busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co te liczby zespolone w ogóle powstały, na co to komu?
0
@Bobo25 pechowe transfery to jedno, ale ogólnie rzecz biorąc polityka transferowa leży u obu klubów. Barcelona ściąga piłkarzy na pozycję na których nie grają nominalnie, real bawi się w szukanie młodych talentów, a za chwilę odejdzie modrić, odejdzie ramos, Marcelo. Nie jest dobrze, oba kluby potrzebują solidnych wzmocnień w lini obrony i ataku.
1
@matijas zarządzanie Barcelony i Realu w ostatnich latach to porażka. Premier league odjeżdża nam coraz dalej.Nie mówię że transfer hazarda był zły, no ale jak to mówią szczęście sprzyja lepszym. A Barca i Real notują wtopę za wtopą.
1
Ja ogólnie nie jestem przesądny, ale myślę że nie zaczniemy grać dobrej piłki dopóki Griezmann nie zmieni fryzury na taką jak w 2018,a każdy mecz nie będzie rozgrywany w czarnych strojach. I obowiązkowo musimy narzekać na skład przed meczem.
12
@MesQueUnClub96 Gesler jest całkiem spora
7
@LuisSalvano ale ile by wyniósł z kasy klubowej...
Haaland to jest gość którego potrzebujemy, rasowa dziewiątką, chłopak który nie boi się sam pociągnąć z piłką kilkudziesięciu metrów,albo wybiec na pozycję w odpowiednim momencie. W dodatku w lecie pewnie będzie zmieniał klub, a u nas ma gwarancję gry w pierwszym składzie i trofea.
1
@barteq dlaczego haaland jest nierealny? Pewnie będzie zmieniał klub w lecie, a w Barcelonie będzie miał gwarantowany pierwszy plac przez cały sezon, plus kadra jest perspektywiczna i może odnieść duże sukcesy. Kwestii finansowych nie komentuje bo prawda jest taka że my niewiele wiemy na temat finansów w klubie.
1
@darek60 nie porównuj sportu do kradzieży wśród przypadkowych ludzi. Tak to już działa że ci którym najbardziej zależy na wygranej pod wypływem emocji robią różne rzeczy na boisku. Ja osobiście zawsze sobie ceniłem takich piłkarzy jak suarez czy ramos, bo poprostu widziałem w nich chęć zwycięstwa i wolałbym takich piłkarzy w swojej drużynie niż potulnych jak baranki i w stu procentach uczciwych :)
1
@darek60 każdy sposób na zwyciestwo jest dobry jeśli działa.
4
Jest gdzieś ten film o Maradonie do zobaczenia w internecie?
0
@Fawrf przypomnę że wszystko opiera się na umowach prawnych a nie widzimisię klubu :))
0
@Prezes_sycylijczyk chyba nie zrozumiałeś, przeczytaj jeszcze raz
0
Dodzwonienie się do media Markt jest w ogóle wykonalne? Zamówiłem mikrofale, przysłali mi i nie działa, 25minut wiszenia na słuchawce i zero odzewu.
1
@Zoker quebo nic praktycznie nie wydaje, więc ciężko żeby taco nie górował skoro regularnie puszcza albumy. Mi natomiast twórczość Hemingwaya lekko się już przyjadła, podobna nawijka w większości numerów, raczej brak jakichś zaskoczeń, czegoś nowego. Większość numerów dźwigają dobrze dobrane featy.
3
@tobiasson92 bo transfermarkt to czysta statystyka
8
@tobiasson92 >ocenianie na tym etapie transferu Trincao
>bycie traktowanym poważnie
Wybierz jedno.
8
@SkN ja nie widzę obwiniania messiego za porażkę, raczej ogólną frustrację jego postawą i zachowaniem w tym sezonie.
0
@Adamski69 odejdzie Messi, odejdzie Busquets i sytuacja zacznie się zmieniać.
