busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież Inter może wykupić Rafę za ponad 30baniek,co jest świetną ceną jak za kogoś kto praktyczne dwa lata spędził w gipsie.A sprzedaż Mascherano do Chin tez jest dużym plusem jeśli chodzi o marketing,raczej nikt by takiej kasy za niego nie dał w europie.Pozbylismy się też Turana i Deulo,czyli balastu.Mimo że nie dostaliśmy za nich góry złota to przynajmniej zyskamy na pensjach.Jak dla mnie okienko zasługuje na ocenę dobry,dwóch solidnych grajków za czterech niepotrzebnych.
0
Alli niesamowity chłopak,to co on gra to poezja
0
Top 5 stoperów w historii według was?
1
Pewnie zagramy nasze 4:2:3:1, rakitić,paulinho,przed nimi iniesta,cou i messi a szpica suarez.
15
Bardziej od możliwości obejrzenia meczu jara mnie występ Coutinho,skubany ma w sobie tą brazylijską magię :D
0
Dużo brakuje?
0
Będzie dogrywka jak wynik się utrzyma?ps,benzema aj law ju
0
Pomocy,zrobiłem hard reset samsunga swojej mamy,chciała go sprzedać.Teraz jak się włoży kartę sim to trzeba podać konto google i hasło,które są niby związane z tym urządzeniem,ale nic takiego nie mam
0
Melduję się,a żałosne to jest hejtowanie kkogoś na siłę :)
0
Oczywiście że zrozumiałem,ale to było bardzo słabe.Próbuj dalej :)
0
Jeden z lepszych piłkarzy w historii futbbolu,dziękuję za komplement
0
No hehe,bo lepiej pier.... farmazony,ze podania tylko do tyłu itp,jak gra dobrze to trzeba chwalić,no i brawo za argumenty
7
Gdyby Roberto zagrał tak jak Gomes te 27 minut to zostałby okrzyknięty nowym Iniestą i bogiem w pomocy.Andre gra kozacko,wszystko mu wychodzi,lewa strona w dodatku zamknięta zupełnie,czego nie można powiedziec o prawej.W powietrzu świetnie,pod pressingiem świetnie,dla mnie perfekt
1
Ktoś to przeczytał?xd
0
laska rulezz
0
Jak oceniacie nowy numer tego duetu?
1
To strona kibiców FC Barcelony,co w tym dziwnego?
7
Ronaldo pudłuje,Zidane klaszcze,trawa jest zielona
0
Co do ofensywy PSG to nie można mieć żadnych zastrzeżeń,z taką formą obrony Realu,nie wróżę im większych problemów ze zdobyciem bramki.Tylko trzeba wziąć poprawkę na to,jak w LM gra Cristiano czy Marcelo,dosłownie inni ludzie.No i Real ma kozacką pomoc,dwumecz będzie na pewno wyrównany.
2
Myślę że o przyszłości Zidana zdecyduje wynik dwumeczu z PSG i ogólnie ich rezultaty w LM
1
Gdyby nie bramkarz Depor,to dostawaliby już z 5,kocur
0
Jak nie zakfalifikują się do LM to nowy trener im nic nie pomoże xd
9
Real stabilna forma,brawo Zidane :)
0
Wypozyczylem mroczną wieżę,ale zauważyłem napis mroczna wieża 7.To siódma czesc?Jest jakis sens to czytac?
2
Francuska kolonia robi się w Barcelonie.I bardzo dobrze,Dobrych zawodników nigdy za wiele,szkoda tylko że zmienia się postrzeganie naszego klubu w świecie piłki,no ale ktoś musi w przyszłości zastąpić starzejących się Messiego,Iniestę,Suareza czy Pique.Fajnie będzie zobaczyć współpracę Griezmanna z Coutinho,Dembele,Suarezem i Messim,o ile do tego dojdzie :)
1
Z 14 grał Crutff,może Cou chce iść w jego slady?
0
Jest Rafinha na ławce?Jest jakaś opcja że zagra?
5
3 razy do roku takie info wypływa,najczęściej jak RM albo Ronaldo gubią formę
2
Pieprze... sezonowcy,hejtujecie Gomesa bo to modne
2
Dodaj Messiego i nagle się okaże że jednak jest ultra kreatywna :D