2

Widzę , że mamy wolność słowa...

Niech idzie z Busim i Albą.Dziękujemy wam panowie za wszystko.Czas na nowe pokolenie i tyle....
Teraz codziennie będziemy bombardowani gówno newsem .Szanowna redakcjo czy WY wrzucacie wszystko co pojawi się w sieci .... aby dzieci mogły się wypowiedzieć lub co gorsza zachejtować !!!
Teraz każda gazeta będzie szukała zasiegów jadąc na garbie Messiego.
NIECH IDĄ , a kolejny sezon zweryfikuje naszego szkoleniowca

VAMOS BARCA

0

Kibicem Barcy od 1990 roku , co można rzecz dziś.To zespół bez charakteru , piłkarze typu Fati , Torres powinni opuścić ten klub.Xavi jeszcze musi dużo się podszkolić .... nie zamierzam hejtować i wylewać pomyj bo tak najłatwiej ale wydaje mi się że Barca grając w PREMIER LEAGUGE walczyłaby o ...... sami sobie odpowiedzcie

7

@AbelKabel

gramy na CAMP NOU i jesteśmy Barcą a to EL CLASSICO , tylko wygrana a takich co gadają i maja wątpliwośći zapraszam na 2 h spacer o 20.00 , niech sobię oszczędzą

0

@ramon59

mecz do zapomnienia , widać że mecz z realem nas dużo kosztował i widać że co niektórzy zawodnicy mają problem z motywacją bo jak nie idzie to przynajmniej gryść trawe by mogli .Ferran i Fati widać że to nie poziom Barcy .To jest młoda drużyna i się dociera , nie oczekujcie że nagle będą grać tak jak za Guardioli .Xavi ma tydzień aby to ogarnąć , pozyty jest taki że gramy słabo ale zbieramy punkty

vamos barca

0

@onomato

panowie co za bzdety powielacie , Robert to klasa światowa a bierze się za rozgrywanie bo nasz jedyny skrzydłowy jest kontuzjowany a reszta może poza raphinią nie posiadają atrybutów skrzydłowych.Ferran i Ansu są za wolni , za słaba gra jeden na jeden i dlatego Xavi zrozumiał że musi zmienić system na 442 bo nie posiada wykonawców do swoich idei które chciał wprowadzić na boisko.Nie wspomne tu o braku klasowego prawego obrońcy który praktycznie jest wachadłowym
Jedynie Leoa z Milanu lub Diaz z Liverpoolu mogliby wartościowo wzmocnić nasze lewe skrzydło

0

wydaję się że Ferran I Ansu wysłałbym na wypożyczenie aby się ograli a Abde zapraszam do nas .Tak sobię przegladałem jego sposób gry i jest to idealny skrzydłowy dla Barcy.Największy problem to że posiadamy klasowego napadziora ale nie ma kto go obsłyużyć w polu karnym .

5

@viscabee9

kolego za duzo tu dzieci , zamiast ogladac to tylko narzekają

2

Madrid cabron saluda Campeon !!!

dziekuje Gerard , wszystkiego najlepszego oraz pamietaj ze zawsze zostaniesz w sercach prawdziwych cules

VISCA EL BARCA VISCA EL CATALUNYA


3

MADRID CABRON SALUDA CAMPEONE

po 5 zero i 6 do 2 to jest historyczny wynik

0

1

Timo Werner ideally nastepca dla Suareza. Nisko polozony srodek ciezkosci wiec jest bardzo trudno go przewrocic, nienaganna technika, bardzo dobry strzal. Zawodnik potrafiacy grac miedzy liniami, dobrze odnajdujacy sie w pilu karnyk przy wysokim zageszczeniu.

Szkoda ze poszedl do Chelsea


2

@SuperPatsonFCB

na tamta druzyne Pepa nie bylo bata !!! 2 Lm i 2 polfinaly pechowo przegrane , totalna dominacja w europie .Sorry ale ten Liverpool nie jest na tym samym poziomie co tamta Barca

2

PANOWIE !!! WRACA BLASK

1

Hakim ziyech also Bernardo Silva

0

co srasz o wynik :)

mamy wspaniala zaliczke i bedzie dobrze ...

0

poza tematem

sroki zremisowaly

2

suarez vs van dijk ? ciekawie to sie zapowiada

22

bedzie ciezko ale mamy messiego :) a na niego nie ma bata

1

lyon gra naiwnie z barca ale my nie potrafimy wykorzystac wolnych przestrzeni

3

z calym szacunkiem ale ten real jest mega slaby

0

messi sie rozgrzewa...

0

acestream://63b19b291af528b4121824ac64500af87b247c88

0

Richarlison


co o nim myslicie ?

0

my nie juve and atleti

we are BARCA

SARRI to moj kandydat

2

widac wymownie po zankczeniu meczu Manzano podaje reke Messiemu a ten mu nagaduje i se odchodzi ...

0

tylko dzieci dyskutuja kto jest najlepszy , najszybszy , robi najlepsze cieszynki .... cala ta otoczka pilkarska to zwykle pajacowanie .....cieszmy sie MESSIM bo drugiego takiego nikt z nas nie dozyje

0

wyluzujcie z tymi nagrodami Bravo Sport , Fifa the best czy jakas zlota kula .MESSI jest najlepszym pilkarzem wszechczasow i kropka ....po jaki grzyb ta dyskusja

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Coutinho za roberto

1

Sergi Roberto to nie pomocnik do kreacji , Rakieta wydaje sie okey a Rafinia nie do konca zna swoja role .Ogolnie eksperyment w linii pomocy nie wypala...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?