0

La liga rusza już za niecałe 4 tygodnie? :O
No to coś czuję że ta rewolucja będzie odłożona w czasie do zimy, a potem do kolejnego lata.

0

@kkbarca trafiłeś z tym podobieństwem :D

0

Ciekawe czy pozbędziemy się, albo chociaż odsuniemy na drugi plan Suareza, czy jednak bycie kolegą messiego jest ważniejsze od dobra klubu.

0

@Uukasz_93 depay, Aouar, Van de beek i wcale nie tak dużym kosztem można zabezpieczyć klub na najbliższe lata młodymi, perspektywicznymi zawodnikami. Do tego Ansu, Pedri, Puig, Trincao. Nawet Rafinha obecnie pewnie prezentowałby się dużo lepiej niż większość naszych pomocników, o skrzydłowych nie wspominam bo ich nie posiadamy. Liczę że koeman postawi na Holendrów.

0

@didzejos mam nadzieję że to nie są jakieś znaki że zatrudnimy Francuza

0

@Cochise a ja wierzę że będzie jakaś mniejsza lub większa rewolucja.Kilku starszych zawodników na pewno odejdzie, podejrzewam że będą to Vidal i Rakitić, a to już jakiś mały krok w stronę normalności. Do tego powoli odsuwać od składu Busquetsa i Suareza, tak żeby grali raczej ogony niż podstawę.

0

@TheMefju wszystko zależy od charakteru Pimienty. Nie mam pojęcia jakim jest człowiekiem, ale jeśli ma cojones i nie da sobie wejść na głowę to może śmiało próbować. Luis Enrique wielkich osiągnięć też nie miał, ale dysponował charyzmą i pewnością siebie które pozwoliły mu usadzic Messiego na ławkę. Od jakiegoś czasu mam wrażenie że coraz mniej liczy się warsztat trenera-w końcu są sztaby które pomagają w układaniu taktyki, piłkarze dzisiaj sami mają większą świadomość taktyczna niż kiedyś itd itd. Na wartości zyskał autorytet, trzeba poprostu mieć przewagę psychiczną nad zawodnikami, żeby wypełniali polecenia.

1

Oczywiście chodziło o pewniaczki na Inter xd
Weekend wciągnął za mocno

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Można zrobić skan dokumentów na CD czy tylko pendrive?

4

@FCMichalo 100mln za Rakiticia dzisiaj brzmi jak abstrakcja

0

@BarcaInfo gra pod zmianę zarządu, innej opcji nie widzę. Ciężko uwierzyć że opuścił by klub i Hiszpanie gdzie mieszka większość życia i gdzie wychowały się jego dzieci.

0

Myślicie że jak jest rekrutacja na ur do 17.08 do 00:00 to kończy się dzisiaj czy jutro?

2

@robsesh krótki poradnik jak zepsuć sobie dobre imię na które pracowało się lata

0

@cules100pro oj tak, van de beek powinien być naszym celem transferowym, chłopak ma to cos

19

Sprzedanie Messiego to głupota, poprostu trzeba trenera który dopasuje Messiego do taktyki zespołu, a nie taktykę pod Messiego.

1

@matirix20 kolejny sezon w plecy

2

@Cochise znaczy co to są za źródła konkretnie? Bo gadanie o domysłach nie ma sensu.

3

@Kuubs21 dokładnie, Messi powinien być upchniety na stałe do środka żeby odblokować to skrzydło.

0

@Cochise otóż to, podstawą tego sportu jest bieganie, bieganiem można przykryć wiele mankamentów. A u nas nawet tego brakuje bo Messi na stojaka cały mecz, a Busquets jakby miał korki z betonu.

0

@bartekvisca nic nam nie dał? Pierwszy sezon mial ciężki, ale holender grając na obcej sobie pozycji w końcówce pokazał że jest warty 5x tyle co Rakitić obecnie

15

@Zbyszard to nie paradoks tylko farmazon

0

@SamuraJack jak mamy dalej grać bez prawego skrzydła to niewiele się zmieni tak naprawdę, Messiego trzeba przesunąć gdzieś do środka i odblokować prawą stronę bo tak się grać nie da obecnie.

0

@Bykunn no to mam inną definicję lidera.Lider powinien przede wszystkim dawać przykład, a jaki on przykład daje kiedy nie skupia się na grze a potem leje wodę na konferencji?To nie jest dowodzenie tylko stwarzanie pozorów.

