0

Ter Stegen.

1

To jest nasza szansa

1

Ale tego nikt nie powie bo lepiej wieszać psy na Denisie

0

A Semedo siedzi...

2

Semedo na PO a Roberto za Denisa/Paulinho

2

Spójrz na mój nick

3

Porównaj sobie ten mecz do meczów barcy z Juve,Valencią,Celtą...Grają świetnie ale bez przesady

1

Swoją drogą Lukaku dzisiaj rozwalił system,cały mecz był bezużyteczny,totalne zero.Ale w najważniejszych momentach swoje zrobił,dwie pół asysty przy golach city i zmarnowana setka :D

0

No to teraz albo nigdy Denis

0

Można powiedzieć że to po prostu angielska wersja tamtej Barcelony :D
Guardiola zrobi z tego klubu maszynę jakiej Anglia nie widziała

13

Bez przesady,city z pierwszej połowy daleko do Barcelony :)

0

Ten niżej nie był oficjalny,chyba że w międzyczasie podano

1

A ja się ucieszę jak zobaczę dzisiaj w podstawie Semedo i Roberto :D

1

Jezu co to był za festiwal nabijania xd

0

Ederson!!!!!!!!!!!

1

Coutinho,idealny zastępca Iniesty,wróciłaby brazylijska magia i gra byłaby szybsza

4

Bo w przeciwienstwie do iniesty do którego jest porównywany nie potrafi grać w obronie.

0

Jazda Borussia!

0

XD.

0

Włączyłem i strzelili


Przepraszam.

27

Już zapomnieli o superpucharze :D

0

Nie zgadza mi się numerówka na tej stronce,z oficjalną numerówką nike,jak myślicie,brać rozmiar według oficjalnej tabeli firmy czy według tego sklepu?Może oni liczą +parę cm wkładki czy coś http://fabrykacen.pl/meskie/obuwie/lifestylowe/wysokie/court-borough-mid-se-aa0546-001.html

0

pomoże mi ktoś?na tej stronce tabela rozmiarów pod spodem nie zgadza sie z tabelą rozmiarów nike,już nie wiem czym mam się kierować http://fabrykacen.pl/meskie/obuwie/lifestylowe/wysokie/court-borough-mid-se-aa0546-001.html

0

Jakie męskie buty zimowe polecacie?Widziałem wyżej nike hoodland ale cos nie mogę znaleźć w przystępnej cenie :/

0

.

14

Dwie pierwsze połowy dwóch ostatnich meczów to tiki taka i piękny futbol w najlepszym wydaniu.W obu przypadkach grę zmieniły błędy sędziów.Mi ta barca się podoba,pod względem taktycznym wszystko jest idealnie dopięte,z przodu zwyczajnie brakuje nam szybkiego skrzydłowego jakim jest Dembele.Więcej wiary,skład mamy świetny!

2

De Bruyne coś niemrawo dzisiaj,poeobnie Aguero

0

Otamendi i. 1:1 :)

0

Teorie spiskowe na bok,naglasnianie tego i tak nic by nie zmieniło

1

Robić aferę?No tak,najlepiej się osmieszyc i przy okazji zniszczyć wizerunek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?