0

"Imię: Lena 2002." Dorek ta liczba mówi sama za siebie ;)

71

Skład realu na finał ligi mistrzów: http://i59.tinypic.com/1gsp7b.jpg

3

Jałowa 2 połowa, ale mam to w dupie. Na Berlin !!!!!!

0

Dostał chyba za dużo morfiny przez tą kontuzję i mu na banię siadło.

0

Jeżeli nam uda się strzelić jedną, to Bayern będzie musiał strzelić 5. Barcelona to nie Porto, uważam że awans to formalność.

1

Stracił na tyle w moim oczach szczególnie podczas prowadzenia Realu i akcji z palcem w oku śp. Tito Vilanovy, że może się wypchać miłymi wypowiedziami na jakikolwiek temat związany z Barcą.
Ten człowiek jest tak chytry przebiegły zawistny i szemrany że powinien raczej być hazardzistą niż trenerem

0

Ale to my mamy CUDownego Messiego w składzie.

0

Na 100% sześć.

2

W P I E * D O L

0

Schweinteiger w składzie mundo. Ktoś zjadł "s" ;)

114

Pewne są 2 rzeczy: W finale zagra FCB i Alcantara.

0

Za to co dla nas zrobił, nawet mozaikę z jego nazwiskiem.

6

Hajs na przegląd i wulkanizację do autobusu się skończył?

0

Gdy Guardiola będzie się chciał dowiedzieć dlaczego przegrał w półfinale to będzie można mu przytoczyć ten artykuł ;) Dobra robota !

0

Offtop: Messi po raz 2 zostanie ojcem ;)

0

Bardzo dobrze, koszulka najlepszej drużyny na świecie ma być najdroższa na świecie.

2

Panenka pochodzi od nazwiska czeskiego zawodnika, który wykonał w ten sposób karnego w finale MŚ.

1

„Z pewnością masz rację, ale protestowanie po każdej mojej decyzji mnie wkurza"
Skoro podejmujesz lujowe decyzje, to trudno nie protestować!
Barcelona powinna się odwołać od tej kartki dla Alby.

0

Ludzie! Posiadanie takiego zawodnika jak Pedro to skarb dla trenera! To jest podręcznikowy zmiennik, siedzi na ławie większość sezonu, ale nie sprawia z tego powodu problemów, a na boisku potrafi zrobić różnicę i odciążyć kolegów, tak jak to teraz robi Chicharito (3 bramki i asysta w 2 meczach) podczas kontuzji Benzemy i Bale'a.

Jeżeli chcemy wygrywać trofea musimy mieć długą ławkę w razie urazów!


1

Żal dupę ściska przez takie wypowiedzi. Niech się cieszą z 2 miejsca, w tamtym roku było 3 ;)

0

Dostanie minuty za tydzień z Cordobą ;)

0

Mecz zapowiada się naprawdę znakomicie. Obie ekipy lubią grać piłką, mają świetnych technicznie wyszkolonych piłkarzy i podobnie usposobionych wysuniętych napastników (Suarez-Lewy/Muller).
VeB!!!

0

Czuję zemstę za 7-0. Trzeba będzie maksymalnie wykorzystać pierwszy mecz gdy gramy u siebie.

6

Czapki z głów za tą jego indywidualną akcję i asystę do Neymara.

2

Szykuj zęby, będziesz gryzł trawę w sobotę o 16.

22

Najlepszy jest zestaw patelni za 9.95 na okładce MD

0

Bartek lepiej powiedz coś bardziej zaskakującego bo w czerwcu wybory.

0

Jedyna niezadowolona z tego osoba - Ter Stegen :D
Bravo Claudio!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?