chinek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2012
Kamień k. Chełma :)
6 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Temu panu musi być na prawdę bardzo dobrze w tej drużynie ;)
0
Mamy 3 lewonożnych napastników w składzie.
9
A co z ligą typerów ?????
34
Najpierw FIFA daje nam nagrody za najlepszą szkółkę piłkarską na świecie, a później nakłada na nią sankcje. Gdzie sens, gdzie logika?
0
Myślę, że w połowie października będzie się mógł tym pochwalić.
1
Nie przypadł mi do gustu, ale cieszy mnie obecność Coutinho na tej liście.
0
Na szczęście teraz ma się świetnie i będzie ostra dzida po puchary.
0
Właśnie że jest. Bądź co bądź nie mogę się doczekać aż będzie mógł grać, ale on to zrobił 3 raz w karierze, kara musi być. To, że nie mógł trenować itp było chore, ale 4 miesiące rozbratu z piłką to dobra kara.
1
Spodziewałem się, że Luis będzie trenować od przyszłego tygodnia, z powodu śmierci dziadka, ale chyba nie wybiera się do Urugwaju.
2
A myślałem, że wyrobił się w tym Evertonie, widocznie musi jeszcze pracować, ma dopiero 20 lat, jego czas nadejdzie. Oby tylko nie było jak z Bojanem.
VeB!!!
2
11. Rozwinąć skrzydła Bartrze.
1
Bardzo dobrze, prawidłowa decyzja.
1
Źródłem jest mój kolega, kibic Manchesteru United, który widział to na jakiejś rzetelnej stronie. Byliśmy trochę podchmieleni, ale info od niego jest zawsze sprawdzone :P
12
Ponoć Suarez dostał 2 miesiące kary mniej i od września będzie mógł grać.
0
Kupmy, zróbmy, to zrób i daj hajs geniuszu.
8
Pinto teraz gra i pije po weselach xD
1
Po to jest presezon, aby się poprawić, naprawić błędy i wejść w rytm meczowy, będzie dobrze panowie.
0
Wczoraj był najlepszym zawodnikiem na boisku, szukał prostopadłych piłek i przyśpieszał grę, starał się podawać często do przodu, nie tylko w szerz boiska, czuje że będę miał nowego ulubieńca.
VeB!!!
23
Prawdziwy Cule z Ciebie.
1
4 spotkania mają wyłonić pierwszego bramkarza? W realu nie wyłonił się przez cały poprzedni sezon.
0
Zubi wykładaj hajs za Thiago.
17
Wolę Boatenga za 35-40 niż Aggera czy Vermaelena za 20.
0
Jestem ciekaw co w sprawie przebudowy stadionu, było głośno, projekty, głosowania, prasa tym żyła a od 3 miesięcy ani słowa.
2
Miałem nadzieję na coś więcej, nie ma pomysłu na grę, Ivan za Roberto.
0
Kto powiedział, że zagra w ataku?
0
Kurz po 4-1 z Legią jeszcze nie opadł :D
6
Chcę zobaczyć to w praktyce jutro podczas sparingu z Niceą.
10
Uważaj na słowa, bo nie dorastasz do pięt im obu.
0
Busquets 5, jakoś mi to nie pasuje, lepiej gdyby Bartra dostał "5".
24
Ale 5-go sierpnia jest wtorek droga redakcjo :)