caren1994
Dołączył/a: sierpień 2011
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajnie widzieć też Cesca, ale w końcu Hiszpan i na meczach reprezentacji też grali razem... więc starzy dobrzy znajomi ;D
cudowna atmosfera... i wspaniali przyjaciele, tylko pozazdrościć.
0
To tylko obrazuję ak bardzo David jest ceniony przez kolegów ;)
0
z tego co wiem to Ibi, może chodzić i już odwiedzał chłopaków na treningu... więc Davido czekamy na ciebibie!
0
wspaniali koledzy, dla wspaniałego zawodnika
0
piękne słowa o Villi ;D
0
dla bracy, dla fanów, dla DAVIDA
!
0
mądrze mówi Cescu. ;)
0
wspaniałe jest to, że hasło mes que un club nie jest tylko rzucone na wiatr, a konsekwentnie realizowane. wielką , że są jedną rodziną i wspierają Davida w trudnej sytuacji. Widać, że Villa jest ich prawdziwym przyjacielem...
szacun chłopaki!
0
szakierek26, zanim kolejny raz coś napiszesz zastanów się co ty w ogóle mówisz, jesteś bezczelny...
0
trzmymaj się, szybciutko wracaj do zdrówka! Do kibiców reprezentacji i Barcy ;) mallavilla
0
nie wyobrażam sobie Euro bez Guaje. i ciągle nie może do mnie dotrzeć, że włączając transmisję, nie będę czekać kiedy znów ujrzę szczęśliwego Ville... ale mam nadzieję, że jednak wszystko będzie dobrze ;) i królem strzelców najbliższych mistrzostw zostanie Bahorek z Hiszpani ;)
0
do boju dla Davida!
0
Wierzę w Davida, zawsze wierzyłam i wierzyć będę! Obojętnie w jakim będzie grał klubie i czy zagra na Euro to jeden z największych, oczywiście nie ciałem lecz duchem i czynami naparstków! Skoro go szanują nawet ludzie z Madrytu, szanujmy i my cule. Ludzie, którzy go nie lubią i nie doceniają lepiej niech się nie odzywają w ogóle, to aby rani, a w obecnej sytuacji nawet trudno to zaakceptować. Nie mogę tego znieść, że ludzie cieszą się z wyeliminowania El Guaje.. i osłabiania la Roji, to wręcz okrutne, w życiu nie życzyłabym połamania nóg Cristiano czy kogokolwiek innego z Realu, przez zwykły szacunek dla drugiego człowieka.
także trzymajmy kciuki za Davida, za jaego powrót na boiska do Monachium i Gdańska. Niech znów zostanie najlepszą siłą napadu mistrzostw ;) i niech znów udowodni swoją klasę( chodź moim zdaniem zrobił to nie raz i nie musi tego robić) i niech pokaże się swojego charakteru!
Visca el Barca, Visca el DAVID!
0
całe szczeście, że sie nie załamał ;)
0
tylko nie to ;( Davidku wracaj szybko !;*
0
David klasa sama w sobie.
0
jeśli nie wystawi Pique i Villi, popełni duży błąd.. zobaczymy.
0
ligi się nie wygrywa tylko na własnym stadionie.
0
przykro, że nawet w swoje urodziny i nie jest doceniany. Vayamos David, dla mnie jesteś maravilla!
0
wszystkiego najlepszego mój ulubieńcu, dalszych sukcesów! ;*
0
uwielbiam, jego wypowiedzi, nigdy nieprzesadzone ;) wspaniały napastnik i zawodnik ;D
0
Cudowny meczyk Davida i Alexis też się otrzaskał ;)
0
david_villa_maravilla
cieszę się, że chodź jedna osoba myśli podobnie jak jak ;)
0
cieszę się że są jeszcze osoby które szanują Ville, za całokształt a nie za ostatnie kilka występów
0
kiedyś wreszcie trzeba przegrać, osobiście cały serduchem wierzę w mój ukochany zespół i w najlepszych zawodników na świecie ale po tylu sezonach totalnej dominacji musi przyjść gorszy okres. To nie są jakieś roboty. A nawet jeśli nie wygrają chłopacy ligi to są jeszcze inne trofea ;) Powtórzę kolejny raz, że to iż Barca przegrywa bądź tylko remisuje nie jest wyłączną winną El Guaje.. Futbol to gra zespołowa i jedna osoba nie ponosi winy za pozostałą 10.. dajcie mu spokój, Messi tez nie wykazuje się ostatnimi czasy przeraźliwą efektywnością na wyjazdach. Troche szacunku przydałoby się do zawodników, nawet tych którzy znajdują się aktualnie w słabszej formie... Tak, tak teraz zminusujcie moją wypowedź za to że nie lubię stylu Leo.
0
Dobrze mówi Pan Andrzej, ja też jestem za Davidem
0
może i wierzy w Davida, ale niech to udowodni wystawiając Go w pierwszym składzie.. W Ville wierzę, nie przestałam i nie miałam powodów aby przestać.
To zawodnik do którego mam największy szacunek.., a przykre jest wysłuchiwanie komentatorów z Cyfry + którzy non stop na niego najeżdżają, otóż Panowie, gdyby był za słaby na Barcę nigdy by się w niej nie znalazł, a krytykowanie jego strzeleckich osiągnięć to już totalna kpina. To najlepszy strzelec Hiszpanii, tak jakby nie było obecnej Bracelony bez Iniesty i Xaviego, tak by nie było mistrzostwa swiata bez goli Davida, który przy totalnym baku formy Fernando zaciągnął Roję po mistrzostwo..a z samego pięknego stylu gry nic nie wynika.
Może i bronie go do upadłego, ale wierzę że nie robię tego tylko i wyłącznie ze słabości do tego zawodnika i jego stylu gry, ale z obiektywnej obserwacji, może i David marnuje okazje niejednokrotnie, ale robi to też Messi... jemu wolno, bo to król, tak? nie zgodzę się z tym. nie ma królów i nie ma plebsu, jest drużyna FC Barcelona!
0
A gdzie zniknął szczęśliwy Villa?
0
brawooo Davidek
0
brawo!