caren1994
Dołączył/a: sierpień 2011
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zgadzam się na 100% że teraz najważniejsze będą spotkania z mIlanem, który jako jeden z niewielu skradł punkt z Camp Nou.
0
ludziska bez jej.. matematycznie oczywiście zwycięstwo jest realne; ale biorąc pod uwagę, to że biali nie stracili do wczoraj nawet punktu od grudnia o czymś świadczy. Przykre, ale Barca po prostu nie dała rady tydzień w tydzień wygrywać chociażby skromnie jedną bramką, niestety ;(
w dużej mierze to może także kwestia presji, która teraz jest przypisywana realowi, ale czy karniak niestrzelony to nie jest nerwówka ?moim zdaniem jest..
A i łudzenie się że stracą punkty po remisie jest niezbyt trafnym, czy stracili równowagę po klęsce z odwiecznym rywalem w grudniu, nie.
Powodzenia życzę barcelonistom w najbliższych meczach, i teraz jest tylko ważne żeby wygrać 11 spotkań i cieszyć sie z pięknej gry. Tylko to zależy od nich. Reszta potoczy się tak jak zechce los i pozwoli real.
Do boju!
0
tak dokładnie o ten, nie zwykłam oglądać ich mecze, ale akurat byłam w towarzystwie realowców i to co tam wyprawiali sędziowie to istna paranoja.
0
taa, nadzieja umiera ostatnia ale moja umarła po ostatnim meczu zespołu na R.
0
Patroklos,
oczywiście nie zabronię ci wpisów na tej stronce, bo ani nie mam takiej możliwości ani też chęci;) ale skoro tak bardzo lubisz real to może warto byłoby się zainteresować chłopcami Mou a nie przychodzić tutaj i nawijać o nurkowaniu. to nie anty forum ;>
0
Nie mogę zrozumieć czego szukają kibice Realu na stronie poświęconej Blaugranie..to już chyba szczyt frustracji.
0
Tzard, jak się tak zachwycasz Mdrytkiem to papa. Znowu pieprzenie.Idź ich chwalić tam gdzie trzeba. Liczą się 3 cenne punktu ;)
Dziękuję chłopakom za walkę i wspaniałe serduszka!
Abi come back soon!
0
oglądam mecze, widzę co się dzieje i doskonale zauważam niesłuszne decyzje sędziów. Ale na Boga, właśnie wieczne krytykowanie sędziowania było powodem kpin kibiców Barcy. Już nie pamiętacie szydzenia z Mou?
czysta hipokryzja.
A jeśli zespół byłby w takim gazie jak w poprzednich sezonach to nawet cały biały arbiter by nie przeszkodził. Dlatego przestańcie biadolić, i trzymajcie kciuki za Ligę mistrzów!!!!
0
chłopacy mają dla kogo walczyć!
0
inflames2007
nie za duża pewność?
pamiętaj, że jeszcze są panowie z dość dużą gamą możliwości alby wyeliminować Dumę Katalonii
0
Pedro nie jet aż tak fatalny, znacznie lepszy niż Cuenca..
Uwziliście się na niego tak jak na Ville, ogra sie po kontuzji i wróci do dawnej świetności ;)
0
domowa jest straszna...3 komplet z resztą też. Jedynie pomarańczka się udały ;d
0
haha, chyba sobie jaja robi z tym kolegą..
0
uważam ze to kompletnie bez sensu... Mamy napastników, mamy w świetnej formie Cesca i młodzież. A i Villa kiedyś wyzdrowieje... i tak już jest duży tłok, żeby się załapać do wyjściowej 11.
A skoro Fernando ma do Euro odzyskać formę, to tym bardziej nie powinien przechodzić do Barcy.
0
KOCHANY, zawsze miło czyta się tak altruistyczne wypowiedzi, i to w dodatku osób, którzy osiągnęły już wszystko... i nie muszą mierzyć się z takimi problemami jak np. bieda. Cytując jest piękny, dość bogaty i świetnie gra w piłkę a mimo wszystko pozostaje normalnym człowiekiem.
Dla mnie wzór.
Visca el Guaje ;D
0
śmieszne jest ciągłe poprawianie błędów ortograficznych, to nie forum języka polskiego a strona poświęcona FCB!
odpuście sobie..
0
dasz radę David!!!!!
0
wreszcie ;D
0
DavidVilla7_ElGuaje
Bo został kilka razy wręcz ośmieszony przez Davida.
0
nie musisz mi, wystarczy Davidowi ;)
0
tylko, że Villa nie jest 'nawet takim Ibrą'
0
maciejsonFCB
tacy zawodnicy jak Villa, nigdy nie pozostaną tylko udanymi epizodami. Jego kariera jest wspaniała i ma zapewnione miejsce w historii..
Właśnie przez to, że zdobywa gole w takich sytuacjach, w których prawie nikt by się nie odważył strzelać i jak powiedział pan z tvp, chyba pierwszy raz mądrze, że nie ma drugiego takiego zawodnika, któremu tak mało potrzeba do zdobycia bramki.
Visca el Guaje
0
wspaniały felieton o wspaniałym człowieku i piłkarzu. Może nie strzelał ostatnio tak wiele, ale za to jego gole zapadły mi w pamięć chyba na zawsze. Cudowny gol z finału LM, z El Clasico i wreszcie z pierwszego spotkania z Milanem. Mam nadzieję, że dołoży jeszcze takich bramek po powrocie mnóstwo.
Wracaj szybko Davidzie !!!
0
ciężka praca, zżycie, przyjaźń i poświęcenie - cała prawda o Barcy.
pozwala to na to, że świetni zawodnicy stają się nie do ogarnięcia dla innych, pieniądze nie mają nic wspólnego z magią na boisku.. dlatego większość rywali polega przy nieziemskiej Blaugranie.
Visca el Barca, La Roja ;D
0
liczę na Tello, i na to że dostanie jeszcze okazję aby zaprezentować nieprzeciętny talent ;D
0
uwielbiam Cesca i jako człowieka i jako zawodnika, ale niech on wreszcie dojrzeje...wpierw ranił serca kibiców kanonierów, demonstrując swoją miłość do Barcy, oczywiście nie mam mu tego za złe, a teraz ciągle nawraca o powrocie do Arsenalu.. niech się chłopak zdecyduje, bo skora tak bardzo kocha Barce i tak bardzo kocha Arsenal to może trzeba było wybrać trzecią opcje.
Przykro mi kiedy czytam, ze jeden z najlepszych zawodników mojej ukochanej drużyny myśli o tym żeby kiedykolwiek odejść. Może przesadzam.
0
świetny chłopak ;D
Wesołych Świąt ;)
0
fajnie, że Bojan wróci do kolegów ;D
0
powtarza się ta sama sytuacja co Vilą, od razu spisać na straty takiego zawodnika? przecież Pedro to też człowiek, miał kontuzję i dobrze ze Pep daje mu szansę ograć się w takim meczu..
0
wspaniale, że Cescu jest z Barcą, ale błagam bez względu na to jakim był piłkarzem, nie porównujcie go do Bakero!