busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho co do zdania o Rafinhi, to nie jest tak że Thiago lepiej wykorzystał potencjał, bo karierę Rafy w Barcelonie zniszczyły liczne ciężkie kontuzje. Nie wiadomo co by było, ale nie można też sugerować że słabo wykorzystał swój potencjał,bo pracował pewnie za trzech żeby wrócić po każdej przerwie.
0
@Coutinho007 moim zdaniem potrzebujemy skrzydłowego albo napastnika który może z miejsca wejść w buty Suareza, a nie kolejnego gościa na ławkę.
11
@BulaKG@BulaKG no tak, Najman poprostu świetnie się zaprezentował, jego odpowiedzią na wszystko co mówił Stanowski były wyzwiska i oblewanie wodą. Szanuję Krzyśka że stamtąd nie wyszedł, bo ta rozmowa przypominała tłumaczenie coś naje.... wujkowi na weselu :))
7
@Wojcio przekleństwa, oblewanie ludzi wodą, wyzywanie i bycie ulomnym w dyskusji to jest show?
1
@Mesi12 prawie codziennie w sumie
1
@kamiVeB kanał sportowy jest zbawieniem w tych trudnych czasach bez piłki
3
@FafitFCB tak funkcjonuje świat, ciężko żeby codziennie gadano jacy to górnicy nie są wspaniali, albo jakiej to kasjerki nie robią roboty. Te zawody nie są na "świeczniku" i tyle
0
Drugie cd Queby przesłuchane?Bałem się że ciężko będzie przebić egzotykę i somę, ale to jest ogień totalny
0
@cracker każdy widzi to co chce-ja widzę coś nowego, świeżego, autentycznego i na najwyższym poziomie jeśli chodzi o rap, a ty widzisz pogoń za hajsem :)
Myślę że on ma gdzieś już to ile zarobi.
0
@kamzar P R I M A A P R I L I S
2
@Barca1992 to włącz lekcje na TVP :)))
0
@MikusBarca może inne featy, albo coś w tym stylu, po nim można się już spodziewać wszystkiego. Genialna akcja.
0
@MikusBarca zastanawia mnie jeszcze o co chodzi z tymi wersjami. Na queshopie jest Japan Edition a na empiku Europa
0
Poprostu gierki na lini piłkarze-zarząd. Zarząd wie, że jest już w czarnej du.. po ostatnich aferach i łapią się ostatniej deski ratunku próbując jakoś zwrócić uwagę na piłkarzy, jednocześnie zdejmując z siebie miliony par oczu kibiców.
0
Edit-juz wiem
Kolejne pytanie-czy można jakoś zagrać z przyjaciółmi w csgo jeśli ma się ten zerowy poziom na steamie?
0
@Lola120 też chciałbym wiedzieć kiedy te matury się odbędą, ale nie do końca podoba mi się jak ten list jest sformułowany, w końcu nikt nie wie co będzie za parę tygodni i jak się sytuacja rozwinie, więc ciężko też podać jakiś możliwy termin matur.
0
@Joe_Pesci znaczy co konkretnie?
0
@xofcbxo ale dotykasz np półki, rączki wózka, klamki lodówki sklepowej itp, czyli takich elementow z którymi kontakt ma każdy.
0
@sebasek99 powierzchnie na których wirus może przetrwać x czasu nie będą miały kontaktu z twoją skórą tylko z rękawiczką, którą po zakupach wyrzucisz do kosza. Co tu jest takiego dziwnego?Wiadomo że to nie daje żadnej gwarancji bezpieczeństwa, ale zmniejsza ryzyko zarażenia więc jak najbardziej ma sens.
1
@sebasek99 na tym polegają rękawiczki jednorazowe, używa się ich tylko raz.
1
@ToWinaSedziego genialne haha
4
Ale to akurat święta prawda że brakuje nam skrzydłowych pokroju takiego nawet Gnabry'ego. W ważnych meczach nie ma kto tego wiatru zrobić na skrzydle, A Dembele ciągle kontuzjowany.
3
@student97r gość ma chyba konkretnie sprany mózg, przecież to jest jawna głupota
1
@Dzemix111 piąta rano budzik matka gra na domofonie
0
@LuisSalvano poprostu lubię jego rzeczy i irytuje mnie takie gadanie nie podparte argumentami :D
No ale życie, każdy ma prawo do własnego zdania oczywiście.
1
@LuisSalvano Są też ludzie którzy nie szukają dziury w całym.Chętnie bym popajacował gdyby komus to miało uratować życie. Zresztą ja nie uważam żeby ta akcja była "pajacowaniem".Ludzie chyba mają taką tendencje do jechania po tych którzy coś osiągnęli i robią coś wykraczającego ponad przyjęte normy.
1
@LuisSalvano za tą akcje dostał od allegro 1mln który przeznacza na szczytny cel, także oby więcej ludzi z takim bajzlem pod sufitem.
0
Ten darmowy football manager za 5 dni zniknie mi ze steama, tak?
0
Myślicie że opłaca się kupować laptop poleasingowy, kilkukrotnie tańszy w perspektywie używanie go przez parę kolejnych lat?
0
Ten Pele to jakiś odklejony jest jak twierdzi że Messi nie jest goleadorem.