busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz jeśli haaland będzie do ściągnięcia to jest dla mnie lepszym wyborem. Już prezentuje najwyższy poziom a ma 20lat.
3
@bialagora to że nasi napastnicy wczoraj zawiedli, a sam Messi zmarnował ze dwie setki to jedno.Ale nie można ignorować tego co robi lenglet w tym sezonie. Babol za babole, taka jest specyfika tej pozycji, że robisz jeden błąd i przegrywasz mecz,a napastnik może psuć o psuć bez konsekwencji.
2
Chciałbym zobaczyć w przyszłym sezonie drużynę w nieco innym wydaniu, grającą bardziej wyrachowany futbol, będąca przy piłce jak najwięcej, ale nie za wszelką cenę. Nie macie wrażenia że każdy mecz z poważnym rywalem wygląda w ten sam sposób? Podajemy sobie beztrosko w poprzek pod polem karnym przeciwnika, a potem kontra i gol.A jeśli komuś uda się nas zepchnąć do defensywy to kaplica, bo nie potrafimy bronić. Chętnie zobaczyłbym drużynę z Haalandem(którego transfer jest możliwy) i podwieszonym griezmannem, a zamiast Busquetsa mobilny pomocnik dobrze grający w defensywie-wijnaldum w parze z de jongiem. Na lewej pomocy depay, na prawej ktokolwiek. Ansu do rotacji. To by było piękne.
6
@D10SLEO to prawda, sam się wpakowalem w podniecanie się jego dobrymi zagraniami które zdarzają się raz na trzy mecze. Póki jeszcze stwarza pozory zawodnika o wielkim potencjale powinniśmy go sprzedać i ogrywać Trincao, Ansu. Na skrzydle pewnie będzie także dostępny depay.
0
@DaPi ja chciałbym właśnie zobaczyć duet lukaku-griezmann, myślę że to by świetnie działało. Albo haaland-griezmann. To całkiem prawdopodobna opcja w kolejnym sezonie jeśli Messi zdecyduje się odejść. Ogólnie myślę że czas trochę zmienić podejście do gry i taktykę, klepaniem po obwodzie już nikogo nie zaskoczymy.
3
@adamt1996 z jednej strony wprowadzenie napastnika który mógłby jakkolwiek próbować wziąć na plecy obrońcę, wygrać główkę, przepchnąć kogoś jest zrozumiałe, ale z drugiej strony po części masz rację bo braithwait ostatnio pokazuje że nie nadaje się do niczego na tym poziomie i jego wprowadzenie na boisko to jest zawsze osłabienie zespołu. A Trincao chociaż potrafi strzelić z dystansu.
3
@KacperVEB szkoda chłopa, ale jak nie ma psychy żeby sobie z tym radzić to tym bardziej nie ma dla niego miejsca w tym zespole
1
@DaPi inter by się za żadne skarby świata nie zgodził, ale dla nas to opcja do wziecia w ciemno
0
@Mr8lack jakby coś takiego powiedział np koeman po dzisiejszym meczu to miałoby sens, ale przecież oni z Evertonem byli poprostu słabsi.
2
@sergio5 owszem, tam już się nic raczej nie wydarzy
1
@Coutinho007 nie będziemy już na pewno musieli oglądać braithwaita w akcji
0
Kiedy wraca cou?
0
@Maker0ale@Maker0ale ale czego wy oczekujecie, że koeman ma odkryć jakiś magiczny sposób na autobusy? Na kogo niby mieliśmy grać te wrzutki jak jedynym wysokim napastnikiem jest dunczyk który trafiłby chyba tylko jak któryś z naszych by go dobrze nabił. Totalnie dominowaliśmy, mieliśmy niezliczone okazję do strzału z 20metra,ale wszystko szło Panu Bogu w okno,albo busquets wolał trzydziesty siódmy raz odegrać do boku. Taktyka nie zawiodła.
1
@wisnia1234 krótką pamięć masz, przecież całkiem niedawno Lewandowski otwarcie krytykował politykę Bayernu, który seryjnie odpadał w lidze mistrzów rok w rok.
