busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Nastawcie się ze jutro będzie dzień czepiania się Griezmanna. Na Barcelonę spadła taka fala hejtu ostatnio, że nawet po takim meczu trzeba znaleźć dziurę w całym, także bądźcie czujni xd
11
@LuisSalvano jesteś ślepy na niektóre ważne aspekty gry, patrzysz na niego przez pryzmat bramek i asyst.
40
Są skrzydłowi, jest bieganie, są wyniki. Takie proste a trzeba było dwóch trenerów zwolnić po drodze znanim ktoś na to wpadł.
0
@Gaucho w tym momencie nie, nie pasowałby chyba do ustawienia bo trzeba by było messiemu szukać miejsca w środku i znowu by było jednego mniej w pressingu.
6
Nie prawda że griezmann gra słabo, spójrzcie na całokształt, wykonuje dobra pracę na całej szerokości boiska, nie samymi asystami i bramkami człowiek żyje panowie. Co nie zmienia faktu że Dembele w takim otwartym meczu wchodziłby jak w masło w obronę żółtej Łodzi podwodnej.
6
Busquets do wywalenia,cala reszta czysta magia, o taką Barcelonę walczyłem na La rambli.
0
W drugiej połowie pjanic i Dembele na boisko, Busquets ława i będzie gituwa
0
Przynajmniej już się nigdy nie wkurzymy widząc w pomocy tercet rakitic-busi-vidal xd
0
@KamilZ skoro koeman nie widział go w swoich planach, a my mamy kłopoty finansowe to głupotą byłoby trzymać 33letniego Suareza w klubie. Transfer do juve się nie powiódł więc sprzedali go tam gdzie tylko była opcja. Myślę że poszli mu na rękę ponieważ umożliwili mu pozostanie w Hiszpanii, a przecież tyle się ludzie nagadali żeby uszanować legendę.
0
@SonBarcaGoku no to jeszcze lepiej xd
4
@umtiti real oddał właśnie Jamesa i bale, przed chwilą wyszło że hazard kosztował dużo więcej niż podawali, a ty z nich robisz biznesmenów XDlogiczne że morata który jest młodszy i ma x razy mniejszą pensje będzie droższy od 33letniego Suareza z urazem kolana.
6
Ludzie tutaj mają króciutką pamięć, po jednym meczu z Getafe w barwach atleti nagle lamenty że Suareza sprzedaliśmy. Przypomnijcie sobie jego występy w LM, nawet w La lidze potrafił kopać się po czole tygodniami zanim zagrał dobry mecz. W Atleti będzie wiodącą postacią w innym systemie i innej roli także proszę nie porównujcie tego z grą w Barcelonie.
2
Flick do zwolnienia
2
@Kamil92 ja szczerze wierzę że z taką młodzieżą za 3,4 lata znowu będziemy hegemonem, byleby nich ich po drodze nie odsunął od gry. Jak sobie pomyślę że Ansu za 3 lata nadal będzie mlodziutkim 20latkiem to aż boję się co chłopak będzie robił z przeciwnikami za 10lat.
27
100x lepiej będzie się oglądać teraz Barcelonę z Cou, Dembele, Ansu, Pedrim, Trincao i Puigiem,w dodatku w nowym ustawieniu. W końcu powiew świeżości, tak to praktycznie skład przez lata się nie zmieniał. Mam nadzieję że jeszcze Messi przestanie tak często wracać się do pomocy i zobaczymy całkiem odmienioną Barcelonę.
0
Harry Potter czy władca pierścienia? Oczywiście chodzi o książki.
1
@Agent005 chcemy być na topie więc musimy mieć najlepszych zawodników, a nie Busquetsa który fajnie wygląda na ogórki a w ważnych meczach jak dziecko we mgle.
1
@VIPER2712 może w "pieniądze na transfer" wliczają także możliwe wynagrodzenie
45
@Qexi to tylko wpis na jakiejś liście w rzeczywistości może nawet stanąć na bramce...
13
@Janiama ale w dłuższej perspektywie czasu raczej na 100procent zyskamy na zamianie desta na semedo, a to jest właśnie cel klubu w obecnej sytuacji-budować kadrę na lata, nie na teraz tak jak to miało miejsce przez ostatnich 5 lat.
0
@Rewolucja123 w sumie Barcelona pod jego rządami stała się finansowym gigantem wsrod innych klubów, notując przychody x razy większe od reszty co roku. Ale to drobny szczegół, w sumie nic ważnego.
0
@OliverQueen ale jest z Brazyli jak dani alvesz
0
@Rewolucja123 Barcelona w której się zakochałem gniotła przeciwników w widowiskowym stylu, robiąc to efektywnie i szybko strzelając bramki, bez zbędnego klepania po obwodzie jak z setienem. Każdy ruch miał sens, nic na alibi. I choć w 15/16 na wiosnę forma spadła to jesienią oglądaliśmy właśnie taką Barcelonę, rozjeżdżającą jak walec kolejnych oponentów. A akcje jak ta trójkowa MSN w meczu grupowym z Romą to jest esencja tiki taki i barcelonskiego stylu
0
@Rewolucja123 odejście od stylu? Lepszy styl miała barcelona w 15/16 niż 14/15 pomimo braku LM. To była piękna piłka, szybkie akcje, klepki,kontry, magia.
1
@Coutinho007 co? Skąd taki pomysł?
0
@pawel0304 ale tu chodziło chyba o to że nie pasował do ustawienia.
2
@pawel0304 ale podobno to trener go nie chciał, więc bez sensu wypowiedź
0
Jak czytam wypowiedzi koemana to w końcu mam wrażenie, że trener mówi z sensem i do rzeczy, że nie szuka kwadatowych jaj i widzi sytuację taką jaką jest w rzeczywistości. Jak czytałem konferencje Setiena czy valverde to czasami się zastanawiałem czy przypadkiem to ja nie rozumiem pewnych kwestii i to co oni robią,mimo że wydawało mi się czasami bez sensu nie jest lepsze dla zespołu. Chodzi mi o sprawy typu granie 4 3 3,albo 4 4 2 kiedy mamy zawodników pod 4 2 3 1,albo ten Messi wiecznie truchtajacy na skrzydle, czy griezmann na nie swojej pozycji. Co by się nie działo w tym sezonie to świetnie że ten gość do nas trafił, pierwszy po Lucho który ma szansę być szefem, a nie zakładnikiem szatni.
0
@KarwanLaMasia taki to pożyje :D
0
@Prezes_sycylijczyk tak, to będzie najkrótszy weekend w moim życiu xd