catalunya24
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Legnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.lfootball.ws/9648-barcelona-boca.html
acemedia albo sopcast
0
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/comments/8i747m/1800_gmt_barcelona_vs_villarreal/
0
juz sie naczytalem i nasluchalem tych pierdol a ty jeszcze takie rzeczy piszesz ....
prawdziwy kibic po prostu zamilknie i zapomni o tym meczu a te wszystkie wasze madrosci to se w dupe wsadzcie
1
popieram ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
0
jak wymieniali podania , podobny feeling :)
0
nie wiem jak wy tutaj zgromadzeni ale Messi z Coutinho przypomina mi Messiego z Xavim :)
3
real jest pod formą i zidane nie potrafi zmotywować swiete krowy .Oby jak najdlużej był trenerem :)_
0
ogladam bayern z psg to jest mecz !!!
1
mecz typu Getafe - cadiz
0
tego sie nie da ogladac !!!
0
nie marudzic !!! wygralismy kolejny mecz i mamy na 2 tygodnie przerwy
troche wiary w Valverde
0
nie marudzic !!! wygralismy kolejny mecz i may na 2 tygodnie przerwy
troche wiary w Valverde
0
ani jeden ani drugi do nas nie dalaczy z wiadowmych powodow
przestancie sie ludzic panowie a raczej dzieci ....
0
tak sie sklada ze barcelonie kibicowalem odkad pamietam
pewnie ze nie mialem fibre optic z acemedia oraz calego pakietu canal+ ale pamieta kilka meczy z linekerem valverde begristainem eusebio
0
kibicuje barcelonie od 1988 roku i nigdy nie widzialem bardzeej niekompetentnego zarzadu moze poza rzadami gasparta
0
kazdy wie ze nasz zarzad dziala niespojnie i panuje tam balagan
poza tym ani jeden ani drugi nie przyjdzie z prostego powodu
liverpool nie chec oddac swojej gwiazdy bo nie musi
a
dembele nie jest warty tej kasy , chlopakowi zmieknie pala jak sie skonczy okienko i wroci z podwinietym ogonem na trening
0
to po co gra ? jak odchodzi...
nic nie zostalo oficjalnie potwierdzone wiec ...
poza tym gra slabo a czy sie nada to czas pokaze
1
strata Neymara rozwalila caly system
na nieszczescie trafilismy na real w gazie a my nie mamy pojecia co mamy grac
wystawiamy 3 defensywnych pomocnikow i dwoch wachaldlowych w 2 lini i oczekujemy od nich kreatywnosci ....
Messi i Suarez sa osamotnieni a pique i mascherano bez formy ze sztywnym niemcem w bramce
oby nie bylo manity
Vamos barca
0
Komentarz usunięty
0
bez kitu ile ty masz lat jak nie umiesz czytac ze zrozumieniem ?
2
a co ty slyszales i co ty widziales ? gowno
takie rzeczy sie zdarzaja , niech sobie to szatnia wyjasnia a nie wy tutaj zgromadzeni !!!
tak naprawde to nie mamy zadnych informacji odkad ta szopka sie zaczela wiec poczekajmy
0
juve wlasnie kupilo FEDERICO BERNARDESCHI za 40 mln ojro ?
a my planujemy kupic Paulinho !!!
Jurgen Klopp ponad miesiac temu na konferenci prasowej oznajmil ze zaden z kluczowych pilkarzy nie odejdzie .Dostal zapewnienie od wlasciciela !!!
Cale te gadanie o Coutinho to strata czasu
0
JA CZEKAM NA EL CLASSICO
VAMOS bARCA
0
jestem ciekawy ile meczy juve ogladneles w tym roku ?
szczerze
1
pilkarsko jestesmy lepszi jaki zespol juz nie
0
juve mialo 4 sytuacje w pierwszym meczu i strzelilo trzy gole
25
dziekuje Barco za wole walki !!!
Vamos Barca
0
Dobranic
LM out
0
a co ma zrobic suarez to jest napastnik on potrzebuje podaN
rakieta to ytpowa zapchaj dziura
iniesta juz sie skonczyl nie te lata
matieu sredni obronca
wiec co ?
1
zobaczcie na graczy juve
onie mieli pasje aby dzis zwyciezyc a my co zeszlismy do sztani , nie widze u nas glosu gry
potrzebujemy nowej miotly i swiezej krwi ....