busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cat_r37 jak Rafinha i griezmann grają na tej samej pozycji to chyba rzeczywiście coś mnie musiało ominąć
21
Nie no trzymajcie mnie, dlaczego mamy trzymać takiego Suareza czy Busquetsa bo dużo zrobili dla klubu? Czy klub przypadkiem nie zrobił jeszcze więcej dla nich? Dziesiątki, setki milionów na kontach, sława, możliwość wygrania trofeów, mieszkania w pięknym mieście itd itd, a jak przyszedł moment na zmiany, stoimy na zakręcie jako klub i trzeba podjąć ważne decyzje to wszystko na co ich stać to przedłużanie sobie wakacji w Barcelonie na siłę. Wakacji bo pracą chyba tego nazwać nie można skoro Suarez jako zawodowy piłkarz od lat gra sobie z brzuchem o wielkości porównywalnej chyba tylko do rozmiarów jego pensji, a Busquets wygląda na boisku jakby ostatni raz biegał na wfie w podstawówce. Pozbyć się ich bez żadnego sentymentu, wszystko ma swoje granice. Jak ktoś wierzy kolejny raz w gadanie w stylu "nadal jesteśmy wielcy, nadal możemy wygrywać" to musi mieć nierówno pod sufitem. A najzabawniejszy jest Pique.W większości meczów gość nie potrafi utrzymać koncentracji, robi głupie błędy przez które tracimy gole, ma braki szybkościowe i motoryczne, ale po stracie bramki klaśnie dwa razy, krzyknie" vamos vamos", pogada sobie na konferencji i znowu uważa się go za lidera zespołu XD
W pierwszej kolejności lider powinien chyba dawać przykład na boisku? Jak za dużo na na głowie to niech skończy karierę tak jak powiedział i zajmie się pracą w innej roli niż piłkarz. Pozdro 600 wariaciki, da się zmienić nick?
23
@MarioVeB! Stary, ale to działa w obie strony. Piłkarz daje klubowi jakość sportową, klub daje mu możliwość rozwijania zasięgów, rozgłos, setki milionów. Mamy ryzykować przyszłość klubu żeby suarez który wydoił z nas już pewnie 100-200 baniek mógł sobie pomieszkać w Barcelonie i pograć z koleżkami w piłkę przez rok bo "wie że może dać coś temu zespołowi"? Proszę cię, to są takie farmazony ze szkoda słuchać.
0
@cat_r37 co ma Rafinha do pozycji Griezmanna?
46
@MarioVeB! To niezły zawodnik do rotacji z drugą najwyższa pensją w zespole. Zostaną te same twarze w zespole i będziemy tkwić w tym samym syfie, nie ważne czy będą na ławce czy w jedenastce. Czas najwyższy na powiew świeżości, od lat ten zespół wymaga rewolucji kadrowej i od lat jest to przeciągane, w efekcie co roku coraz bardziej się kompromitujemy.
8
Ja mam nadzieję że Rafinha zostanie w klubie.
3
@Melman tiki taka chyba trochę błędnie kojarzy się tylko z posiadaniem piłki. Myślę że właściwym wytłumaczeniem tego słowa powinna być poprostu całkowita dominacja nad rywalem. Posiadanie to tylko wypadkowa tego stanu rzeczy. Szybka wymiana podań to tylko klucz do rozmontowania obrony. Cały sens jest w tym żeby stłamsić przeciwnika, zabrać mu wszystkie atuty i nastrzelać bramek, a nie klepać piłkę po obwodzie 90minut jak w pierwszym meczu za Setiena :D
0
@PawkoFCB kurła kiedyś to było
0
@ArterkHD cou, Messi, Dembele, griezmann, de jong, Van de beek, alba Pique lenglet roberto/semedo
3
@PatrychoO w ten mit że walczak się przyda w składzie to ja wierzyłem jeszcze rok-dwa lata temu. Vidal to może i jest walczak, ale z myśleniem ciężko, bezwartościowy zawodnik dla nas zupełnie. Oddać nawet za darmo i niech grają Pedri z Puigiem więcej. Vidal pewnie by jeszcze pretensje miał że ławkę grzeje.
