0

Dwac tego Trincao, on by zrobił użytek z tego miejsca ehh

2

Wiedzieliście o tym że Ronald koeman z sukcesami pracował w reprezentacji Hiszpanii?

3

Celta pod wiatr gra, wszystko jasne xd

0

Dawać Trincao na konterke

2

Jak coutinho ma piłkę na prawej to zawsze coś z tego musi być

0

@kiper09 No myślę że to jest kluczowe

1

Co roku to samo z tymi sędziami, jebla idzie dostać

65

Ramos może złamać typa i nie ma problemu, lenglet położył rękę i naura

1

Araujo za fatiego, Dembele na konterke i jedziemy z nimi. No i busquets zmiana z pjaniciem.

0

Trochę przestój złapaliśmy, mam nadzieję że wejdzie ktoś świeży w 60tej i trochę rozrusza grę

0

Ja zawsze myślałem że to gadanie o fizyczności jest przesadzone, ale jak widzę jaki motorek ma cou po roku w bayernie to zmieniam zdanie.

21

Twarda bania i zaciśnięte pięści

0

@Rewolucja123 grał już tak w poprzednim meczu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Sevilla-chelsea fajny meczyk.

0

@escarabajo dementi.

1

@pax dest startuje z zupełnie innej pozycji niż Roberto i Semedo parę lat temu,bo będzie miał z prawej griezmanna który ciągle szuka gry kombinacyjnej.Z tego powodu też jestem spokojny o jego adaptację do gry na boisku.

3

@pax ale na prawej stronie pewnie większość akcji polegała na rajdach messiego,a nie gry paru zawodników.przecież gołym okiem było zawsze widać że Alba i lewy skrzyłowy częściej wymieniają piłkę niż messi i jakikolwiek po.

3

@Drogba1 dla celty w sumie fajnie

0

@Uukasz_93 wonski tobie chyba sufit na łeb upadł

5

@Ratamahatta rozum podpowiada że bez Dembele znowu może zdarzyć się sytuacja w której zostaniemy bez skrzydłowych.Poza tym myślę że nie opłaca się go sprzedawać za 60mln,jest młody i ma czas. A obecne zawirowania kadrowe i system jakim gramy będą mu tylko sprzyjać.

1

@IronSanHybrid ja się nie dziwię ze trzaskowski nie chciał iść do tvp.

27

@Rokita 0 na 1 w tytule

3

Skoro najwidoczniej Koeman chce rozwiązać problem Messiego przez ustawianie go na 9tce,dzięki czemu nie przechodzą przez niego wszystkie piłki, a jeśli już ma kontakt z futbolówką to blisko bramki rywala, to dlaczego mielibyśmy kupować napastnika? Żeby znowu wystawiać 9tke na skrzydle? Od biedy zagra tam Braithwait,Griezmann też zrobi robotę,a 90% spotkań spędzi tam Messi. Transfer depaya całkowicie stracił dla mnie sens w momencie w którym zobaczyliśmy ustawienie z Griezmannem z prawej i Messim z przodu. Depay lepszy od griezmanna z prawej strony nie będzie, a jeśli szukamy alternatywy to jest szybszy Dembouz który może tam zrobić wiatr.Z przodu można powiedzieć że mamy drużynę kompletną, jakikolwiek transfer zabierze tylko minuty Dembele/fatiemu/trincao/pedriemu.

4

Ten depay to chyba jest już nam zbędny, nie mam pojęcia gdzie on by miał grać w obecnej sytuacji.

6

@Janiama to co ma koeman a czego nie miał Setien to przede wszystkim cojones i haryzma żeby postawić na swoim.

4

@Ratamahatta dojrzewanie to długi proces, niektórzy są fizycznie i psychicznie gotowi do rywalizacji w wieku 18 lat, inni w wieku 22.Co nie znaczy że powinno się skreślać chłopaków po 20 roku życia którzy nadal nie grają regularnie,bo jeszcze lata kariery przed nimi, a życie to sinusoida i sytuacja może się odwrócić. Nie jeden już postawił krzyżyk na Odegaardzie, a norweg po prostu musiał poczekać na swój moment, za to halilovic który był "nowym Messim" zgasł zupełnie i przepadł.

2

@Coutinho007 no bo Messi grał wtedy w innym miejscu niż teraz i by się dublowali.

1

@Ratamahatta nie mógł grać na dyszce bo na ps był Messi który ciągle tam schodził i nie dało się go przesunąć na 9tke tak jak teraz bo grał tam suarez. Pozdro.

0

@Qexi to prawda, w presezonie wyglądał średnio, czasami miałem wrażenie jakby grał zestresowany. A dzisiaj na luziku wszystko, legancko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?