busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dwac tego Trincao, on by zrobił użytek z tego miejsca ehh
2
Wiedzieliście o tym że Ronald koeman z sukcesami pracował w reprezentacji Hiszpanii?
3
Celta pod wiatr gra, wszystko jasne xd
0
Dawać Trincao na konterke
2
Jak coutinho ma piłkę na prawej to zawsze coś z tego musi być
0
@kiper09 No myślę że to jest kluczowe
1
Co roku to samo z tymi sędziami, jebla idzie dostać
65
Ramos może złamać typa i nie ma problemu, lenglet położył rękę i naura
1
Araujo za fatiego, Dembele na konterke i jedziemy z nimi. No i busquets zmiana z pjaniciem.
0
Trochę przestój złapaliśmy, mam nadzieję że wejdzie ktoś świeży w 60tej i trochę rozrusza grę
0
Ja zawsze myślałem że to gadanie o fizyczności jest przesadzone, ale jak widzę jaki motorek ma cou po roku w bayernie to zmieniam zdanie.
21
Twarda bania i zaciśnięte pięści
0
@Rewolucja123 grał już tak w poprzednim meczu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Sevilla-chelsea fajny meczyk.
0
@escarabajo dementi.
1
@pax dest startuje z zupełnie innej pozycji niż Roberto i Semedo parę lat temu,bo będzie miał z prawej griezmanna który ciągle szuka gry kombinacyjnej.Z tego powodu też jestem spokojny o jego adaptację do gry na boisku.
3
@pax ale na prawej stronie pewnie większość akcji polegała na rajdach messiego,a nie gry paru zawodników.przecież gołym okiem było zawsze widać że Alba i lewy skrzyłowy częściej wymieniają piłkę niż messi i jakikolwiek po.
3
@Drogba1 dla celty w sumie fajnie
0
@Uukasz_93 wonski tobie chyba sufit na łeb upadł
5
@Ratamahatta rozum podpowiada że bez Dembele znowu może zdarzyć się sytuacja w której zostaniemy bez skrzydłowych.Poza tym myślę że nie opłaca się go sprzedawać za 60mln,jest młody i ma czas. A obecne zawirowania kadrowe i system jakim gramy będą mu tylko sprzyjać.
1
@IronSanHybrid ja się nie dziwię ze trzaskowski nie chciał iść do tvp.
27
@Rokita 0 na 1 w tytule
3
Skoro najwidoczniej Koeman chce rozwiązać problem Messiego przez ustawianie go na 9tce,dzięki czemu nie przechodzą przez niego wszystkie piłki, a jeśli już ma kontakt z futbolówką to blisko bramki rywala, to dlaczego mielibyśmy kupować napastnika? Żeby znowu wystawiać 9tke na skrzydle? Od biedy zagra tam Braithwait,Griezmann też zrobi robotę,a 90% spotkań spędzi tam Messi. Transfer depaya całkowicie stracił dla mnie sens w momencie w którym zobaczyliśmy ustawienie z Griezmannem z prawej i Messim z przodu. Depay lepszy od griezmanna z prawej strony nie będzie, a jeśli szukamy alternatywy to jest szybszy Dembouz który może tam zrobić wiatr.Z przodu można powiedzieć że mamy drużynę kompletną, jakikolwiek transfer zabierze tylko minuty Dembele/fatiemu/trincao/pedriemu.
4
Ten depay to chyba jest już nam zbędny, nie mam pojęcia gdzie on by miał grać w obecnej sytuacji.
6
@Janiama to co ma koeman a czego nie miał Setien to przede wszystkim cojones i haryzma żeby postawić na swoim.
4
@Ratamahatta dojrzewanie to długi proces, niektórzy są fizycznie i psychicznie gotowi do rywalizacji w wieku 18 lat, inni w wieku 22.Co nie znaczy że powinno się skreślać chłopaków po 20 roku życia którzy nadal nie grają regularnie,bo jeszcze lata kariery przed nimi, a życie to sinusoida i sytuacja może się odwrócić. Nie jeden już postawił krzyżyk na Odegaardzie, a norweg po prostu musiał poczekać na swój moment, za to halilovic który był "nowym Messim" zgasł zupełnie i przepadł.
2
@Coutinho007 no bo Messi grał wtedy w innym miejscu niż teraz i by się dublowali.
1
@Ratamahatta nie mógł grać na dyszce bo na ps był Messi który ciągle tam schodził i nie dało się go przesunąć na 9tke tak jak teraz bo grał tam suarez. Pozdro.
0
@Qexi to prawda, w presezonie wyglądał średnio, czasami miałem wrażenie jakby grał zestresowany. A dzisiaj na luziku wszystko, legancko.