busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO no rzeczywiście mega smutne. To kiedy ten van de beek przylatuje?
0
@nowakinho niestety pilarze zarabiają tutaj tak dużo że czują się już ważniejsi od władz klubu, nie wspominając o trenerze którego od lat mają w nosie. Pozbyć się starej gwardi i zbudować wszystko od nowa.
0
@Adamski69 to Bartomeu jak mu Messi powiedział że do city odchodzi.
-Suareza i Vidala już nie ma, zaplanowałem że rozegramy razem super sezon.
-Bartomeu nie wygłupiaj się
-Jak ty mnie traktujesz? Nie podoba mi się to xd
0
@cat_r37 czy ja wiem czy griezmann i van de beek to ta sama pozycja xd
Na heatmapach wygląda to raczej jak Iniesta.
0
@DanielVeB maxi King oł rajt
4
Koeman się musi świetnie bawić przy planowaniu kadry kiedy nawet nie wie czy Messi zostanie czy odejdzie. A potem znowu będzie "wina trenera".
6
@sebo939 jak panowie piłkarze wola stać niż ruszyć dupe do piłki to nie ma co się dziwić ze nic nie wychodzi. Jeden pomocnik podbiega a dwóch stoi jak kołki xd
1
@Cave ale im się to opłaca a my zrobimy coś idiotycznego
0
@draxidox ja tam nie mam do nich pretensji, robią ludzi na pieniądze, ale nie kradną tego tylko głupi sami im płacą.
1
@Coutinho007 ty te komentarze czasem piszesz jakbyś był po kuflowym mocnym
1
@VamosRakieta dokładnie, w tym czasie moglibyśmy rozpocząć nowy projekt naprawdę i budować coś dobrego, a tak to kolejny rok będziemy się taplać w tym samym gownie :)
Przy okazji tracąc setki milionów xd
2
@IronSanHybrid pytam bo jak pracowałem w dpd to czasami na nawigacji numer jeden był tam gdzie w rzeczywistości stał budynek nr 117 itd.To nie jest usprawiedliwienie oczywiście, ale różnie bywa, szczególnie jak jest dużo roboty.
11
Jaki jest sens w trzymaniu messiego przez rok w klubie jeśli chce odejść? Cały rok co tydzień będziemy słuchać tylko jaki Messi jest biedny, jak mu jest źle i pewnie cały rok będzie syf w szatni przez to. Chce iść to dobra oferta na stół i nara,ja nie wiem co się dzieje w tym klubie, z dnia na dzień coraz bardziej abstrakcyjne informacje.
1
@IronSanHybrid może poprostu jest błąd w numeracji domów? Rozmawiałeś z tym chłopakiem?
0
@damian777 coutinho w bayernie siedział bo jego miejsce zajmowała legenda klubu-Muller. Depay w United nie poradził sobie głównie z presją poza boiskiem i brakiem wsparcia, polecam zapoznać się z jego biografią. Nie bez powodu jeden był wiodącą postacią w live i Brazyli, a drugi jest twarzą najsilniejszego OL od wielu lat i czołowym zawodnikiem repry. Poza tym coutinho nie radził sobie u nas tak dramatycznie jak niektórzy mówią, ludzie mają tendencję do przekoloryzowania przeszłości i to co było dobre potrafią gloryfikować, a to co było średnie mieszać z błotem. Pozdro.
0
@piotrekfcb72 marca to gazeta promadrycka więc normalne że szukają dziury w całym
0
@Tuc ja od początku mam wrażenie że Messi gra pod zwolnienie Bartomeu i tak naprawdę nie chce odejść tylko wywrzeć presję. A że sprawy poszły o wiele za daleko to zrobił się problem. Druga opcja jest taka że prawnicy Messiego poprostu szukają jakiejś luki pozwalającej mu na odejście mniejszym kosztem. Który scenariusz by to nie był to jako kibic czuję się traktowany lekko mówiąc jak śmieć, zero konkretow, same domysły mediów, czy aż tak ciężko powiedzieć poprostu prawdę prosto z mostu?
4
@tobiasson92 już tłumaczę, poprostu nie każdy ma umysł pozwalający mu myśleć samodzielnie, za to większość ma tv i ogląda tvp.
7
@justfootball ocena działań zarządu pod względem ekonomii i finansów.oczywiscie nie mając żadnego pojęcia o temacie.
1
@robsesh ale wiesz ze zawodnik też ma coś do gadania? Skąd wiesz ze o niego nie pytali ale nie zostali odrzuceni? Ahhh kocham jak ktoś uważa się za wszechwiedzącego, a już najbardziej uwielbiam jak zwykły kibic poucza władze klubu o największych przychodach na świecie o ekonomii i transferach, miód na moje oczy
3
@bartekvisca najlepsze jest to że w city pewnie nie wygra i tak więcej niż mógłby z barceloną w najbliższych latach. Z mojej perspektywy jest to gierka pod obalenie Bartomeu, która poszła chyba tak daleko że ciężko się już z tego wycofać.
8
@ini_barca nie widzisz różnicy w sposobie odejścia iniesty, xaviego i messiego? Trzeba wycisnąć z tego transferu ile tylko się da, dlaczego my zawsze mamy być tymi którzy oddają za frajer? Potem będzie narzekanie na politykę transferową, a najlepszego zawodnika na świecie który generuje największe przychody chcesz oddać lekką ręką.
0
@msmsms 5 lat temu może fajnie to brzmiało, obecnie to raczej brzmi jak mega nudy i patrzenie jak jednemu i drugiemu piłka odskakuje przy co drugim kontakcie w większości meczów.
1
@Comentateiro największa legenda klubu, ale nie większy niż cała Barcelona,tak jak twierdzą niektórzy. Tak to widzę.
14
Jak Juventus kupi Suareza to będą tam mieli lepszy dom spokojnej starości niż my w tym sezonie.
1
@MesQueUnClub_87 tylko zimny prysznic,albo rozgrzanie mięśni które cię bolą jakimiś ćwiczeniami. Ogólnie chodzi o poprawę krążenia w tym miejscu.
3
@Pawelsky no to chyba nie myślisz racjonalnie. Lepiej teraz już opchnąć nawet za te 150 plus Jesus niż cały rok mieć syf w szatni i mediach, a potem oddać go za darmo. W międzyczasie wypłacając mu dziesiątki milionów pensji za nic.
2
@Pawelsky myślę że ktoś taki jak Johan nie patyczkowałby się z żadnym piłkarzem i przełożył dobro klubu ponad wszystko.
7
@HansLanda w tym ustawieniu coutinho by tam świetnie pasował z szybkim albą ustawionym troszkę wyżej
0
@Coutinho007 ja tam na poważnie wierzę w coutinho, on poprostu musi być bardziej centralną postacią w zespole tak jak to było w live.Podobnie griezmann. No i w obecnej sytuacji obaj panowie będą mieli szansę pokazać co potrafią.