0

W końcu białas puścił singiel z H8M5

0

@DanielOOL a nie prościej prosta linia od bramkarza do piłki i jeżeli ktoś był na tej lini to słuszny spalony?

0

@masq ciekawe kogo my za tego Arthura ściągniemy, ten pjanic to chyba żart xd

0

@budel17 no to niezły masz fetysz

0

Teraz my jesteśmy pierwsi czy real?

0

@socha ale co z tego że Barcelona przegrywa? Przynajmniej jak wygrywa to uczciwie, co ma piernik do wiatraka

0

Mam nadzieję że Barcelona wygra wszystko i ich szlag trafi w tym Madrycie, komedia

2

Śmiechu warte, wszyscy to widzą, nikt nie może nic z tym zrobić...

0

Widzicie Milika w Juve? Super by go było tam zobaczyć, a jeszcze lepiej w Atleti, jakoś mi tam mega pasuje Arek.

0

@nitey co masz na myśli?

26

@IronSanHybrid z jednej strony tragedia, a z drugiej śmierć rodem z jakieś serialu jak "śmierć na tysiąc sposobów"

0

@tbas to na pewno rzadki przypadek, ale występuje. Są ludzie którym odpowiada taka opcja i tyle, a ostatecznie liczy się bilans w skali całego dnia. 5 posiłków dziennie to mit

1

@Ramos9248 +1 dla kolegi, tylko bilans kaloryczny i makroskładniki.

1

@tbas to akurat nieprawda

1

@Piorun tak naprawdę liczy się tylko ostateczny bilans kaloryczny i proporcje makroskładników

1

@Piorun dużo jest kalkulatorów w internecie które podadzą Ci przybliżoną wartość po uzupełnieniu ankiety

2

@Piorun oblicz dzienne zapotrzebowanie i jedz określona ilość kalorii która pozwoli Ci tracic na wadze, proste. Co do ćwiczeń to myślę że znajdziesz mnóstwo ciekawych opcji i pomocy w sprawie techniki w internecie.
//Mam na myśli kanały tematyczne na yt, fora internetowe, nie koniecznie takie jak La Rambla :D

1

@bafi Kupić jakiegokolwiek klasowego skrzydłowego z dryblingiem na lewą stronę i gra odrazu powinna się zmienić Może jak wróci Dembele i nie złapie kolejnej kontuzji to coś się poprawi, z obecnymi zawodnikami jesteśmy przewidywalni do bólu w ataku.

1

@RonnieVEB z obecnym składem może 4 4 2 miałoby jeszcze rację bytu

0

@tommyVERceti po opisie byłem pewny że chodzi o antykonfidenta :D

1

@Hiacynk czasem czyli co roku

6

@FC1899Barca żeby miał szansę to minimum wygrana w LM, na jesień musiałby chyba dokonać jakiegoś cudu w BL żeby ktoś zwrócił na niego uwagę.

0

@itmustbejoke akurat szukanie messiego to chyba nie jest jakiś nasz duży problem w tym momencie

0

@Coutinho007 433@Coutinho007 433 świetny system, ale to zawsze działało kiedy skrzydłowi, albo chociaż jeden był ustawiony szeroko przy lini, obecnie cały ciężar gry jest przeniesiony na lewą stronę i tak co mecz, od lat to samo.

12

Będą normalne skrzydła to i pomoc zacznie funkcjonować jak należy. Ile razy dzisiaj semedo miał piłkę na prawej ale nie miał nawet z kim pograć do przodu bo Messi operuje w środku.

3

@BarcaInfo nie popadajmy w paranoję, Ansu nie raz pokazał że ma jaja, ale wprowadzenie na skrzydło 17latka kiedy Sevilla atakuje głównie bokami to strzał we własną stopę.

2

Pique za taki sam faul dostał żółtą

0

@Avada Kedavra przyjemnie się go słucha, widać pasję

0

Spokojnie, mamy Messiego :D

5

Może niech poprostu zapłacą w ratach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?