0

0

juz sie naczytalem i nasluchalem tych pierdol a ty jeszcze takie rzeczy piszesz ....

prawdziwy kibic po prostu zamilknie i zapomni o tym meczu a te wszystkie wasze madrosci to se w dupe wsadzcie

1

popieram ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

0

jak wymieniali podania , podobny feeling :)

0

nie wiem jak wy tutaj zgromadzeni ale Messi z Coutinho przypomina mi Messiego z Xavim :)

3

real jest pod formą i zidane nie potrafi zmotywować swiete krowy .Oby jak najdlużej był trenerem :)_

0

ogladam bayern z psg to jest mecz !!!

1

mecz typu Getafe - cadiz

0

tego sie nie da ogladac !!!

0

nie marudzic !!! wygralismy kolejny mecz i mamy na 2 tygodnie przerwy

troche wiary w Valverde

0

nie marudzic !!! wygralismy kolejny mecz i may na 2 tygodnie przerwy

troche wiary w Valverde

0

ani jeden ani drugi do nas nie dalaczy z wiadowmych powodow

przestancie sie ludzic panowie a raczej dzieci ....

0

tak sie sklada ze barcelonie kibicowalem odkad pamietam

pewnie ze nie mialem fibre optic z acemedia oraz calego pakietu canal+ ale pamieta kilka meczy z linekerem valverde begristainem eusebio

0

kibicuje barcelonie od 1988 roku i nigdy nie widzialem bardzeej niekompetentnego zarzadu moze poza rzadami gasparta

0

kazdy wie ze nasz zarzad dziala niespojnie i panuje tam balagan

poza tym ani jeden ani drugi nie przyjdzie z prostego powodu

liverpool nie chec oddac swojej gwiazdy bo nie musi

a

dembele nie jest warty tej kasy , chlopakowi zmieknie pala jak sie skonczy okienko i wroci z podwinietym ogonem na trening

0

to po co gra ? jak odchodzi...

nic nie zostalo oficjalnie potwierdzone wiec ...

poza tym gra slabo a czy sie nada to czas pokaze

1

strata Neymara rozwalila caly system

na nieszczescie trafilismy na real w gazie a my nie mamy pojecia co mamy grac

wystawiamy 3 defensywnych pomocnikow i dwoch wachaldlowych w 2 lini i oczekujemy od nich kreatywnosci ....

Messi i Suarez sa osamotnieni a pique i mascherano bez formy ze sztywnym niemcem w bramce

oby nie bylo manity

Vamos barca

0

Komentarz usunięty

0

bez kitu ile ty masz lat jak nie umiesz czytac ze zrozumieniem ?

2

a co ty slyszales i co ty widziales ? gowno
takie rzeczy sie zdarzaja , niech sobie to szatnia wyjasnia a nie wy tutaj zgromadzeni !!!
tak naprawde to nie mamy zadnych informacji odkad ta szopka sie zaczela wiec poczekajmy

0

juve wlasnie kupilo FEDERICO BERNARDESCHI za 40 mln ojro ?

a my planujemy kupic Paulinho !!!

Jurgen Klopp ponad miesiac temu na konferenci prasowej oznajmil ze zaden z kluczowych pilkarzy nie odejdzie .Dostal zapewnienie od wlasciciela !!!
Cale te gadanie o Coutinho to strata czasu

0

JA CZEKAM NA EL CLASSICO

VAMOS bARCA

0

jestem ciekawy ile meczy juve ogladneles w tym roku ?

szczerze

1

pilkarsko jestesmy lepszi jaki zespol juz nie

0

juve mialo 4 sytuacje w pierwszym meczu i strzelilo trzy gole

25

dziekuje Barco za wole walki !!!

Vamos Barca

0

Dobranic

LM out

0

a co ma zrobic suarez to jest napastnik on potrzebuje podaN

rakieta to ytpowa zapchaj dziura

iniesta juz sie skonczyl nie te lata

matieu sredni obronca

wiec co ?

1

zobaczcie na graczy juve
onie mieli pasje aby dzis zwyciezyc a my co zeszlismy do sztani , nie widze u nas glosu gry
potrzebujemy nowej miotly i swiezej krwi ....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?