0

On robi taką robotę że ciężko mu chyba będzie nie wywalczyć pierwszego składu w tym Napoli.Idealnie pod Lewego pasuje.

4

Każda jedenastka bez Milika to beznadziejna jedenastka

3

Milik i Zielinski to kozaki,technika na najwyższym poziomie

1

Ja na gimnazjalnym też opisałem Rudego i full pkt za charakterystykę siadło :D i również dwa lata temu pisałem

2

Quebo chyba kanonierzy :)

1

XD.

7

Aha.

0

Denis dał dwie super zmiany i znowu go usadzili.Ja rozumiem,gramy bardziej defensywnie,Valverde lubi graczy silnych fizycznie,ale Denis mógłby być kolejnym wychowankiem w pierwszym składzie gdyby dać mu prawdziwą szansę.Ogromny talent i styl gry skrojony pod tiki takę.

0

Ale by siadł taki Semedo na PO,Roberto za Inieste i Dembele na skrzydło.
Mam wrażenie że Iniesta w ostatnich meczach gra jakby był po 40stce,klasa ciągle ta sama,ale motoryka leży.

0

Juve!

1

Futbol,jak ja Cię nienawidzę!A jednocześnie kocham :)
Takie życie kibica,głowa do góry.

6

Oceniajcie po meczu,Roma już siada,w 60,70 minucie będą nie żywi i się do nich dobierzemy.

1

Podobnie,płyta jakoś mega nie siedzi ale na pewno jest dobra,po prostu nie mój klimat.W każdym razie szacunek za nie bycie monotematycznym i robienie rapu związanego ze swoimi przeżyciami.

2

Mi bardzo podoba się feat Sariusa z Kartkym-Jak nikt,Super połączenie.

1

Cykolfrenia,MINIMINI,Zółwie ninja.Ale ogólnie wszystko jest mega dobre,ciężko wybrać ulubione.Kurde taki rap to jest coś co powinno być kojarzone z tym odłamem muzyki,a nie jakieś gęgi

3

Jak wam się spodobała nowa epka szpaka?Dla mnie kozacka,dawno nie słyszałem tak emocjonalnego rapu.

1

Do nas tak średnio pasuje,ale rzeczywiście na tle Atletico się wyróżniał,grał bardzo prosto,nie kombinował,a przy tym był niezwykle skuteczny.Ma sświetne warunki fizyczne i wydaje się bardzo inteligentnym graczem.

1

A gdzie jest hajs z komuni?

15

Nasz czlowiek.

0

Zakładając że trafiamy na Real Madryt w lidze mistrzów,jaki skład byście wystawili na pierwsze spotkanie?

0

W Anglii też niby powinien wymiatać ze swoim stylem gry i co?Polecam przeczytać tekst Ćwiąkały.

0

Wiem wiem,żartuje oczywiście

4

Nie jestem pewny czy można powiedzieć,że Ramos wyszedł na ludzi,ale w ostateczności może posłużyć za przykład bo podobno nie skończył gimnazjum :D

4

Co byłoby logiczne bo Semedo wraca po kontuzji

0

Semedo i Roberto to są ludzie których nie da się nie lubić.Jeden kocur,drugi kozak totalny i pewniak na każdej pozycji.

0

Kozak skład,to może być dobra opcja na silniejszych przeciwników w kolejnych rundach jeśli przejdziemy.A na pewno bezpieczniejsza,bo Dembele mimo wszystko nie jest jeszcze zbyt pewny.

13

Ciężko wybrać najlepszych trenerów,bo trenerzy nigdy nie mają równego zadania.Ale dla mnie niewamowity jest Guardiola,za jego podejście,oddanie piłce i trzymanie się własnej filozofii.Fajnie gdyby kiedyś wrócił do swojego domu,na Camp Nou :)

1

Rzeczywiście niepojęte

1

Hierarchia to jedno,poza tym Suarez również jest świetnym wykonawcą rzutów wolnych.Może być tak że ten element mu zwyczajnie lepiej wychodzi na treningach

7

Myślicie że będzie coś z Denisa?Kiedyś mocno w niego wierzyłem,a potem nagle przepadł po słabych występach.Mam nadzieję że przejdzie drogę podobną do tej Roberto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?