0

jakich sytuacji ???

0

wymien mi bledy Bravo w derbach ???

czekam

0

te kolego !!! kiks przy bramce Zlatana winie Stonsa ktory nie ustapil Bravo

Bravo dawal spokoj bramce Barcy a mamy za to Holendra ktory jest tak dobry jak Hesp

1

Cillessen za 13 mln ojro !!! ten koles wszystko wpuszcza co leci w bramke .Ogladalem dzis derby menchesteru i zaczynam tesknic za Bravo !!!

0

wydaje mi sie ze wynikalo to z niemocy wiec jakos musial dac upus tym emocjom i kazdy moze miec slabszy dzien .

zawsze jak widze Barce grajaca asekuracyjnie to zazwyczaj to sie źle dla nas konczy.My musimy grac swoja pilke nawet na granicy ryzyka ale ... tym razem aspekt fizyczny przewazyl i natlok gier i braku przerwy dla MSN .Grali zawsze i wszedzie a wiadomo ta trojka robi nasza gre z przodu i dupa... trzeba isc dalej

troche szkoda bo potencjal mamy niesamowity i Atletico bylo lepsze ale...
nie potrafie zrozumiec zachwytu nad stylem gry Atletico.Musze przyznac ze sa niesamowici fizycznie i taktycznie ale to tyle .Zamykanie sie na wlasnej polowie i stawianie zasiekow po 8 w polu karnym ...to nie jest futbol bo to jest po prostu nudne i nikt mi nie wmówi ze nie

Visce el Barca Visca el Catalunya

2

Co do messiego to zrodzila mi sie w glowie pewna teoria.Otoz Leo wydaje mi sie ze oszczedza sie na copa america.Wroccie I poogladajcie jak Leo gral DLA argentyny podczas 2 tygodniowej przerwy, jak bardzo sie staral , walczyl , biegal , dryblowal po 4 albo I wiecej przeciwnikow ogladnijcie na YouTube indywidualne skrot z tych 2 meczy .Wniosek nasuwa sie jeden ze Leo do konca sezonu bedzie die staral ale nice za wszelka cene bo ryzyko kontuzji wzrasta.On jeszcze niczego nie wygral z rodakami I chce tego dokonac teraz nawet kosztem gorszych wynikow

1

zainstaluj acemedia player z kodekami
a tu znajdziesz najlepsze transmisje http://arenavision.in/

0

Komentarz usunięty

1

Channel - 257225 sopcast

2

ostatnie 4 mecze bilbao u siebie : 0-1 cordoba , 1-4 tltetico , 1-2 elche , 1-1 malaga wiec wydaje mi sie ze z nasza forma mamy szanse zmniejszyc dystans

0

busquets xavi do zmainy a Iniesta Rafinha na boisko

1

bracia alcantara powinni byc naturalymi nastepcami xaviego i iniesty

0

niech wygra lepszy

0

skreślasz Barce ?
okey pogadamy po meczu okey

0

final na wembley z realem !!!
Vamos Barca jade do Londyniu ze 100 tysiacami kibicami blaugana

0

fizjo zrobia wszystko aby był gotowy na PSG

biorąc pod uwage range meczu , charakter messiego to na pewno zagra w PSG

Vamos barca

0

dziesiec dni ale znajac zycie zagra z PSG i tyle

Vamos Barca]

0

wczorajsza gra moze dac odpowiedz dlaczego PEP odszedl

moze widzial ze osiagnol kres mozliwosci , totalne maksimum i czas na zmiany... na ktore tak naprawde nie mial ochoty

moze widzial ze niektorzy pilkarze musza odejsc , jak nieokrzesany Alves , nieposluszny Pique , starzejacy sie Puyol oraz Xavi , Febregas ktory nie pasuje , Villla - zapytajcie sie siebie , to nie sa latwe decyzje pozbywac sie tylu zawodnikow i prede wszystkim kim ich zastapic ?

0

Tello lepszy niz alexis

0

Z realem i milanem trzeba zagrac inaczej

0

Kiedy villa gra jako wysuniety napastnik stwarza miejsce dla messiego

0

3-3-4 futbol totalny !!!

0

Puyol pique alba , busi xavi cesc , messi , tello villa pedro

0

Vamos Barca !!! Jedziemy z nimi

TYLKO PRAWDZIWI CULE WIERZA

A PLACZKI niech ida w cholere

0

troche mamy pecha 3 ostatnie strzaly i 3 stracone bramki

0

na powtorce weidac wyraznie zamiast blokowac podniesli rece , jak dla mnie szkolny blad bo gra sie do gwizdka

ogladalem kilka skrotow z sezonu 08/09 tak wspanialego dla nas , sanhez to nie henry a pedro to nie eto
w zasadzie nic sie nie zmienilo , messi strzela i bedzie strzelal ale nie ma wsparcia na skrzydlach jakie mial w osobach eto i henrego , bo xavi i iniesta sa od podawania a nie od strzelania

0

znosny

0

wygramy mecz panowie a tego co mówi ze przegramy JeBAŁ go PIES !!! VAMOS BARCA

0

sopcast : 133323

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?