1

Jak się ogląda Sampera czy Oriola to do złudzenia przypominają Busiego,jednak jakieś modele są wpajane tym piłkarzom od wielu lat :)

14

Rakieta gra ostatnio lepiej od Iniesty i Paulinho,jest moda na hejtowanie go ale jak widać ivan gra co mecz i co mecz udowadnia że jest niezbędny w tej drużynie i Valverde to widzi.Jestem pewny że dzisiaj również zagra super,a ktoś i tak na siłę będzie się czepiał

1

sławne koszulki z euro? :D

0

Ćwiczę na siłowni juz jakis czas,wszystko idzie do przodu,ale nigdy się jakoś nie podciagalem,a jak juz to z pomocą drugiej osoby.No i teraz mam taki problem :) Mógłbym się w sumie podciągać jako tako tym podchwytem ale myślę,że w tym momencie więcej mi da dobra technika z użyciem gumy niż takie szarpanie,nie opuszczanie się do końca itp

0

Jak myślicie,która z taśm treningowych będzie najlepsza dla mnie do podciagania?podchwytem kilka razy sam się podciagnę,nachytem szeroko jest kompletny dramat,a chciałbym jakoś zacząć.https://www.decathlon.pl/?sn.q=Taśma%20treningowa

0

Co byś wziął w ciemno?chyba zartujesz!

0

On ma "to coś",brakuje tylko tak jak mówisz regularnosci

0

Piotrek gola ładuje,ale forma brawo !

0

Ile bramek ma Paulinho w la liga?

0

Rakitic bardzo dobrze gra

5

Przykre że szukasz.dziury w całym

0

Bez komentarza.

0

też właśnie do tego doszedłem,dzięki

4

Roberto ciężko rozgryźć,niby walczak,niby gra lepiej w defensywie,ale jak dostanie piłkę to potrafi przebiec z nią pół boiska i minąć 4 zawodników ;D technicznie lepszy od reszty naszych "pomocników" nie licząc busiego i iniesty

0

czy gtaV na xboxa 360 poszłoby mi na xbox one s?

0

Jaki waszym zdaniem powinien być pierwszy skład na ten moment?Nie licząc kontuzji Iniesty

2

wszystko spoko ale wejście Semedo jakieś niesamowite nie było a zespół na pewno nie jest zajechany

0

ja też siedzę w koszulce barcy i czekam :D Łączmy się! :D

0

Gomes na skrzydle jest tak cienki...a Deulo i Denis grzeją,brawo!

0

co to oznacza?

0

co jest niepojęte?

2

ter stegen-semedo-pique-umtiti-alba-roberto-busquets-rakitic-denis-messi-suarez

0

hehe

he.

1

Zna ktoś może jakieś metody na polepszenie przyśpieszenia/szybkości? Chodzi mi o jakieś ćwiczenia na siłowni/biegowe które pomogły by mi w poprawie tego aspektu

0

Jest świetny, mało popisów,dużo konkretów

10

Wszystkie rodzaje pompek,jak masz drążek to podciąganie

6

Widać jakieś logiczne zmiany,u Lucho czasami się zastanawiałem czy to my wszyscy jesteśmy tępi a on jest geniuszem czy jednak na odwrót :D

0

Ile jeszcze musimy czekać na powrót Dembele? Wróci w tym roku?

0

Sami ktoś link do całego wczorajszego meczu? dziękuję z góry

0

Na szczęście Bóg gra w naszej drużynie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?