1

Przyjdzie rachunek za ten telefon to będzie trzeba messiego na olxa wystawić.

0

@patry295 jak już rodak jest najlepszym piłkarzem na świecie to i tak coś musi pójść nie tak :/

1

@VamosRakieta dzwoni trapfon

0

@RadekACCA mówisz że Neymar nic nie gra od 3 lat a potem usiłujesz nam wmówić że realia są inne niż my myślimy? Nie no trzymajcie mnie bo nie wytrzymie

0

@Salchent młody perspektywiczny napastnik, gra z Messim w reprze.Oprocz tego idealny charakter-zawsze walczy, biega, jest zadziorny, coś jak suarez parę lat temu. Potrafi się zastawić, ma niezłą technikę, jest szybki. W dużym skrócie najlepsza dostępna opcja na rynku.

0

@FC1899Barca pewnie ciepła hehe

1

@Transu96 tryb samolotowy

2

@kerouac lewy się wychował w Poznaniu więc dobrze zna Łazarskie techniki

1

Komentarz usunięty

2

@Bartunek antykonfident już jedzie 60tko.pozdro 600 dla dobrych chłopaków.

1

@kerouac lewy ma go na hita

32

Chłopaki ja z/w do października. Jakby jakiś rudy typ o mnie pytał to się nie znamy.

0

@BarcaInfo oł je

0

@Cwaniak4 to niezła miłość do klubu. Lovestory jak w zmierzchu prawie.

6

@MichVeB no siema, jakiś problem?
Tylko nie spier***** za szybko bo słabo biegam :/

15

@Janiama ale co to są za brednie z tym "luz blus głośnik w łapie"?Jest brazylijczykiem, taki ma styl, to go odpręża i pomaga mu się zrelaksować przed meczem więc tak robi od zawsze, to że większość woli wyciszenie i pełny fokus na meczu to nie znaczy że jest to jedyne poprawne wyjście.

0

@Kuracjusz sezon to nie jeden mecz. Do lewego w 2020 roku nikt nie ma podjazdu.

4

Najlepszy piłkarz na świecie podnoszący puchar ligi mistrzów, na ramionach biało-czerwoną flaga. Co za czas dla kibiców z Polski!

1

Wczoraj jeszcze psg miało jeden z lepszych projektów sportowych, byli dobrze zarządzanym klubem, a po jednym meczu już głosy się zmieniły i jednak znowu są nic nie warci, kocham kibiców piłki nożnej :D

0

Panowie krótka piłka, pewniaczki na dzisiejszy finał LM?

1

@Azi bo busquets jest dobry na ogórków z dolnej części tabeli którzy boją się wyjść z własnej połowy :)

2

@MarioVeB! Ale o co konkretnie chodzi? Że nie damy rady sprzedać Vidala, busiego, Rakiticia, Suareza? Oczywiście że damy radę, ktoś chętny zawsze się znajdzie, a panowie albo odejdą albo rok na trybunach i potem mówimy im papa,radźcie sobie. Tak to działa w normalnych klubach, ale w Barcelonie wszystko musi być skomplikowane.

21

@Comentateiro busquets powinien mieć możliwość jazdy na rowerze po murawie żeby móc dogoni rywali

7

@LuisSalvano nie no ale ze ty ludziom wypominasz pisanie idiotycznych komentarzy to jest Mount Everest hipokryzji xd

0

@lucca87 myślę że prędzej będzie coutinho grał niż depay

0

@LuisSalvano tzn jakie

1

@MarioVeB! Już mówię, powinni kupić młodego, perspektywicznego Holendra van de beeka, oraz Garcię z city.I na tym właściwie można w lecie zakończyć zakupy, bo do klubu wróci coutinho, Rafinha, Dembele po urazie(tak, hehe, zaraz się przecież znowu połamie hehe).Będzie też pjanic, Trincao, Pedri, Puig, ansu. Sprzedać w pierwszej kolejności Suareza, Busquetsa, Rakiticia, Vidala. Grać tym co jest, obserwować, budować na spokojnie zespół od podstaw.

0

@Crakitic Messi to jest w ogóle przypadek który już się chyba nigdy nigdzie nie powtórzy. Jest najlepszym piłkarzem świata, fakt. Marnujemy ostatnie lata jego kariery, fakt. Ale kiedy w końcu ktoś doda dwa do dwóch i zauważy że to że ustawiamy grę pod Messiego jest jedną z największych przyczyn naszych porażek? 3 sezony bez skrzydeł bo Neymar odszedł, a Messi gra tylko w środku. Dwóch zawodników którzy nie biorą udziału w pressingu bo Messi przecież musi się oszczędzać a Suarez ledwo biega. Każdy topowy zespół opiera się obecnie na pressingu i skrzydłach, my całkiem przypadkowo tego nie mamy i co roku się kompromitujeny xd
Przesunąć w końcu tego messiego na środek, ofensywna pomoc, albo ta fałszywa dziewiątka, niech nawet ma piłkę dwa razy rzadziej ale niech gra się lepiej klei dzięki posiadaniu skrzydeł i będzie dobrze.

0

@TomekWilczek nie bój się, ktoś się znajdzie nawet za niewielkie pieniądze. Problemem nie jest kwota transferu a pensje co roku wypłacane w dziesiątkach milionów.

6

@Danny Gaucho to jest mimo wszystko chore ze ktoś może uważać ze Barcelona jest coś winna Suarezowi, Busquetsowi, Rakiticiowi itp. Nie grają tu za friko tylko za grube miliony, a teraz jak trzeba pokazać jaja i zrobić coś dla klubu to wszyscy siedzą cicho i czekają tylko na wypłatę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?