busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cały tydzień na popołudnie a dzisiaj na nockę do 6rano,zabijcie mnie :))
6
Nie wierzę, nagonka medialna na Barcelonę jest taka ogromną że teraz z Suareza robi się ofiarę klubu, a sprzedanie zawodnika to jakaś zbrodnia przeciwko moralności bo przecież kiedyś stanowił o sile zespołu.
Bardzo dobrze ze pozbywamy się napastnika pod formą w podeszłym wieku który inkasuje pewnie większą pensje niż lewy, a nawet nie potrafi odpowiednio przygotować się fizycznie do sezonu. Mam wrażenie że te 20goli w zeszłym sezonie mydli wam oczy i zapominacie jak co mecz były tu narzekania jaki Suarez jest bezużyteczny, jak piłka się od niego odbija. Na tym poziomie trzeba być regularnym, przebłyski nie wystarczą.
Albo pozbywamy się takich zawodników i szukamy nowych rozwiązań, albo będziemy stali w miejscu i kolejne lata z rzędu się ośmieszali w Europie. Na Twitterze i fb sobie mogą pisać co chcą, tam jest wojna o like'i, a wątpię że ktokolwiek z ludzi dla których sprzedaż Suareza jest takim beznadziejnym ruchem oglądał chociaż 80% meczów na przestrzeni ostatnich dwóch-trzech lat.
1
Jedni mówią że Dest woli Bayern, inni że już ustalił warunki kontraktu z Barceloną. I tak się toczy życia cykl na La rambli, pozdro
0
Panowie w starej a3 z 2001 wywaliło mi dziś błąd z temperaturą, patrzę na tablice a tam 120 stopni, moje pytanie brzmi czy to będzie coś poważnego(autem dojechałem do domu normalnie), czy tylko wystarczy sprawdzić poziom tego płynu i poczekać aż temperatura spadnie? Zielony jestem totalnie w tym temacie, mam nadzieję że się nie wygłupiłem z tym pytaniem.
10
@Bartek22 odkąd zobaczyłem że ma na półce figurki z dragonballa wiedziałem że to spoko gość jest :D
7
@MaziFCB no tak, lepiej niech siedzi na czterech literach u nas i pobiera kilkadziesiąt milionów rocznie.
0
@ObiektywnyKibic121@ObiektywnyKibic121 patrząc na transfery w tym okienku to pl już odjechała lata świetlne La lidze. Druga sprawa to trenerzy, Klopp, Guardiola, Mourinho, Ancelotti, Bielsa itd itd...
1
@VamosRakieta a to przepraszam w takim razie
0
@VamosRakieta zdania ekspertów jak zwykle podzielone.
1
Jak zagrał Odegaard?
1
@blazeq problem z Busquetsem jest taki że fajnie wygląda jego współpraca z Messim, to jak kontroluje spotkania na poziomie La ligi itd. Problem pojawia się kiedy przychodzi mecz na wysokim poziomie, gdzie przeciwnik nie tylko broni na swojej połowie, ale stara się też atakować i przejmować kontrolę. Wtedy Busquets jest jak dziecko we mgle, zobacz mecze z Bayernem, Liverpoolem o przyglądnij się dobrze jego grze, powrotom za przeciwnikiem. Dno i 3metry mułu.
A co do semedo, szczerze mówiąc ja już nawet nie mam ochoty wchodzić w dyskusje typu Roberto lepszy, semedo lepszy bla bla bla...Weryfikacje mamy na boisku, nie bez powodu Valverde i Setien częściej stawiali na Semedo w ważnych meczach.
1
@pax moim zdaniem semedo ma bardzo dobre warunki na bycie topowym bocznym obrońcą , ale albo coś go blokuję mentalnie jak swego czasu gomesa, albo poprostu cierpi na braku normalnego skrzydłowego. Nelson z na prawej najczęściej nie ma z kim pograć, z Bayernem na początku meczu kilka razy świetnie wyszedł z piłką, można powiedzieć że był motorem napędowym tych kilku akcji które udało się stworzyć, a wypomina się mu tylko objechanie przez Daviesa, kiedy swoją drogą został sam z dwoma zawodnikami bo busquets truchtał sobie gdzieś w oddali. Moim zdaniem ten sezon, o ile daj Boże będą normalne skrzydła zdefiniuje Nelsona. Miał bardzo dobre mecze, jak np z Realem Madryt, więc nie skreślałbym go.