0

@cules100pro skoro w Chelsea nie udało się przez święte krowy to co będzie tutaj? Myślę że nie ma co bawić się w półśrodki, potrzeba trenera z autorytetem, charyzmą i trofeami na koncie, inny nie zdobędzie posłuchu w szatni.

14

Zawsze uwielbiałem Pique, ale ostatnio gość mnie dosłownie rozwala. Na boisku nie potrafi utrzymać koncentracji, popełnia masę błędów. Wiadomo, ma przebłyski swojej wielkości, ale ogólnie rzecz biorąc w jego grze jest więcej negatywów niż pozytywów, od braków szybkościowych, po wyprowadzenie z którego zawsze słynął. Obecnie to Lenglet w jednym meczu daje więcej długich, celnych podań niż Pique przez pół sezonu. Bardzo mnie irytuje ze robi się z tego człowieka lidera. To że po stracie bramki zaklaszcze i krzyknie dwa razy vamos, a potem sobie pogada jak to oni ciężko nie pracują i jak im zależy to o niczym nie świadczy dopóki nie zobaczymy tego na boisku.
W mojej opinii ten człowiek powinien być powoli przestawiany na rolę rezerwowego, chyba że znowu nie sprowadzimy żadnego obrońcy z prawdziwego zdarzenia. Tak samo zresztą Busquets, który w każdym innym zespole już dawno byłby przyspawany do ławki na amen. Kiedyś te swoje braki motoryczne nadrabiał świetnymi podaniami, czytaniem gry, a obecnie to w każdym meczu minimum dwie straty po których mamy zagrożenie pod swoją bramką i zero, totalne zero pressingu, on nie potrafi biegać, nie wraca za kontrami. Liczę na to że od przyszłego sezonu na stałe będzie grał tam De Jong, a Busi będzie wchodził na końcówki. Obecnie chyba każdy topowy zespół ma na tej pozycji wybieganych zawodników z żelaznymi płucami, a my takiego chłopaka upychamy na pozycję która nie jest dla niego optymalna, żeby emeryt Busquets sobie jeszcze pograł za zasługi.

0

@Pawlak1992 otóż nie.

31

@Janiama to prawda, w sytuacji gdzie został objechany przez Alphonso nie dostał żadnego wsparcia, Busquets stał i patrzył bezczynnie. W pierwszej połowie kiedy tylko miał z kim pograć kreował większość akcji które stworzyliśmy. Problem leży gdzie indziej, ale utarło się jakoś że trzeba przyczepić się do Nelsona.

0

@Kurkmen moim zdaniem poprostu trzeba zmienić taktykę, dwóch nominalnych skrzydłowych, Messi ewentualnie na napadzie, albo gdzieś w środku, do tego De Jong za Busquetsa który motorycznie wygląda na tle poważnych rywali jakby siłowni i bieżni nigdy na oczy nie widział. W dzisiejszej piłce trzeba zapier*****, a u nas suarez z Messim na chodzonego, busquets to by może goretzke na rowerze dogonił, a Pique ciągle zdekoncentrowany, gość biegnie prosto na niego a on nie widzi, ale potem po stracie gola poklaszcze, krzyknie dwa razy vamos i robi się z niego lidera drużyny XD
Ale przede wszystkim brakuje nam skrzydeł, jak w 2020 możemy grać dwoma nominalnymi 9tkami i skrzydłowym którego nigdy nie ma na skrzydle? Od 5 lat to samo, jak był Neymar to wszystko trzymało się kupy, ale teraz to gra jest tak toporna że patrzeć się na to nie da. Mam wrażenie że Rafinha, De Jong i Riqui stworzyli by lepsza linie pomocy niż Vidal Busquets i Rakitić bo im się już zwyczajnie nie chce. Albo inaczej, może im się chce, ale nie są już w stanie utrzymać koncentracji 90 minut.

4

Moim zdaniem przebudowę powinno się zacząć od odsunięcia busquetsa od pierwszego składu. Z bólem serca muszę stwierdzić że osoba której zawdzięczam swój nick nie wnosi już zupełnie nic do gry, wystarczyło się na moment skupić na jego grze we wczorajszym meczu żeby zobaczyć ile głupich podań i strat notuje. To jest miejsce dla młodego de jonga. Druga kwestia to skrzydła, bez typowych skrzydłowych z gazem w nogach i pokrętłem w stopie w dzisiejszej piłce ciężko coś ugrać.Mamy Dembele, mamy trincao, mam nadzieję że będą grali regularnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?