0
@socha w każdym razie dwóch napastników poraz kolejny zamiast dwóch skrzydłowych.
1
@LuisSalvano i tak mamy przed sobą sezon przejściowy, niech nawet ten Firpo gra, byle coś się ruszyło w tej betonowej szatni. Chociaż trzeba przyznać że z Bayernem chyba najwięcej walczył Alba.
4
@sintesox ja powoli zaczynam myśleć że trzeba przestać robić tak żeby messiemu było dobrze, a zacząć robić tak żeby dla klubu było najlepiej :)
3
@pele1282 dwie 9tki na skrzydłach, rewolucja dekady normalnie XD
1
@pax to oczywiste że nie grałby jak typowa dziewiątką.Robiłby swoje, poprostu w innym sektorze boiska gdzie może i miałby mniej piłkę, ale też brak pressingu nie przeszkadzałby tak bardzo. No i w końcu mielibyśmy skrzydła.
2
@IronSanHybrid Nelson ma moim zdaniem lekką blokadę, coś w stylu Andre Gomesa
0
@Janiama Messi na 9,antoine za nim, na lewej cou, na prawej Dembele, w środku de jong i drugi mobilny pomocnik o podobnej charakterystyce. To by było świetne.
1
@Pyjo trzymajmy dalej w zespole tych samych ludzi którzy zafundowali nam porażki i upokorzenia w każdej z trzech ostatnich edycji LM "bo mają jakość i mogą nam coś dać" ehh. Albo odcinamy się grubą krechą od tych porażek i robimy konkretne zmiany, albo nadal trwamy w tym letargu i liczymy ze jakoś to będzie. Już lepiej mieć jeden sezon w plecy i przeprowadzić prawdziwa rewolucję niż ciągnąć temat kolejne dwa, trzy lata.
1
@KamilZ ja myślę że atmosfera w szatni poprostu przytłacza nowych zawodników i blokuje.Teraz jest idealny moment dla cou i Dembele, bo presja na trofea będzie mniejsza, jest nowy trener który ponoć ma cojones i nie boi się zmian. Liczę że wyjdzie nam to upokorzenie na dobre, nic się w końcu nie dzieje bez przyczyny.
1
@SeeleyBooth oj byczku, ja bym się nie zdziwił jakby busquets za dwa lata dalej w pierwszym grał za zasługi xd
1
@nammah dam fakt że nie musieli by opłacać jego pensji mega odciążył by klub
5
Doszliśmy do momentu że słynne na La rambli hasło "zwolnić wszystkich, kupić wszystkich" ma sens i wydaje się rozsądnym wyjściem z sytuacji. Piękny czas by żyć.
0
@qbsonFCBarca gorzej na pewno nie będzie
0
@korzeń1 depay, o ile puściliby go za tyle(rok do końca kontraktu),albo van de beek.
25
@czosnekfcb chyba że budzik o piątej rano w poniedziałek przed robotą
0
@RadekACCA Messi chyba najlepiej jakby grał na środku ataku to przynajmniej to jego truchtanie by tak nie zaburzało gry
2
@Janiama lukaku to bestia. Technika, szybkość i ta siła. Marzenie ehhh
0
@demsi1707 ale wiesz ze on też w klubie pracował?
0
@Brusu mam wrażenie że po tym meczu to ludzie się już prześcigają na informacje jak to nie jest źle u nas. A to gadanie wszędzie o klauzuli Cou z LM.. przecież to wiadomo od dawna xd
3
@Janiama ciężko się było nie cieszyć że w końcu idzie nowe po tej betonowej piłce Valverde.
Nie ma co wieszać psów na Setienie, podejrzewam że jest zaledwie kilku trenerów którzy byliby w stanie zrobić z tym składem cokolwiek więcej. Setien tu nie pasuje, ale główna winę nadal ponoszą moim zdaniem zawodnicy i zarząd.