busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak się ogląda Sampera czy Oriola to do złudzenia przypominają Busiego,jednak jakieś modele są wpajane tym piłkarzom od wielu lat :)
14
Rakieta gra ostatnio lepiej od Iniesty i Paulinho,jest moda na hejtowanie go ale jak widać ivan gra co mecz i co mecz udowadnia że jest niezbędny w tej drużynie i Valverde to widzi.Jestem pewny że dzisiaj również zagra super,a ktoś i tak na siłę będzie się czepiał
1
sławne koszulki z euro? :D
0
Ćwiczę na siłowni juz jakis czas,wszystko idzie do przodu,ale nigdy się jakoś nie podciagalem,a jak juz to z pomocą drugiej osoby.No i teraz mam taki problem :) Mógłbym się w sumie podciągać jako tako tym podchwytem ale myślę,że w tym momencie więcej mi da dobra technika z użyciem gumy niż takie szarpanie,nie opuszczanie się do końca itp
0
Jak myślicie,która z taśm treningowych będzie najlepsza dla mnie do podciagania?podchwytem kilka razy sam się podciagnę,nachytem szeroko jest kompletny dramat,a chciałbym jakoś zacząć.https://www.decathlon.pl/?sn.q=Taśma%20treningowa
0
Co byś wziął w ciemno?chyba zartujesz!
0
On ma "to coś",brakuje tylko tak jak mówisz regularnosci
0
Piotrek gola ładuje,ale forma brawo !
0
Ile bramek ma Paulinho w la liga?
0
Rakitic bardzo dobrze gra
5
Przykre że szukasz.dziury w całym
0
Bez komentarza.
0
też właśnie do tego doszedłem,dzięki
4
Roberto ciężko rozgryźć,niby walczak,niby gra lepiej w defensywie,ale jak dostanie piłkę to potrafi przebiec z nią pół boiska i minąć 4 zawodników ;D technicznie lepszy od reszty naszych "pomocników" nie licząc busiego i iniesty
0
czy gtaV na xboxa 360 poszłoby mi na xbox one s?
0
Jaki waszym zdaniem powinien być pierwszy skład na ten moment?Nie licząc kontuzji Iniesty
2
wszystko spoko ale wejście Semedo jakieś niesamowite nie było a zespół na pewno nie jest zajechany
0
ja też siedzę w koszulce barcy i czekam :D Łączmy się! :D
0
Gomes na skrzydle jest tak cienki...a Deulo i Denis grzeją,brawo!
0
co to oznacza?
0
co jest niepojęte?
2
ter stegen-semedo-pique-umtiti-alba-roberto-busquets-rakitic-denis-messi-suarez
0
hehe
he.
1
Zna ktoś może jakieś metody na polepszenie przyśpieszenia/szybkości? Chodzi mi o jakieś ćwiczenia na siłowni/biegowe które pomogły by mi w poprawie tego aspektu
0
Jest świetny, mało popisów,dużo konkretów
10
Wszystkie rodzaje pompek,jak masz drążek to podciąganie
6
Widać jakieś logiczne zmiany,u Lucho czasami się zastanawiałem czy to my wszyscy jesteśmy tępi a on jest geniuszem czy jednak na odwrót :D
0
Ile jeszcze musimy czekać na powrót Dembele? Wróci w tym roku?
0
Sami ktoś link do całego wczorajszego meczu? dziękuję z góry
0
Na szczęście Bóg gra w naszej drużynie ;)