busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ter Stegen.
1
To jest nasza szansa
1
Ale tego nikt nie powie bo lepiej wieszać psy na Denisie
0
A Semedo siedzi...
2
Semedo na PO a Roberto za Denisa/Paulinho
2
Spójrz na mój nick
3
Porównaj sobie ten mecz do meczów barcy z Juve,Valencią,Celtą...Grają świetnie ale bez przesady
1
Swoją drogą Lukaku dzisiaj rozwalił system,cały mecz był bezużyteczny,totalne zero.Ale w najważniejszych momentach swoje zrobił,dwie pół asysty przy golach city i zmarnowana setka :D
0
No to teraz albo nigdy Denis
0
Można powiedzieć że to po prostu angielska wersja tamtej Barcelony :D
Guardiola zrobi z tego klubu maszynę jakiej Anglia nie widziała
13
Bez przesady,city z pierwszej połowy daleko do Barcelony :)
0
Ten niżej nie był oficjalny,chyba że w międzyczasie podano
1
A ja się ucieszę jak zobaczę dzisiaj w podstawie Semedo i Roberto :D
1
Jezu co to był za festiwal nabijania xd
0
Ederson!!!!!!!!!!!
1
Coutinho,idealny zastępca Iniesty,wróciłaby brazylijska magia i gra byłaby szybsza
4
Bo w przeciwienstwie do iniesty do którego jest porównywany nie potrafi grać w obronie.
0
Jazda Borussia!
0
XD.
0
Włączyłem i strzelili
Przepraszam.
27
Już zapomnieli o superpucharze :D
0
Nie zgadza mi się numerówka na tej stronce,z oficjalną numerówką nike,jak myślicie,brać rozmiar według oficjalnej tabeli firmy czy według tego sklepu?Może oni liczą +parę cm wkładki czy coś http://fabrykacen.pl/meskie/obuwie/lifestylowe/wysokie/court-borough-mid-se-aa0546-001.html
0
pomoże mi ktoś?na tej stronce tabela rozmiarów pod spodem nie zgadza sie z tabelą rozmiarów nike,już nie wiem czym mam się kierować http://fabrykacen.pl/meskie/obuwie/lifestylowe/wysokie/court-borough-mid-se-aa0546-001.html
0
Jakie męskie buty zimowe polecacie?Widziałem wyżej nike hoodland ale cos nie mogę znaleźć w przystępnej cenie :/
0
.
14
Dwie pierwsze połowy dwóch ostatnich meczów to tiki taka i piękny futbol w najlepszym wydaniu.W obu przypadkach grę zmieniły błędy sędziów.Mi ta barca się podoba,pod względem taktycznym wszystko jest idealnie dopięte,z przodu zwyczajnie brakuje nam szybkiego skrzydłowego jakim jest Dembele.Więcej wiary,skład mamy świetny!
2
De Bruyne coś niemrawo dzisiaj,poeobnie Aguero
0
Otamendi i. 1:1 :)
0
Teorie spiskowe na bok,naglasnianie tego i tak nic by nie zmieniło
1
Robić aferę?No tak,najlepiej się osmieszyc i przy okazji zniszczyć wizerunek