busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przed żadnym meczem od dawna nie miałem takich emocji jak dziś, vamoos
3
@Cariones między młotem a kowadłem
1
@Tuc daj im spokój, oni mają swój świat i swoje kredki
4
@Comentateiro warto dodać że jechał na rowerze
1
@Kubaa10 myślę że przez lewego nie przechodzi tyle piłek żeby któryś pomocnik miał za nim biegać cały mecz
0
@Hiacynk dobrze mówisz, jak wyjdziemy suarezem, griezmannem i Messim w 4 3 3 to nie dość że nie zdominujemy drugiej lini i oddamy piłkę, to jeszcze z przodu będziemy toporni bo nie będzie nominalnego skrzydłowego. Z Atleti w Pucharze graliśmy tym ustawieniem i pomimo porażki gra się świetnie kleiła.
1
@Janiama może według polskich mediów Barcelona nie ma szans, ale każdy kto ma trochę oleju w głowie wie, że w jednym meczu na takim poziomie może zdarzyć się dosłownie wszystko. Szczególnie że Barcelona częściej od Bayernu mierzy się z topowymi przeciwnikami.
0
Paradoksalnie to ma sens, przejmiemy piłkę, bo Bayern ma mniej piłkarzy w pomocy i będziemy grali pod utrzymanie, coś ala mecz z Atleti w superpucharze Hiszpanii jak dobrze pamiętam. Tam rozegraliśmy naprawdę fajny mecz pomimo przegranej.
1
@tobiasson92 ale z Atleti gość był prawie najlepszy na boisku XD
21
Skład poznaliśmy, oczywiście nie podoba się La Rambli. Na razie plan zwycięstwa idzie jak po maśle.
4
@IronSanHybrid "eksperci".
3
@NGTRX a ja mam prawie 5 lat konto na La rambli i parę tysięcy zielonych herbików
1
Byle do ogłoszenia składów, a potem już z górki :D
1
@msmsms dokładnie, nie będziemy musieli przejmować się wrzutkami na lewego i prędkością Alphonso jeśli nie będą mieli piłki :)
1
@masq na tym właśnie polega gra w obronie, chodzi o prostotę i skuteczność.
5
W piłkę zawsze lepiej graliśmy jak Puig był na boisku,moim zdaniem jak go zabraknie to będziemy biegać za piłką większość czasu.
1
@BarcaInfo przychodzi Pedri więc Alena pewnie nie znajdzie dla siebie miejscs
0
@klopx nie wiem, dlatego nie oceniam czy było to dobre czy złe.
0
@klopx a skąd wiesz jakie są relacje między nim a klubem? Może to on robi coś nieodpowiedniego? Słabe jest ocenianie bez posiadania konkretnych argumentów i wiedzy :)
7
@APRA kolejny zawodnik który nie miał by właściwie swojej pozycji na boisku xd ni to skrzydłowy ni to napastnik
8
@NeroTFP o nie, nie wrzucili go na grafikę :O
Chłop pewnie załamany, ociera łzy tymi dziesiątkami milionów które mu wypłacili.
4
@Janiama nie mogę się z tym zgodzić, moim zdaniem futbol Simeone też jest na swój sposób piękny. Nawet taktyka tysiąca wrzutek i kopanie przeciwników cały mecz mają w sobie coś unikalnego, bo są już częścią stylu Atleti który zawsze będzie się nam z nimi kojarzył. Jak głupio by to nie brzmiało, cenię sobie to że mają swój styl rozumienia futbolu, nawet jeśli jest on taki a nie inny.
6
@Janiama ja bym to widział w jakimkolwiek wariancie z Puigiem, ten chłopak swoimi podaniami wnosi naszą grę ofensywną poziom wyżej. Ale znając życie jedyna zmianą będzie wymiana Roberto na Busquetsa
0
@Cobra303 bo dawno nie grali tak dobrej piłki
2
@Uukasz_93 legia jakiegoś transferowego olśnienia dostała w tym roku
3
@mr_robot dokładnie, to poprostu kwesta "zmiany warty".
5
@sendesara to że nie ma go w mediach nie znaczy że nie ma posłuchu w szatni. Wiadome jest ze w takim dużym klubie na swoją pozycję trzeba pracować latami, ja tam wierzę że lenglet ze swoją mentalnością będzie potrafił ogarnąć chłopaków w kolejnych sezonach.gdyby de ligt przyszedł teraz to też pewnie nie zacząłby krzyczeć z miejsca na naszych, ustawiać ich itp-trzeba znać swoje miejsce.
1
@betonito piłkarz kompletny, nic dodać nic ująć
0
@nowakinho oczywiście że Messi go dogoni i wyprzedzi, jest dużo młodszy, a ten "biologiczny wiek" Cristiano to jest zwykły farmazon, gołym okiem widać jak się zmienia jego poruszanie wraz z upływem czasu.
0
Gol Messiego przypomniał mi trochę bramkę Malcoma z RM. Podobnie zamarkował i uderzył