1

@VenoM ale co w związku z tym?

0

@Chakalaka a to trochę nie jest pomieszane chronologicznie?

0

Ma ktoś może skrót występu firpo? Nie mogę znaleźć na yt

1

@damian16161212 policz mi ile razy spóźnił się Dembele w tym sezonie i ile razy inni piłkarze. Myślę że spóźnienia się zdarzają z przyczyn losowych, tylko jak spóźni się Messi to nikt nawet nie mruganie, a jak Dembele to trzeba kręcić aferke

1

@damian16161212 a może był wypadek i korek xd? Kocham zero jedynkowe myślenie

0

@Wojcio a kiedy ta decyzja zapada? Bo dzisiaj mają być wyniki koło 12 a mam do pracy na popołudnie xd

1

Jeśli ktoś z mojej rodziny z którą mieszkam jest chory to automatycznie my też nie możemy wychodzić itd czy ta osoba się izoluje a my funkcjonujemy normalnie? Jak to jest?

9

Siedzę w pracy na przerwie a tu nagle SIIIIIIII na całą stołówkę, to nieźli pranksterzy wrrr

1

To niezły 28 grudnia

0

@DLFCB ale to e można zrobić dopiero po ukończeniu 21 roku życia, tak?Ogólnie podoba mi się praca za kółkiem, w kurierce denerwujące były ciągle przystanki, użeranie się z ludźmi, czy szukanie adresów, bo czasami to nie było takie proste, ale sama jazda była przyjemna.

0

Opłaca się robić prawko kat C? Jest tu jakiś kierowca z tą kategoria i może się wypowiedzieć na temat zarobków itd? Wiem że to zależy od wielu czynników, ale jestem ciekawy. Pracowałem już jako kurier, podoba mi się praca za kółkiem i zastanawiam się czy nie odłożyć pieniędzy i nie zrobić takiego kursu.

4

@lucas/catalan LRS awards- La Rambla Stuleja awards, myślę że nazwa adekwatna

0

Będzie gdzieś ten wywiad po polsku/angielsku od razu puszczony czy trzeba czekać?

0

Chce kupić nowe buty, myślę żeby sobie sprawić czarne air maxy 95,ktos zna jakąś stronkę na necie gdzie są dobre promocje?

0

@Coutinho007 nie zgadzam się

0

@Cochise mingueza wygląda na takiego gościa co musi zagrać x meczów w zespole żeby poczuć się tam pewnie i grać bez presji. Jest świetny technicznie a popełnia błędy w wyniku stresu.

0

@Coutinho007 w meczu z Bayernem w pierwszej połowie nie był akurat zły, ale wszyscy z tego spotkania pamiętają tylko jak go davies objechał. W tamtej sytuacji rzeczywiście był osamotniony i nie można zrzucać na niego pełnej odpowiedzialności za brak asekuracji kolegów. Całościowo się zgadzam, semedo to niewypał,Dest to nasza przyszłość.

0

@XaviHeart zabawne, jakoś Messi i Ronaldo rozegrali niezliczone ilości meczów, a Mbappe również w tym wieku już grał praktycznie wszystko. Neymar zaczął mieć problemy dopiero w ligue gdzie polują na jego nogi. Dla jego dobra najlepiej będzie jak zagra to co może żeby nabrać doświadczenia.

1

@XaviHeart dlaczego fati nie rozegra całego sezonu?

1

@kamilo0066 a jaki ma być skoro Messi odejdzie? Moim zdaniem to najlepsze co możemy zrobić, kupimy gracza który będzie bił się za jakiś czas o złotą piłkę na pozycję która wymaga wzmocnienia i śo którego brakuje. Nie ma pieniędzy na inne ruchy.

1

@XaviHeart griezmann, fati, Dembele, Pedri, może Konrad wskoczy na poziom pierwszej drużyny w końcu.

1

@Cobra303 narazie wszystko wskazuje na to że zmieni otoczenie.

1

Odejdzie Messi. Sprzedać jeszcze coutinho i umtitiego, wziąć za darmo Garcię i iść po haalanda. To powinien być nasz plan na letnie okienko.

1

@LuisSalvano ja odpowiedziałem pełnym zdaniem, może się odniesiesz? :)

1

@masq lepiej kupić mustafiego na ławkę, masz rację. Dobrze że nasz zarząd to nie ludzie z pierwszej łapanki i nie dadzą się nabrać na jakiegoś depaya.

1

@marcin62 kiedy mówię że fanpejdże nakręciły falę hejtu to mam na myśli głównie komentarze pod postami gdzie trwa licytacja kto zgarnie więcej like'ów. Oczywiście właściciele fp nic z tym nie robią bo nie liczy się poziom tylko ilość komentów,a jak ci się będzie nudzić to możesz zobaczy jak zareagowała sbwackija kiedy szpaku źle się o nich wypowiedział :))
Oczywiście że on ma parę głupich wersów,wiele słabych, ale co z tego? Liczy się całokształt, każdy ma jakieś wpadki, a jego są nakręcane bo jest najbardziej krytykowany w tym przemyśle i to się klika. Taki kizo jest lubiany bo jest z nim mnóstwo memów i mało kto ma mu za złe monotematyczność czy bezsensownosc niektórych wersów. Monotematyczność to też nie jest coś co powinno się wytykać, bo "jakie życie taki rap" i jeśli ktoś rapuje o czymś parę lat to widocznie wciąż leży mu to na sercu. Na temat regresu się nie wypowiem bo to subiektywna opinia, dla mnie totalnie głupia bo wystarczy porównać taki "oldtalk", albo dowolny numer z boruto do ostatnich singli typu "crystal", "bal", czy hot16 żeby zobaczyć duży progres brzmieniowy.

3

@xBoMBoWiECx oj kusi to psg

3

@Kubsoleon top raper w Polsce, niestety fejsbukowe fanpejdże nakręciły na niego falę hejtu. Mamy za chwilę 2021 rok a ludzie dalej mają do niego problem o autotune i monotematyczność w wersach. Założę się że za chwilę hejt na niego się znudzi, wyjdzie z mody, nie będzie dawał takiej atencji i like'ów i już będzie wszystko wporzo :)
Osobiście bardziej od randomowych głosów więcej znaczy dla mnie np zdanie Sokoła który chwalił go po hot16, ale co kto woli, pozdro.

0

@LuisSalvano a żonka pasek gucci

2

@MesQueUnClub96 twój gang to jest drużyna actimela stary, zejdź na ziemie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?