0

Pomocy la ramblo,muszę wpisać kod puk bo zablokowałem telefon i nie mam pojęcia gdzie go znaleźć na tej stronie orange,jest jakiś sposób w ogóle żeby załatwić to przez internet?

0

Czekam na Dembele,w szybkiej grze może być bardzo skuteczny

5

Gorzej gdyby to były stroje meczowe,tak to jakoś chyba przeżyjemy za taki hajs :D

2

Cavanii i tak nic nie grał,to bbyła dobra zmiana.

3

Ale by siadł taki Grzechu Krychowiak za tego Lo Celso

0

Woooow,szacun,swietna analiza xd

2

Głośne nazwiska to nie wszystko,Kimpembe i Lo Celso to nie są gracze pierwszej łapanki,a rok temu Rabiot też był "swieży" a jak nas pozamiatał.

0

Taktyczny komentarz :)

3

Całym sercem dzisiaj za PSG :D Oni jeszcze zdążą odpaść,a jak Real złapie wiatr w żagle i dołoży tyle szczęścia co w każdym sezonie to znowu obronią LM i okaże się że to Barca miała słabszy sezon,a Ronaldo jednak zasługuje na ZP.No,przynajmniej według "znawców" od słupków i statystyk którzy głosują w tych plebiscytach.

1

Hmmm ja jakoś nie rozumiem sensu postu

0

Nie rozumiem,mi zarówno sopcast jak i acestream śmigają,wiadomo,co kilkanaście minut coś tam przytnie na parę sekund,ale i tak.jest 100x lepiej niż na necie.Może spróbuj właśnie acestreama,działa tak jak sopcast,a w razie czego możesz poszukać dobrej tramsimisji na obu platformach.A,no i info o jakości masz zawsze podane na fb,czy tam reddicie,zależy gdzie zaopatrujesz się w linki.

0

No tak,niech juventus bez kluczowych napastników się otworzy i dostanie u siebie kilka bramek xd To normalne że kiedy udało im się strzelić te dwie bramki to się zamknęli biorąc pod.uwagę ich skład,a raczej to co z niego zostało.

1

Podobno przełożonego te przepisy dotyczace prawa jazdy ktore mialy wejsc w czerwcu,ktos wie na kiedy?

0

Tą setkę sobie w sumie sam stworzył dobrym ruchem kiedy dostał piłkę.Ale karny to kryminał :D

11

Ale co Costa ich porobił to jego.Dzik niesamowity.

0

Bo juve tylko czeka na kontry

0

Hahahahhahaha,dojście do finału LM to osiągnięcie o którym marzy każda drużyna.

0

Dwa finały LM to jednak jest osiągnięcie jakim te wszystkie manchestery i psg nie mogą sie ostatnio pochwalić...

0

Z tego co pamiętam to coś było na rzeczy,ale możliwe że to tylko dywagacje mediów

0

Dziwne,Wojtek przypadkiem nie ma ostatnio genialnej formy?

0

Podobno Atleti interesuje się Wernerem.To jak wam się podoba wizja Griezmanna w barcy? :D

11

Ty to jesteś Nostradamusem la rambli widzę,weź się człowieku zastanów trzy razy zanim palniesz głupotę.Dembele będzie wielki,przy każdym kontakcie i ruchu widać że to ogromny talent.Kontuzje w młodym wieku to normalna rzecz,a we wczorajszym meczu to on był źródłem największej ilości akcji bramkowych zaraz po Messim.Ale lepiej go skreślić po połowie sezonu bo za tyle kasy to powinien co mecz walić gola z przewrotki...

13

To popatrz sobie co Dembele robił z obrońcami w tej śmieszniej francuskiej lidze :)

5

On nie jest na poziomie Barcelony jeśli chodzi o grę na śo,no i raczej nigdy nie będzie.A na lo daje radę.Zresztą na środku grywalby jeszcze rzadziej.

0

Mam nadzieję że trolujesz

0

Bo ty ogólnie niewiele widzisz,to jest klasowy zawodnik,samo to jak się po boisku porusza daje nam więcej niż jesteś sobie w stanie wyobrazić,gość jest genialny i dzisiaj zagrał bardzo dobrze.

8

Ehh zostało nam tylko zwolnić Valverde,oddać Cou do liverpoolu a Dembele sprzedać na narządy,innej opcji nie widzę,sezon skończony :/

0

Barteo to na pewno nie miał nigdy piątki z matematyki

7

Bo żarty powinny być chyba zabawne xd

0

Co ten Sławek Peszko zrobił bo widze że coś.grubszego się odwaliło? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?