0

@Crakitic bycie asystentem debiutującego trenera to krok w tył trenerskiej kariery.

0

@Crakitic a co z tym Pimienta zrobisz za pół roku? Zakładamy, że Xavi dołączy do zespołu po sezonie.

0

@Coutinho007 patrząc na liczby Abela to również bym go nie nazwał napastnikiem... Na środku ataku jest Griezmann i Messi, całkiem nie najgorsze opcje.

0

@Coutinho007 szanujmy się... Jeśli sięgać do rezerw to jedynie Collado.

1

@Qlewer kibice będą szczęśliwi, klub niepotrzebnie przepali kolejne miliony na odprawę dla Ernesto i pensje nowego, tymczasowego trenera i będzie cudownie.

0

@kielon93 nie powinien? W zeszłym roku podpisał nowy kontrakt. A zgodnie z kontraktem należy mu się wynagrodzenie za cały okres trwania umowy.

1

@Erik0 ktokolwiek w ataku będzie lepszą opcją niż Semedo w obronie.

0

@Elnuum PSG nie chce go oddać w zimie.

0

@kielon93 i powinien od tak zrezygnować z przynajmniej 10M które mu się należą?

8

Czyli sezon Suareza właściwie się skończył. Czyli transfer Daniego Olmo coraz bardziej prawdopodobny. Jeśli i tak ma być celem na lato to niech przyjdzie teraz. W innym wypadku nie ma sensu nikogo kupować. Perez i Ansu zasługują na minuty, tak samo zresztą jak Alex Collado który rozgrywa świetny sezon. A trzeba pamiętać, że niedługo do gry powinien wrócić Ousmane Dembele. A najwyższy czas podjąć decyzję odnośnie jego przyszłości. Ostatnia szansa.

0

@czarnatom być może dzięki Olmo będzie to możliwe. Dani na lewo, Griezmann z Messim będą się wymieniać między prawą a środkiem. No ale to samo jest możliwe przy postawieniu na Ansu.

2

@Grubson06 jeśli chodzi o Victora Valdesa to niestety on sam jest sobie winny. Trzeba się trzymać ustalonych zasad, on chciał być ponad nimi.

1

@robsesh traktowanie Malcoma? Tego który ani przez moment nie pokazał, że jest lepszy niż Carles Perez? Todibo? Tego który konkuruje z mistrzami świata, świetnym Lengletem a w całej karierze zaliczył tylko kilka spotkań? Ciekawie.

6

Najpierw Dani Alves, w sierpniu Ivan Rakitic a dziś Ernesto Valverde. Kwestia zwykłego szacunku do człowieka, bardzo słabe zachowanie ze strony klubu.

0

@preemo kupią Daniego Olmo który jest celem na lato a może grać na obu skrzydłach.

2

@bartoszekkk w zimie nie ma szans na Lautaro. A skoro myślą o sprowadzeniu Daniego a ten chciałby zmienić klub już teraz... No wydaje się to całkiem pewne. No chyba, że dojdzie do zmiany trenera. Wtedy zapewne będzie trzeba czekać na decyzję.

1

@MarioVeB! Czyli dokładnie to co teraz gdzie do defensywy wraca się Griezmann?

2

@MarioVeB! tylko kim tu grać w pomocy przy ustawieniu 4-4-2? Już znacznie ciekawiej prezentuje się opcja gry w systemie 3-5-2. Być może udałoby się lekko poprawić tym samym fatalną defensywę, a przy okazji byłaby szansa na minuty dla Todibo czy Araujo.

Tylko jak to by wpłynęło na morale zwłaszcza Carlesa Pereza? Zwłaszcza, że zarówno on jak i Ansu zasłużyli na większą liczbę minut.

2

Kontuzja Luisa Suareza jest bardzo wygodna pod względem zmiany trenera. W końcu ktokolwiek by nie przejął teraz zespołu, będzie mieć parasol ochronny w postaci kontuzji Urugwajczyka. Całkiem dobre usprawiedliwienie dla ewentualnego braku wyników.

0

@kamilo0066 i co w związku z tym, że ich chciał. Chwilę później obu nie było w klubie.

Przeczytałeś już cokolwiek na temat pracy magisterskiej Francuza w Monaco?

0

@SeeleyBooth oczywiście, że warto. Problem w tym, że Suarez w ostatnich tygodniach jest naszym najlepszym piłkarzem. A to może się mocno odbić na wynikach.

1

@messi564 mi się wydaje, że będą grać na zmianę. Jednak obawiam się, że Perez zajmie miejsce po prawej stronie, Messi będzie grał w środku a Griezmann niezmiennie po lewej stronie.

2

@Jakchcesz decyzja powinna być bardzo prosta. Praca w Barcelonie jest wręcz przeznaczeniem dla Xaviego. Jeśli nie dziś, to trenerem Barcelony będzie miał okazję zostać jeszcze kilka razy. Stąd nie powinien się spieszyć i rzucać od razu na głęboką wodę.

1

Luis Suarez jutro przejdzie operacje kolana. Carles Perez lubi to.

1

@Colon wśród zespołów pokroju Evertonu, West Hamu, Sevilli czy Valencii jak najbardziej. Ewentualnie reprezentacje.

0

@MarioVeB! że co proszę? To po co istnieje coś takiego jak scouting? Zadaniem scoutow jak i dyrekcji sportowej jest właśnie przewidywanie kto jak się wpasuje, co może wnieść do zespołu. Nie da się tego robić ze 100% skutecznością, jednak trzeba dążyć do jak najlepszych efektów. A jeśli spojrzeć na liczby, to skuteczność transferów Barcelony w ostatnich latach jest niska w porównaniu z innymi zespołami.

Piłkarzy ściągasz pod dany system, pozycję. U nas czegoś takiego nie ma. Coutinho, Griezmann, Malcom - ostatnie przykłady. Nawet Suarez zaczynał na skrzydle...

0

@BarcaInfo oni naprawdę tego chcą... Mam nadzieję, że Xavi będzie konsekwentny w swoich słowach i odrzuci ofertę.

1

@klopx wolę pierwsze miejsce i nieprzyjemny zapach niż świeże powietrze i czwarte miejsce.

Jest źle. Problem w tym, że do niektórych nie dociera, że może być znacznie gorzej.

2

@klopx obawiam się, że można być w tabeli nieco niżej niż na pierwszym miejscu.

0

@kamilo0066 dziwnym trafem mówisz o piłkarzach którzy zostali po prostu odrzuceni przez Pepa. No i najpierw wypadałoby się zainteresować tematem zamiast pisać później idiotyczne porównania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?