busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@GIGAKOKS oj tak byczku plus 1
20
@tristan87 nie lubię tego, tylko wolne ciężary dla prawdziwych facetów
0
Mam do was pytanko, oglądaliście może chociaż parę razy świat według kiepskich?
0
@jedrek7000 duży wpływ na cenę Suareza ma jego pensja,którą ktoś musi opłacać. Oczywiście nie można zapominać o wieku, kondycji fizycznej i postawie w poprzednim sezonie. Statystyki miał nie najgorsze, ale nie oszukujmy się, sama gra to było dno z przebłyskami raz na dwa miesiące.
0
@BarcaInfo jeden z ostatnich dni XD
Coraz bardziej odkrywcze te newsy.
0
@Demo211 tylko 4 2 3 1 i coutinho na lewej, w środku griezmann, prawa dembouz i Messi na 9
0
@Mow_mi_Douglas no to wpisz sobie na yt jakąś kompilacje failów i coś się znajdzie na spokojnie, nie mam ochoty ci teraz szukać dowodów :D
7
@Kengo z jakiegoś topowego meskiego zespołu też byś na spokojnie znalazł takie nagranie. Futbol żeński nie zachwyca poziomem, ale takie filmiki mnie zawsze śmieszą bo są wyciągnięte z kontekstu.
0
@Mati90fcb nie no vidal to się nadaje max do tarcia chrzanu. I jeszcze te jego durne wywody. Chłopu się poprzewracało w głowie z czasem.
10
Ale mamy szczęście że Valverde dał szanse Fatiemu. Wielu zawodników w jego wieku(ba, starszych bo fati ma zaledwie17lat) pomimo dobrej gry ma problem z wykończeniem, dobrą postawą w kluczowych momentach. A fati to poprostu killer, zawsze jest tam gdzie trzeba. Chłopak ma instynkt, piłka go szuka, może nie musimy wcale daleko szukać 9tki bo napastnik na miarę następcy Suareza rośnie nam pod nosem? Czasami najciemniej pod latarnią.Oby od początku sezonu dostawał szanse i się powoli rozwijał. Pomyślcie sobie tylko jak dobry będzie jak pogra 3 lata regularnie-a wtedy nadal będzie zaledwie 20latkiem.
1
@Suzu no jeśli ma wybór między Romą a barceloną to możemy go już praktycznie witać w klubie. Byle nie skończyło się jak z malcomem :D
0
@Abominacja może złego słowa użyłem, nie siedzę tak w temacie :D chodzi mi o wyczucie czasu poprostu, znajomość postaci i czasu w którym należy atakować żeby dobić
0
@Mathew86 to prawda, ale mimo wszystko 500 farmy przez całą grę to mega wynik, mechanicznie gość musi być jak robot
2
Jako amator tej gry zastanawiam się jakim cudem ashe ma już 450 farmy. Masakra jak na najwyższym poziomie ludzie wyciągają maksimum z gry.
0
G2 jak na moje bronzowe oko ma lepszy team jeśli chodzi o postacie. Co myślicie?
0
@Mario96w można jakiś link do meczu?Jest jakiś pl komentarz?
1
Depay musi mieć niezły ubaw jak dodaje losowe cytaty na Ig i pół internetu szuka w tym drugiego dna odnośnie transferu do Barcy xd
0
@Tomo1989 różnica jest taka że city ma dwóch normalnych skrzydłowych i napastnika którzy pracują w pressingu, przez co łatwiej im się pokazać z dobrej strony. U nas pomocnicy muszą biegać za Suareza i messiego i jeszcze nie bardzo mają jak rozgrywać do przodu bo gramy bardzo wąsko.
3
@Mns21 skład będzie taki
Roberto Pique lenglet alba
Pjanic de jong
Dembele griezmann coutinho
Messi
Ewentualnie semedo za Roberto i griezmann z Messim odwrotnie
7
@bartekvisca wiadomo że nie, ale w tym konflikcie raczej zwyciężył Ferrari pomimo werdyktu :D
4
@Rust_Cohle dokładnie, werdykt w tym momencie nikogo w sumie nie obchodzi.
7
@Fabik87 widzę griezmanna na skrzydle i nie sprawdzam dalej pozdro
1
@Piotr,1985 mordeczko to nie jest prawdziwy koncert tylko show dla tych kilkudziesięciu gości. Poza tym słychać było jakby tylko w niektórych momentach miał swój głos na bicie,ale ręki sobie nie dam uciąć.
0
Kizo dobrze leciał, ale jak taka sztywna publika to nie ma vibu i wygląda to jak wygląda. Na normalnym koncercie w klubie Lucky punch by rozwalił pewnie
0
@norbi77 mamy tyłu ofensywnych zawodników że ciężko będzie o minuty nawet dla takiego braithwait, a trzeba też młodzież ogrywać
1
Pytanie za 100pkt,po co nam ten braithwait jeśli Ansu ma grać na 9tce i ściągamy depaya?
7
Szczerze mówiąc to najgorsze w tych plotkach transferowych jest to że nadal jest cicho o ewentualnych transakcjach do lini obrony. A to chyba nasza najsłabsza formacja, chociaż ten sezon udowodnił ze rywalizacja o to miano jest zacięta :D
1
@ShawnC braithwait
19
@insp1re malcolm
2
W dużym skrócie-pogada sobie o tym jak mu zależy na Barcelonie i jak kocha ten klub i coś jeszcze będzie że nie chce być kulą u nogi dla zespołu jeśli kibice go nie chcą. Bla bla bla