0

Przecież Inter może wykupić Rafę za ponad 30baniek,co jest świetną ceną jak za kogoś kto praktyczne dwa lata spędził w gipsie.A sprzedaż Mascherano do Chin tez jest dużym plusem jeśli chodzi o marketing,raczej nikt by takiej kasy za niego nie dał w europie.Pozbylismy się też Turana i Deulo,czyli balastu.Mimo że nie dostaliśmy za nich góry złota to przynajmniej zyskamy na pensjach.Jak dla mnie okienko zasługuje na ocenę dobry,dwóch solidnych grajków za czterech niepotrzebnych.

0

Alli niesamowity chłopak,to co on gra to poezja

0

Top 5 stoperów w historii według was?

1

Pewnie zagramy nasze 4:2:3:1, rakitić,paulinho,przed nimi iniesta,cou i messi a szpica suarez.

15

Bardziej od możliwości obejrzenia meczu jara mnie występ Coutinho,skubany ma w sobie tą brazylijską magię :D

0

Dużo brakuje?

0

Będzie dogrywka jak wynik się utrzyma?ps,benzema aj law ju

0

Pomocy,zrobiłem hard reset samsunga swojej mamy,chciała go sprzedać.Teraz jak się włoży kartę sim to trzeba podać konto google i hasło,które są niby związane z tym urządzeniem,ale nic takiego nie mam

0

Melduję się,a żałosne to jest hejtowanie kkogoś na siłę :)

0

Oczywiście że zrozumiałem,ale to było bardzo słabe.Próbuj dalej :)

0

Jeden z lepszych piłkarzy w historii futbbolu,dziękuję za komplement

0

No hehe,bo lepiej pier.... farmazony,ze podania tylko do tyłu itp,jak gra dobrze to trzeba chwalić,no i brawo za argumenty

7

Gdyby Roberto zagrał tak jak Gomes te 27 minut to zostałby okrzyknięty nowym Iniestą i bogiem w pomocy.Andre gra kozacko,wszystko mu wychodzi,lewa strona w dodatku zamknięta zupełnie,czego nie można powiedziec o prawej.W powietrzu świetnie,pod pressingiem świetnie,dla mnie perfekt

1

Ktoś to przeczytał?xd

0

laska rulezz

0



Jak oceniacie nowy numer tego duetu?

1

To strona kibiców FC Barcelony,co w tym dziwnego?

7

Ronaldo pudłuje,Zidane klaszcze,trawa jest zielona

0

Co do ofensywy PSG to nie można mieć żadnych zastrzeżeń,z taką formą obrony Realu,nie wróżę im większych problemów ze zdobyciem bramki.Tylko trzeba wziąć poprawkę na to,jak w LM gra Cristiano czy Marcelo,dosłownie inni ludzie.No i Real ma kozacką pomoc,dwumecz będzie na pewno wyrównany.

2

Myślę że o przyszłości Zidana zdecyduje wynik dwumeczu z PSG i ogólnie ich rezultaty w LM

1

Gdyby nie bramkarz Depor,to dostawaliby już z 5,kocur

0

Jak nie zakfalifikują się do LM to nowy trener im nic nie pomoże xd

9

Real stabilna forma,brawo Zidane :)

0

Wypozyczylem mroczną wieżę,ale zauważyłem napis mroczna wieża 7.To siódma czesc?Jest jakis sens to czytac?

2

Francuska kolonia robi się w Barcelonie.I bardzo dobrze,Dobrych zawodników nigdy za wiele,szkoda tylko że zmienia się postrzeganie naszego klubu w świecie piłki,no ale ktoś musi w przyszłości zastąpić starzejących się Messiego,Iniestę,Suareza czy Pique.Fajnie będzie zobaczyć współpracę Griezmanna z Coutinho,Dembele,Suarezem i Messim,o ile do tego dojdzie :)

1

Z 14 grał Crutff,może Cou chce iść w jego slady?

0

Jest Rafinha na ławce?Jest jakaś opcja że zagra?

5

3 razy do roku takie info wypływa,najczęściej jak RM albo Ronaldo gubią formę

2

Pieprze... sezonowcy,hejtujecie Gomesa bo to modne

2

Dodaj Messiego i nagle się okaże że jednak jest ultra kreatywna :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?