31
@głardiola tobie sufit na głowę nie upadł? Leo wczoraj w ofensywie dawał dużo więcej od reszty. Ze skrajności w skrajność, ludzie tutaj nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać.
1
@MESSIah16 gdyby grał normalnie przez cały ten czas to byłby legendą Realu na ich poziomie :)
0
@AlwaysBlaugrana skoro nie stać nas na Garcię to na thiago z jego pensją tym bardziej. Kto wie, może chciał wrócić.
25
@aleksande_r weź pod uwagę że futbol z biegiem lat zmienia się na coraz bardziej fizyczny i to co kiedyś było normalne dziś może być nie do przyjęcia.
0
Brakuje w tym składzie powiewu młodości, starzy grają jakby im 1 0 z elche wystarczało w zupełności
0
Komentarz usunięty
0
@MaTt_BarcaFan nie pasował do koncepcji i go oddali
0
@macio_944 cóż, jeśli rzeczywiście chcemy grać 4 2 3 1 to nie ma w tym nic nadzwyczajnego że riqui który jest zawodnikiem o profilu iniesty idzie w odstawkę. Nie należy tego też traktować jako definitywne usunięcie z klubu, chłopak poprostu musi grać, a będzie mu ciężko łapać minuty w tym ustawieniu. Myślę że wypożyczenie go do jakiegoś beniaminka gdzie odgrywałby ważna rolę byłoby dobra opcją dla obu stron w obliczu takiej sytuacji kadrowej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Patrykl145 mam ochotę popełnić harakiri jak widzę takie durne komentarze. To tylko mecz towarzyski, nie wiesz co jest przyczyną braku powołania. Może ma kontuzje, może jest przeziębiony, może się opier.. na treningu? Czasami lepiej sobie darować pisanie w emocjach bo wychodzą takie dyrdymały jak Twój post.
9
@kuz to jest właśnie różnica między kimś kto ma pozycje i uznanie w klubie, a kimś kto musi podlizywać się jednocześnie kibicom, piłkarzom i zarządowi, żeby tylko utrzymać się na stanowisku.
0
@kerouac wiem wiem, trochę może za dużo objętości na ten triceps, ale poprostu jak robię trening to czuję potrzebę dołożenia jakiegoś ćwiczenia na koniec, mimo że na pierwszy rzut oka nie ma to sensu :D
Tylko zastanawia mnie czy taki trening początkującego wygląda właśnie w ten sposób że katuje się np 4-5 tych samych ćwiczeń na każdym treningu aż do osiągnięcia rezultatu, czy kombinuje się z tym jakoś. Pewnie jak już ciężar można doczepić to można też na bloki sobie rozplanować trening, ale chciałem żeby ktoś z własnego doswiadczenia powiedział jak to wygląda.
2
@busquets5 proszę bez żartów ze busquets i siłownia hehe
1
@FCBeSeM działa. Swoją drogą teraz jak wpisuje f w wyszukiwarkę to pierwsza jest fcbarca.com :)
0
Są tu osoby ćwiczące Streetworkout? Zacząłem sobie ćwiczyć kilka razy w tygodniu na drążkach i zastanawiam się co dołożyć do bazowych ćwiczeń które narazie robię zawsze czyli podciąganie, dipy, pompki, dipy na drążku, coś na tric. W ogóle zastanawiam się jak powinien taki plan wyglądać, czy na początku skupić się tylko na tych podstawowych ćwiczeniach i katować je aż będzie dobra baza, czy próbować cięższych rzeczy od razu.Kto coś?
2
Po przerwie Puig i Pedri show
2
@Kluivert_P Leo normalnie gra jak zwykle, kreuje grę itp. On nagle nie zacznie po 10latach biegać po 11km
0
Brakuje ruchu, ciekawe czy im się nie chce czy są zajechani presezonem.