3

@Mario96w powinna być jakaś trzecia kategoria pomiędzy owocami i warzywami

0

@FCBMati10 trzeba czekać na xaviego chyba, zobaczymy jak się gra ułoży jak będzie dostępny jakiś skrzydłowy.

6

@SkN chodzi poprostu o trenera z charyzmą, a nie kolejnego pachołka do ustawienia przez szatnię. Czytaj między wierszami.

0

@Jaca27 dobrze mówisz, to nie jest przypadek że ostatnio gra się kleiła jak trenerem był Lucho.

17

@Gaucho Ten młody perspektywiczny trener dostanie Barcelonę i okaże się że nasi przeciwnicy nie wychodzą 5cioma zawodnikami do pressingu niemal w nasza szesnastkę tylko bronią się na 25 metrze w 10 i wtedy właśnie się okaże czy rzeczywiście ma wizję.

3

@Hiacynk bzdura. Sam autorytet Guardioli zmieniłby dużo-inne podejście Pique, Messi czy Busquets mają do kogoś jak Setien, a inne do żywej legendy klubu jak Pep. A to już bardzo dużo, o jego charyzmie której tak brakuje na ławce od czasów lucho, oraz zdolnościach taktycznych wspominać nie trzeba. No i zapewne Guardiola sprowadzałby normalnych zawodników, albo potrafił wymusic na klubie takie transfery które są rzeczywiście potrzebne, a nie kupno 5 napastnika kiedy gramy z jednym skrzydłowym który ma 17lat. Wiadomo, nic nie zmieniłoby się w ciągu miesiąca, ale długofalowo Guardiola naprawiłby ten klub, jestem tego pewien.

0

@BarcaInfo świetna forma, szkoda że kończy :/

5

@Libar czy ja wiem czy słabo, może wtedy nie potrafiliśmy jeszcze docenić ile wnosi do naszej gry swoją obecnością,a potem po fakcie było już za późno.

4

@MichVeB gdyby w meczach z nami przeciwnicy grali z takim nastawieniem jak przeciwnicy Leverkusen to uwierz mi że byśmy takie bramki co drugi mecz ładowali

10

@Cwaniak4 na pewno rzuci klub w którym spędził 20lat,opusci słoneczna hiszpanie i zmusi swoje dzieci do aklimatyzacji w innym miejscu żeby wygrać kolejne dwa puchary :)
To wszystko są gierki i myślę że nie chodzi nawet o pensje tylko zmianę "góry" która niszczy klub od środka.

17

@Shapiro a gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem

5

@FranzMaurer@FranzMaurer, 9999999*

0

@Triv44 a co ty byś powiedział w takim przemówieniu?

1

@Statistics nic dziwnego, gra w Hiszpanii

1

@MNSbEstEver 100 procent racji, tak samo nie ma co chwalić że dobry skład przed zaczęciem meczu bo zawsze wychodzi na odwrót :D

0

@vangoor Barca potrzebowała tylko tych 80mln

1

@MichalZZZ USA na pewno. Ale chętnie bym zobaczył scenariusz w którym lewy wygrywa LM i zp w tym roku i przenosi się do Realu, albo Premier League.

0

@DonMatteo901 trzeba przeczekać najbliższe 10lat zanim coś się tutaj poważnie zmieni.

1

@FC1899Barca co kto lubi, mi się bardzo podobają, wyróżniają się.

0

Myślicie że Lewy zmieni jeszcze klub? Oczywiście mowa tu o top5, żadne odcinanie kuponów.

36

@BarcaInfo ale to będzie piękny dzień jak obecny zarząd odejdzie.

26

@MESSIah16 Ter Stegen, na lini nie ustępuje Oblakowi, a w rozegraniu lepszy

20

Też oglądacie coraz mniej piłki nożnej? Kiedyś włączałem byle jaki mecz z top5 i mnie wciągał, a Barcelonę oglądałem zawsze, nawet jak nie mogłem to nie patrzyłem na wynik i sprawdzałem potem z odtworzenia. Z biegiem czasu jakoś nawet ta Barcelona zaczęła nudzić. Brakuje tej magii w grze, można mówić różne rzeczy o Neymarze, ale patrzenie na grę z nim w składzie z Iniestą i Alvesem obok to była jednak czysta przyjemność. Niby piłka idzie do przodu cały czas, a człowiek ma wrażenie że "kiedyś to byli lepsi piłkarze" :D
Chociaż pewnie to przez sentymenty. Dobrze że chociaż jest ten młody Puig, Ansu i De Jong.

0

@Homeopata8989 ja tam nie wierzę w info z obrazków na fb

0

@xVENUMx karuzela śmiechu poprostu xd

0

Panowie krótka piłka, jaki samochód najlepszy do 4kafli głównie pod dojazd do pracy i spowrotem?

0

@DaPi pytają to odpowiada, proste :D

1

@Ratamahatta Czekaj czekaj, co xd

0

@barcelonaLM no i tak myślałem ale gadam z kolegą i podesłał mi jakiś artykuł i już zacząłem wątpić czy dobrze myślę xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?