1

Temu panu musi być na prawdę bardzo dobrze w tej drużynie ;)

0

Mamy 3 lewonożnych napastników w składzie.

9

A co z ligą typerów ?????

34

Najpierw FIFA daje nam nagrody za najlepszą szkółkę piłkarską na świecie, a później nakłada na nią sankcje. Gdzie sens, gdzie logika?

0

Myślę, że w połowie października będzie się mógł tym pochwalić.

1

Nie przypadł mi do gustu, ale cieszy mnie obecność Coutinho na tej liście.

0

Na szczęście teraz ma się świetnie i będzie ostra dzida po puchary.

0

Właśnie że jest. Bądź co bądź nie mogę się doczekać aż będzie mógł grać, ale on to zrobił 3 raz w karierze, kara musi być. To, że nie mógł trenować itp było chore, ale 4 miesiące rozbratu z piłką to dobra kara.

1

Spodziewałem się, że Luis będzie trenować od przyszłego tygodnia, z powodu śmierci dziadka, ale chyba nie wybiera się do Urugwaju.

2

A myślałem, że wyrobił się w tym Evertonie, widocznie musi jeszcze pracować, ma dopiero 20 lat, jego czas nadejdzie. Oby tylko nie było jak z Bojanem.
VeB!!!

2

11. Rozwinąć skrzydła Bartrze.

1

Bardzo dobrze, prawidłowa decyzja.

1

Źródłem jest mój kolega, kibic Manchesteru United, który widział to na jakiejś rzetelnej stronie. Byliśmy trochę podchmieleni, ale info od niego jest zawsze sprawdzone :P

12

Ponoć Suarez dostał 2 miesiące kary mniej i od września będzie mógł grać.

0

Kupmy, zróbmy, to zrób i daj hajs geniuszu.

8

Pinto teraz gra i pije po weselach xD

1

Po to jest presezon, aby się poprawić, naprawić błędy i wejść w rytm meczowy, będzie dobrze panowie.

0

Wczoraj był najlepszym zawodnikiem na boisku, szukał prostopadłych piłek i przyśpieszał grę, starał się podawać często do przodu, nie tylko w szerz boiska, czuje że będę miał nowego ulubieńca.
VeB!!!

23

Prawdziwy Cule z Ciebie.

1

4 spotkania mają wyłonić pierwszego bramkarza? W realu nie wyłonił się przez cały poprzedni sezon.

0

Zubi wykładaj hajs za Thiago.

17

Wolę Boatenga za 35-40 niż Aggera czy Vermaelena za 20.

0

Jestem ciekaw co w sprawie przebudowy stadionu, było głośno, projekty, głosowania, prasa tym żyła a od 3 miesięcy ani słowa.

2

Miałem nadzieję na coś więcej, nie ma pomysłu na grę, Ivan za Roberto.

0

Kto powiedział, że zagra w ataku?

0

Kurz po 4-1 z Legią jeszcze nie opadł :D

6

Chcę zobaczyć to w praktyce jutro podczas sparingu z Niceą.

10

Uważaj na słowa, bo nie dorastasz do pięt im obu.

0

Busquets 5, jakoś mi to nie pasuje, lepiej gdyby Bartra dostał "5".

24

Ale 5-go sierpnia jest wtorek droga redakcjo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?