1
@BarcaInfo tak, trzymał nas przy życiu w lidze, czy w meczach pucharu króla. Ale jak dochodziło do ważnych spotkań w LM to zazwyczaj nie dojeżdżał. Dla mnie to jest chore ze piłkarz ma taką pozycje w szatni i klubie, taki wpływ na wszystko co dzieje się wokoło. Zmiana na plus pojawi się dopiero jak Messi odejdzie. Bawiło mnie jak ktoś mówił że Messi stwarza presję na piłkarzach swojej drużyny, że ich blokuje i podporządkowuje w pewnym sensie na boisku. Ale im dłużej patrzę na ten zespół i na kolejne transfery tym bardziej w to wierzę. Kto by tu nie przyszedł to przy Messim nie pokaże swojego potencjału bo będzie musiał grać pod niego. Nie irytuje cię jak Messi ustawiony na 9tce biega sobie w pomocy, podbiega na dwa metry do swojego kolegi prosząc o piłkę, albo ma totalnie wywalone na pressing? To nie ma prawa funkcjonować w dzisiejszej piłce i każdy kolejny sezon z Messim to przedłużanie agonii tego wypalonego zespołu.
1
@kkbarca z naszą obroną to samobójstwo
0
Jakim chcecie grać innym ustawieniem niż 4-2-3-1 i jaki skład byście ustalili w takiej formacji? Bo ja myślę że z taką kadrą, z pjaniciem, de jongiem, Busquetsem i z taką ilością "dziesiątek" innej opcji niż 4 2 3 1 nie ma.
1
@kkbarca doświadczenie z Al sadd? Największym atutem xaviego jest to jak rozumie futbol, jego charyzma, pozycja i doświadczenia które zdobył przez długie lata kariery.
0
@BarcaInfo Messi nie uratuje wyników jak w poprzednich sezonach? Ostatnie sezony to pasmo kompromitacji, a mistrzostwo Hiszpanii czy puchar króla to z taką kadrą umówmy się było do przewidzenia. Oczywiście, to jest sezon przejściowy, ale zespół nadal mamy top5 na świecie. Leo swoją grą i samą obecnością nie wpływa najlepiej na proces przemian w Barcelonie. Błędem było trzymanie go tu na siłę. Za rok moglibyśmy już być bogatsi o sezon gry bez Leo, a tak to kolejny rok w plecy, ani nic nie wygramy, ani za wiele wniosków nie wyciągniemy.
8
@kuz kasjo często mówi zanim pomyśli, ale sto razy bardziej wolę szczerego człowieka niż takiego aktora jak Najman który mąci tym dzieciakom w głowach na konferencjach.
0
@Barca1992 jak mają nie podawać do messiego?
0
@Janiama czy zyskalibyśmy finansowo to jest kwestia sporna patrząc na doniesienia o zachowaniu Rakutena w obliczu możliwego odejścia messiego. Ale sportowo na pewno na plus, bo Messi kompletnie nie gra pod zespół, mam wrażenie że on już sam tkwi w myśleniu że jak nie zrobi czegoś na własną rękę to nikt tego w tym zespole nie zrobi, stąd w każdej akcji piłka musi przejść przez niego.Nie trzeba być geniuszem taktycznym żeby zauważyć że kiedy Messi jest na kole środkowym i rozgrywa sobie w najlepsze to nie ma go z przodu, więc nie ma kto finalizować akcji. Albo koeman postawi jasno sprawę, bo nie wierzę że nie widzi problemu, albo kolejny sezon spędzimy w powolnej agoni. Nie rozumiem kompletnie kwestii ustawienia, w pierwszych dwóch meczach Messi grał na 9tce i nie schodził prawie wcale tak nisko, oba mecze gładko wygrane. A potem nagle Messi gra w pomocy :)
2
@Bobo25 wejdź w komentarze pod filmem na kanale sportowym i masz odnośnik do momentu w którym walka się zaczyna
6
@Kurkmen tu nic nie ma sensu, czy to kogoś jeszcze dziwi?
0
Kupiłem jakieś słuchawki bezprzewodowe i12 tws czy coś takiego, no ogólnie chciałem jakieś tanie żeby mieć do pracy i na trening. Wczoraj udalo mi się sparować z jedną, druga włączyła się i za chwilę wyłączyła. Myślę sobie-ok, pewnie się rozładowało. Dzisiaj naladowalem i nic, nie mogę się ani z jedną ani z drugą połączyć, a instrukcje na internecie średnio pomagają. Miał ktoś ten model i ogarnia temat?
0
Panowie jaki związek ma ładunek elementarny ze stałą Faradaya?