0

To będzie wiadomo, że zmienił klub.

0

Się chłopak rozczaruje ;)

0

Sánchez bardzo dobrze przystosował się do brytyjskiego futbolu, mocno poprawiając swoją grę w defensywie.
Raczej w ofensywie ;)

0

Zarząd to największa porażka tego klubu.

5

Borussia ma świetnych kibiców, są na spadkowej pozycji w lidze, a na stadion 80 000 ludzi co mecz. Tylko pozazdrościć.

0

"Piłkarze mają ważne kontrakty, a o takich rzeczach mówi się wewnątrz klubu. Nie będę tego oceniał ani wypowiadał się więcej na ten temat. Rozumiem jego sytuację, która może się zmienić."
Lucho, ale pier***isz. Minus za to jak stąd do Barcelony.

0

Oby nie Juve, tam grają przeciwieństwo Barcelony, wielkie zaangażowanie w defensywę, gra z kontry i dopracowane stałe fragmenty. Wątpię by Martin odnalazłby się w tym zespole.

0

Jeżeli jednak byli to kibole, to prawdziwi kibice Barcelony przepraszają.

16

12 zawodnikami? Ambitnie.

0

Faul na Busim byłby mocno naciągany, a angielski trener nawet nie miałby dylematu, tylko puściłby grę.

0

Jeżeli tutaj nie może grać to nich idzie rozwijać skrzydła gdzie indziej.
Nasz zarząd będzie tylko tego żałował...
Perełka z La Masii...

39

Nawet przeciętnym bym tego meczu nie określił tylko dnem. Grał przeciwko 3 ligowej drużynie a kręcili nim jak chcieli.
Obyśmy tylko w przyszłym sezonie nie musieli oglądać go w starciach z pierwszoligowcami czy LM.

2

Dlaczego ocena dla Pique tak niziutko? Moim zdaniem zagrał swój najlepszy mecz od początku sezonu, wybił piłkę z linii bramkowej i naprawdę sporo czyścił, wyróżniał się wyraźnie od Mathieu i Mascherano.

38

Bardzo dobrze, skoro są takie dokumenty to pasy mają być pionowe. My nie z realu żeby usuwać krzyże czy inne znaki ustalone ponad 100 lat temu.

0

"Dla napastnika Bayernu wizja zdobycia przez Cristiano Ronaldo Złotej Piłki po raz drugi z rzędu „byłaby czymś nudnym"." - Tomasie to nie ma być wesołe bo to nie show telewizyjne, tylko sprawiedliwe.
Ktoś tu ma chyba bóle okolic zakończenia pleców, że sam nie jest na liście.

0

Moja sześcioletnia chrześnica narysowałaby lepszy projekt...

0

Z takiej wysokości leciałaby, ale nie z taką prędkością, nie trzeba być fizykiem żeby to zauważyć. Powinni anulować kartkę.

0

Według arbitra i oficjalnego komunikatu Valencii butelka była pusta, ale wystarczyło spojrzeć na jej szybkość i tor lotu, pusta nie spadałaby z taką prędkością i torem lotu.

0

LEONIDAS

0

Dawać ten mecz bo już nie wytrzymie a piwo dawno zimne...

0

W tamtym sezonie jak w żadnym innym gdy Victor stał pomiędzy słupkami byłem spokojny o nasze plecy bardziej niż w każdym innym sezonie. Szkoda, że tak mu się potoczyła kariera.

0

Zdrówka i pomyślności.

0

Dzisiaj Bartra z Mathieu i Mascherano na DP.

1

Nie zapominajmy o CR, ma tylko o jedną bramkę mniej od Messiasza.
Oby Leo pobił dzisiaj rekord, bo ten drugi może to wykorzystać w środę.

0

Gość był królem strzelców i pobił ilość bramek strzeloną w jednej edycji. O czym my wgl rozmawiamy?

12

Z całym szacunkiem biorąc pod uwagę rekord Zarry i nagrodę za "najlepszego gracza mundialu" piłka należy się w tym roku nikomu innemu tylko Crsitiano.
Gość strzela ze średnią 2 bramek na mecz, wygrał z Realem LM, wygrał złotego buta, tymczasem Leo w tym roku miał wyraźny spad formy.
Mimo ogromnej antypatii do Ronaldo, to jemu przyznałbym złotą piłkę.
VeB!!!

2

FC Barcelona - ośrodek rehabilitacyjno-terapeutyczny Thomasa Vermaelena.

0

Hahahahahahaha

0

Nie tyle wyśmienicie co nie tak beznadziejnie jak ostatnie spotkania.

2

Jestem spokojny, w końcu mamy Douglasa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?