caren1994
Dołączył/a: sierpień 2011
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
swietny meczyk Villli i Cesca... w zasadzie to w koncowce tylko oni ciągneli grę,
0
twrdziel, dasz rade Villa! Vica el David
0
otóż to najlepszych ;D
0
z resztą David był jednym z najbardziej zaangażowanych graczy... nie zapominajmy, że to gra zespołowa i inni się muszą dużo natyrać, żeby drudzy mogli strzelać i stać na piedestale ;) A świętuje później cała drużyna- kolejny puchar..
0
Davida, żal że nie strzelił, ale moim zdaniem grał dziś pięknie, a jego rzuty wolne to kwintesencja ;) zwycięstwo skromne, ale w 100 % zasłużone
0
Sami Villa przyznał kiedyś, że nie odejdzie do innej ligi. Więc, chcieć to oni sobię mogą.
0
nie można liczyć na potknięcie Królewskich, trzeba licyzć na siebie!
0
Wierzę w Davida, jego transfer był jednym z tych które najbardziej mnie ucieszyły. Jeszcze się nam El Guaje rozstrzela., trzeba wziąć też pod uwagę, że gra z kontuzją, niech odpoczywa na razie, aby był zdrów na Real ;)
Gdyby był zawodnikiem, który nie radzi sobie w dryblingach i zwodach, zapewne nie zdobywał by bramek też dla Roji, a ma ich najwięcej w Hiszpanii..
Villa Maravilla! Swoją drogą paskudne jest fałszywość niektórych na tym forum, jak zdobywa kolejną z ważnych bramek to że go uwielbiają, a jak ma jakiś problem, to że jest niepotrzebny, sprzedać go ;(
Trzymam kciuki!
0
0
A pojawiły się teraz głosy, że Villa chce wrócić do Valenci, która go nie chce.. dziwne jest to wszystko.. może to i prawda z tym konfliktem..
Ale osobiście mam nadzieję, że Villa z Messim pokażą,że to tylko złośliwe ploty jakąś piękną akcją ;) o ile David wyjdzie w 1. składzie...
0
mamy dwie gwiazdy obok siebie, najlepszego napastnika klubowego i reprezentacyjnego;D BRAVO Panowie ;)
0
w pierwszej chwili pomyślałam, że szkoda... ale może i lepiej jeszcze by się zgolił na łyso...
0
a Fabs udowadnia, że nie był bezsensownym transferem... ;)
0
może i tak, miejmy nadzieję że oszczędza siły Iniesty Xaiego a nawet Villi na trudniejsze mecze, chociażby te w Lidze. Cieszy mnie to, że Fabregas wszystkim tym którzy psiczyli na jego transfer do Barcy zamyka usta ;)
dzdzieki niemu jesteśmy jeszcze lepsi, byle kontuzji było mniej..
0
zastanawia mnie dlaczego nie grał Villa.. ;/
0
przegiacie, raz ktoś stwierdził że Alexis jest o niebo lepszy od Villi i sie domino posypało.. bez przesady rewelacji nie ma.
0
nie rozumiem krytyki D. Villi.. wcale nie jest aż tak słaby, móże, na pewno to nie jego szczytwa forma, ale w meczu przeciw Porto grał ładnie.
0
Witam,
może trochę z innej beczki, ale czy wie ktoś, czy z jutrzejszego meczu ligowego z Villarealem będzie transmisja radiowa?
pozdrawiam :)