Łatwo teraz mówić że są perfekcyjnie zarządzani po takim sezonie, ale jak się przyjrzysz ostatniej dekadzie to parę sporych rys nawet na ich pracy się znajdzie. Inna kwestia to fakt że ich "góra" w dosłownie każdym wywiadzie stara się zapewniać jak oni super nie działają i jacy to oni są stabilni, a jak jest naprawdę nie wie nikt.
0
@BarcaInfo od czterech lat w każdym ważnym momencie brakuje im koncentracji, ale jakby im ktoś za mało wypłacił to pewnie by zauważyli odrazu. Oby laporta wszedł i zrobił porządek z tymi świętymi krowami bo to jest patologiczna sytuacja że płacimy najwięcej na świecie a mamy piłkarzy którzy najmniej się starają poprawiać.
3
@Janiama poczekajmy rok, przyjdzie ten Xavi w lecie, skład się nie zmieni i będziemy dalej w takiej samej du... z tymi piłkarzami. Enrique zły, Valverde zły, Setien zły, Koeman zły, ale piłkarze oczywiście bez winy. Wszystkie porażki w ostatnich latach łączy obecność na boisku Busquetsa,lengleta, Pique, Alby.
1
@BarcaInfo jedyny jasny punkt zespołu w ostatnich meczach, to smutne ze 18latek grający pierwszy sezon zjada gwiazdeczki zarabiające 5xtyle
8
@norbi77 a jak ktoś miał narzekać na lengleta wczesniej jak on miał przez cały mecz jedna sytuację że musiał coś zrobić w obronie i akurat nie trafił w piłkę tylko w napastnika xd
4
@sokot no tak, wina napastników ze lenglet raz musiał interweniować w meczu i nie trafił w piłkę tylko w napastnika
0
Ja nie jestem zwolennikiem ruchów transferowych rodem z Fify, ale tu by się przydało połowę składu dyscyplinarnie wywalić i budować od nowa drużynę, bo z tych klaunów już nikt nic nie wyciśnie, oni są mentalnymi przegrywami i na końcu zawsze psycha im siada i dostają.
1
@itmustbejoke o jakiej ty taktyce mówisz, przecież my mieliśmy taki cadiz na widelcu, multum okazji, z sevillą też tworzyliśmy sytuację i mecz był na styku, z PSG ci idioci w obronie się tak obsrali po pierwszym golu że biegali jak małpy w cyrku, co ma zrobić trener jak ma sabotażystow na boisku???
0
Ten mecz to nie wina trenera, ale jak na psg będzie ten lenglet w składzie to powinni sobie zbic piątkę i razem się poddać do dymisji
0
@Bobo25 jakby powiedział publicznie ze lenglet się nie nadaje do gry w piłkę to by dobrze zrobił
21
@VamosRakieta zwolnią koemana, przyjdzie Xavi, dostanie tych samych klaunów do drużyny i tak samo będzie dostawał to się coś może w głowach niektórym ruszy
0
@GeraltzKatalonii mnóstwo mieli miejsca do strzelania, gdyby chociaż jeden z nich potrafił trafić w światło bramki to byśmy się cieszyli zwycięstwem.
0
@pax w takich meczach busquets zawsze się pokazuje z dobrej strony bo nikt go nie naciska, ale bądźmy szczerzy, on powinien być już na emeryturze w jakichś emiratach z tą jego motoryką, totalne zero w każdym ważnym meczu.
0
@BarcaInfo a może ma powiedzieć że to jego wina że strzelają Panu Bogu w okno i kopia przeciwników we własnym polu karnym xd
5
Lenglet po tym wszystkim co odje*** w tym sezonie powinien zostać dyscyplinarnie wywalony do innego klubu, przecież to jest jawny sabotaz, a jak się muszą inni zawodnicy czuć jak on co drugi mecz wali takiego babola i ciągle gra w pierwszym.
1
I na psg znowu wyjdzie pewnie ten sam beznadziejny skład z tymi klaunami na środku obrony i Busquetsem na śpd a ci co się starają coś zrobić będą oglądać mecz z ławki i wejdą w 80 jak już mecz będzie zamknięty.
28
Przychodzi chłopak 17 lat i wygląda w całej tej "konstelacji gwiazd" jakby to on miał dziesiątki tytułów na koncie, a oni dopiero zaczynali.