cata_luna
Dołączył/a: kwiecień 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Przemo91
Zadała mocny cios, który przyniesie przeciwny efekt od zamierzonego. Niektórzy młodzi poczytają sobie o powstaniu TVN, dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy. Artykuł faktu? Czytałeś może uzasadnienie sądu odnośnie prawa łaski (na tym uzasadnieniu bazował PAD). Ciekawe też jak będą piszczeć w sądzie, bo szykuje się pozew ze strony poszkodowanych kobiet.
0
@MaTt_BarcaFan
Czytanie ze zrozumieniem? To może być za trudne.
0
@AV0CAD0
W punkt!
0
@MaTt_BarcaFan
Pan @Chwytliwy jest z tej samej ekipy, uważających się za lepszych. La ramblowska elita. Znak rozpoznawczy? Otóż to...
0
@Chakalaka
Merytorycznie potrafisz się odnieść czy twoim zadaniem jest obrazić innych i to sprawia ci satysfakcję? Pod wpisem @Kalesony mógłbym napisać: otóż to, dokładnie, w punkt, nic dodać nic ująć - ale przyznasz, że jest to żenujące.
0
@ksobi
Dobrze wiedział, że Trzaskowski się nie zgodzi.
0
@ksobi
Póżniej... jak ustalili termin i debatę w Końskich. Poza tym w kodeksie wyborczym nie ma słowa o TVN. To, czy się to komuś podoba, czy nie, obowiązek organizowania debat ma TVP.
0
@Hushovt
Masz jakąś paranoję. U Trzaskowskiego przyzwoicie? Scenka z wodą - żenada. Brak odpowiedzi od "nieprzychylnych dziennikarzy" i teksty typu: dajmy szansę innym. Kluczenie w wielu sprawach np. adopcji przez pary homoseksualne i wstawka: "Jestem przeciwny, ale wie pani, wszystko się zmienia" i głupkowaty uśmieszek.
0
@Europejczyk1980
Oglądalność? Gdzieś widziałem takie dane: 400 tys debata Trzaskowskiego vs 6 mln debata Dudy.
0
@Barca_Big_Moment
Czemu kłamiesz? Nie było żadnego promptera. Oglądnij kilka spotkań PAD z wyborcami. Na żadnym nie ma kartek. Nie potrzebuje tego rodzaju pomocy.
0
@Europejczyk1980
I po debatach zakotwiczył na poziomie 1,45 (niektóre 1,42).
0
@Chakalaka
Lepsze to niż urzędnik z ratusza udający dziennikarza na "debacie" Trzaskowskiego.
0
@osa91
Bezpiecznie - ludzie z PIS, nie wymienię nazwisk z oczywistych względów itd. Nie wiem czy zauważyłeś rzuciłeś bardzo poważne oskarżenia pod adresem tych osób. Nie wydaje mi się, że masz coś wspólnego z prawem, bo byłbyś na tyle rozgarnięty, że widziałbyś, że za niby (wg twojej opinii) taki niewinny wpis nie można wyciągnąć wobec ciebie żadnych konsekwencji.
0
@Hushovt
Taką debatę proponował Duda. Trzaskowski chciał debaty TVN, WP, Onet... a przypominam, że to TVP (to wynika z kodeksu wyborczego) ma obowiązek organizowania debaty. Poza tym, narzucanie terminu nie jest eleganckie. "Zaproszenie", które wysłano, również pozostawia wiele do życzenia.
0
@Maciek1983
Bycie przedsiębiorcą czyni cię lepszym?
0
@IAmBackCules
Nie mówię o żadnej wyższości, tylko o równości. Teraz to państwo ma dbać o interesy przedsiębiorców? Coś ci się nie pomieszało? Jak miałoby to wyglądać? Przeczytaj sobie swoje ostatnie zdanie - widzisz w nim jakikolwiek sens? Przecież to jakiś bełkot.
1
@macio_944
Jakiś przepis, ustawa która mówi o wyższości jednych nad drugimi?
15
@msmsms
Uwielbiam takie uogólnienia. Nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Nikt nie jest ponad przedsiębiorcami - ani emeryci, ani bezrobotni. Wszyscy są równi - i to was tak boli?
2
@ksobi
Spodziewasz się poklepania po plecach i regułek: w punkt! dokładnie, nic dodać, nic ująć?
1
@SiSenior
Dziwnym trafem w ostatnich latach MN są względnie spokojne. To wcześniej zdarzały się prowokacje (jak słynna akcja ze spaleniem budki pod rosyjską ambasadą). W Marszu biorą udział rodziny z dziećmi, patrioci. Wszyscy z biało-czerwonymi barwami. To święto polskiej dumy, tradycji, niezłomności.
Aż dziw bierze, że pod jego wpisem nie zebrała się grupka klakierów z hasłami: otóż to, w punkt.
0
@Avada Kedavra
Pomieszało ci się kompletnie z tą bandą "zwyroli" - chciałeś napisać o paradach równości. Przejęzyczenie, rozumiem. Jak wczoraj Szłapka z nazwaniem Trzaskowskiego tchórzem, choć może powiedział pierwszy raz w swoim życiu prawdę? Ileż można kłamać?
6
@Avada Kedavra
Wystarczy posłuchać kilka sekund...
3
@norbi77
Wątpię żebym potrafił wybaczyć. Chyba cierpliwie bym czekał, aż opuści więzienne mury.
1
@IAmBackCules
Jakie poglądy w końcu ma Trzaskowski - lewicowe czy konserwatywne?
- Obama.
1
@Borneo
Poważnie? Nie do pomyślenia. Dziękuję za tę cenną informację. Zmienia mi to całkowicie światopogląd. Jestem w szoku. Potrzebuję chwili, żeby dojść do siebie.
0
@Chwytliwy
Zwracanie się do potencjalnych wyborców Dudy i przekonywanie ich, żeby głosowali na inną opcję. Nie, wcale nie jest to agitacja. A o mnie pisałeś, że agituję. Mam podejrzenie, że nie rozumiesz pojęć, które stosujesz.
1
@RadekACCA
Oczywiście tak było...
0
@Borneo
Gdzie była ta kasa wcześniej?
0
@escarabajo
Niestety będzie to pewnie niezauważalne - kilka groszy.
0
@bialagora
Panie @Chwytliwy - właśnie tak wygląda agitacja. Czekam na reakcję. A nie, ona zgodna z twoją wizją.