chinek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2012
Kamień k. Chełma :)
6 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Imię: Lena 2002." Dorek ta liczba mówi sama za siebie ;)
71
Skład realu na finał ligi mistrzów: http://i59.tinypic.com/1gsp7b.jpg
3
Jałowa 2 połowa, ale mam to w dupie. Na Berlin !!!!!!
0
Dostał chyba za dużo morfiny przez tą kontuzję i mu na banię siadło.
0
Jeżeli nam uda się strzelić jedną, to Bayern będzie musiał strzelić 5. Barcelona to nie Porto, uważam że awans to formalność.
1
Stracił na tyle w moim oczach szczególnie podczas prowadzenia Realu i akcji z palcem w oku śp. Tito Vilanovy, że może się wypchać miłymi wypowiedziami na jakikolwiek temat związany z Barcą.
Ten człowiek jest tak chytry przebiegły zawistny i szemrany że powinien raczej być hazardzistą niż trenerem
0
Ale to my mamy CUDownego Messiego w składzie.
0
Na 100% sześć.
2
W P I E * D O L
0
Schweinteiger w składzie mundo. Ktoś zjadł "s" ;)
114
Pewne są 2 rzeczy: W finale zagra FCB i Alcantara.
0
Za to co dla nas zrobił, nawet mozaikę z jego nazwiskiem.
6
Hajs na przegląd i wulkanizację do autobusu się skończył?
0
Gdy Guardiola będzie się chciał dowiedzieć dlaczego przegrał w półfinale to będzie można mu przytoczyć ten artykuł ;) Dobra robota !
0
Offtop: Messi po raz 2 zostanie ojcem ;)
0
Bardzo dobrze, koszulka najlepszej drużyny na świecie ma być najdroższa na świecie.
2
Panenka pochodzi od nazwiska czeskiego zawodnika, który wykonał w ten sposób karnego w finale MŚ.
1
http://static.fangol.pl/content/a/7/1/a71394fd354ec94725ca4f6cc507a38d-554.jpg
1
„Z pewnością masz rację, ale protestowanie po każdej mojej decyzji mnie wkurza"
Skoro podejmujesz lujowe decyzje, to trudno nie protestować!
Barcelona powinna się odwołać od tej kartki dla Alby.
0
Ludzie! Posiadanie takiego zawodnika jak Pedro to skarb dla trenera! To jest podręcznikowy zmiennik, siedzi na ławie większość sezonu, ale nie sprawia z tego powodu problemów, a na boisku potrafi zrobić różnicę i odciążyć kolegów, tak jak to teraz robi Chicharito (3 bramki i asysta w 2 meczach) podczas kontuzji Benzemy i Bale'a.
Jeżeli chcemy wygrywać trofea musimy mieć długą ławkę w razie urazów!
1
Żal dupę ściska przez takie wypowiedzi. Niech się cieszą z 2 miejsca, w tamtym roku było 3 ;)
0
Dostanie minuty za tydzień z Cordobą ;)
0
Mecz zapowiada się naprawdę znakomicie. Obie ekipy lubią grać piłką, mają świetnych technicznie wyszkolonych piłkarzy i podobnie usposobionych wysuniętych napastników (Suarez-Lewy/Muller).
VeB!!!
0
Czuję zemstę za 7-0. Trzeba będzie maksymalnie wykorzystać pierwszy mecz gdy gramy u siebie.
6
Czapki z głów za tą jego indywidualną akcję i asystę do Neymara.
2
Szykuj zęby, będziesz gryzł trawę w sobotę o 16.
2
Xavi już nawadnia murawę na wtorek :
https://www.facebook.com/culesdelfcbarcelona/photos/pcb.10152867607902684/10152867604017684/?type=1&theater
:D
22
Najlepszy jest zestaw patelni za 9.95 na okładce MD
0
Bartek lepiej powiedz coś bardziej zaskakującego bo w czerwcu wybory.
0
Jedyna niezadowolona z tego osoba - Ter Stegen :D
Bravo Claudio!