catalunya24
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Legnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jakich sytuacji ???
0
wymien mi bledy Bravo w derbach ???
czekam
0
te kolego !!! kiks przy bramce Zlatana winie Stonsa ktory nie ustapil Bravo
Bravo dawal spokoj bramce Barcy a mamy za to Holendra ktory jest tak dobry jak Hesp
1
Cillessen za 13 mln ojro !!! ten koles wszystko wpuszcza co leci w bramke .Ogladalem dzis derby menchesteru i zaczynam tesknic za Bravo !!!
0
wydaje mi sie ze wynikalo to z niemocy wiec jakos musial dac upus tym emocjom i kazdy moze miec slabszy dzien .
zawsze jak widze Barce grajaca asekuracyjnie to zazwyczaj to sie źle dla nas konczy.My musimy grac swoja pilke nawet na granicy ryzyka ale ... tym razem aspekt fizyczny przewazyl i natlok gier i braku przerwy dla MSN .Grali zawsze i wszedzie a wiadomo ta trojka robi nasza gre z przodu i dupa... trzeba isc dalej
troche szkoda bo potencjal mamy niesamowity i Atletico bylo lepsze ale...
nie potrafie zrozumiec zachwytu nad stylem gry Atletico.Musze przyznac ze sa niesamowici fizycznie i taktycznie ale to tyle .Zamykanie sie na wlasnej polowie i stawianie zasiekow po 8 w polu karnym ...to nie jest futbol bo to jest po prostu nudne i nikt mi nie wmówi ze nie
Visce el Barca Visca el Catalunya
2
Co do messiego to zrodzila mi sie w glowie pewna teoria.Otoz Leo wydaje mi sie ze oszczedza sie na copa america.Wroccie I poogladajcie jak Leo gral DLA argentyny podczas 2 tygodniowej przerwy, jak bardzo sie staral , walczyl , biegal , dryblowal po 4 albo I wiecej przeciwnikow ogladnijcie na YouTube indywidualne skrot z tych 2 meczy .Wniosek nasuwa sie jeden ze Leo do konca sezonu bedzie die staral ale nice za wszelka cene bo ryzyko kontuzji wzrasta.On jeszcze niczego nie wygral z rodakami I chce tego dokonac teraz nawet kosztem gorszych wynikow
1
zainstaluj acemedia player z kodekami
a tu znajdziesz najlepsze transmisje http://arenavision.in/
0
Komentarz usunięty
1
Channel - 257225 sopcast
2
ostatnie 4 mecze bilbao u siebie : 0-1 cordoba , 1-4 tltetico , 1-2 elche , 1-1 malaga wiec wydaje mi sie ze z nasza forma mamy szanse zmniejszyc dystans
0
busquets xavi do zmainy a Iniesta Rafinha na boisko
1
bracia alcantara powinni byc naturalymi nastepcami xaviego i iniesty
0
niech wygra lepszy
0
skreślasz Barce ?
okey pogadamy po meczu okey
0
final na wembley z realem !!!
Vamos Barca jade do Londyniu ze 100 tysiacami kibicami blaugana
0
fizjo zrobia wszystko aby był gotowy na PSG
biorąc pod uwage range meczu , charakter messiego to na pewno zagra w PSG
Vamos barca
0
dziesiec dni ale znajac zycie zagra z PSG i tyle
Vamos Barca]
0
wczorajsza gra moze dac odpowiedz dlaczego PEP odszedl
moze widzial ze osiagnol kres mozliwosci , totalne maksimum i czas na zmiany... na ktore tak naprawde nie mial ochoty
moze widzial ze niektorzy pilkarze musza odejsc , jak nieokrzesany Alves , nieposluszny Pique , starzejacy sie Puyol oraz Xavi , Febregas ktory nie pasuje , Villla - zapytajcie sie siebie , to nie sa latwe decyzje pozbywac sie tylu zawodnikow i prede wszystkim kim ich zastapic ?
0
Tello lepszy niz alexis
0
Z realem i milanem trzeba zagrac inaczej
0
Kiedy villa gra jako wysuniety napastnik stwarza miejsce dla messiego
0
3-3-4 futbol totalny !!!
0
Puyol pique alba , busi xavi cesc , messi , tello villa pedro
0
Vamos Barca !!! Jedziemy z nimi
TYLKO PRAWDZIWI CULE WIERZA
A PLACZKI niech ida w cholere
0
troche mamy pecha 3 ostatnie strzaly i 3 stracone bramki
0
na powtorce weidac wyraznie zamiast blokowac podniesli rece , jak dla mnie szkolny blad bo gra sie do gwizdka
ogladalem kilka skrotow z sezonu 08/09 tak wspanialego dla nas , sanhez to nie henry a pedro to nie eto
w zasadzie nic sie nie zmienilo , messi strzela i bedzie strzelal ale nie ma wsparcia na skrzydlach jakie mial w osobach eto i henrego , bo xavi i iniesta sa od podawania a nie od strzelania
0
znosny
0
http://dazsports.net/flashsportnl.html
0
wygramy mecz panowie a tego co mówi ze przegramy JeBAŁ go PIES !!! VAMOS BARCA
0
sopcast : 133323