto sportowo rośnie z meczu na mecz,nie wspominając o tym co znaczy dla Barcelony w obecnych czasach kiedy odchodzimy od La Masii.W tym sezonie najbardziej mu zależało,oby zakończył tu karierę.
0
Jak coś jest nie tak to najszybciej zostaną podjete jakiekolwiek działania jak sprawa trafi do opinii publicznej.Bielik dobrze mówi i jeszcze.mu się obrywa...
0
W sumie to coś to zmieni?
0
Przyjaciele mogę gdzieś obejrzeć w internecie transmisję meczu U-21?Małe remonty w domu i zostałem bez telewizji :/ Fajnie by było z polskim komentarzem,z góry dziękuję
0
Batonem po piszczelach i się odechce islamizacji haha :D
2
to się przyczepię,te najnowsze badania są stare jak sandały Mojżesza
2
W Polsce gdyby trzech napastników z nożami spotkało kibiców to mogliby się zdziwić widząc maczety :-)
0
Asencio dzik.
2
To chyba niemożliwe w tym momencie jeśli nie ma żadnych podstaw typu nie wypłacalność klubu,zwlekanie z pensją itp.Na pewno nie można rozwiązać umowy przez jakieś widzimisię piłkarza
0
Mimo wszyso sama obecność Ronaldo podnosi morale,a on jest crackiem,strzela tak wiele bramek w ważnych momentach że to nie pojęte
0
Ja mam w menu 9754 xd
0
Taki był plan :/
21
Zaglądasz do środka,a tam Verratti
0
Kto jest waszym zdaniem najlepszym pomocnikiem na ten moment?
1
Pewnie ma taką samą przypadłość jak Zielu:D
1
I to rozumiem.Denis lekko przypomina naszego Ziela,ma przeblyski geniuszu,ale brakuje mi regularnosci
2
Piszesz że agent Verrattiego widziany z Braidą,wstawiasz zdjecie z 2015 i zielone lecą :-)
4
on jest jak Messi wśród defensywnych pomocników,nawet bez formy przewyższa całą resztę