chinek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2012
Kamień k. Chełma :)
6 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Panowie powiem wam, że gdy przychodził myślałem, że będzie jak z Ibrą, że będzie cwaniakował, robił szopkę i gadał głupoty na konferencjach, ale z dnia na dzień i z tygodnia na sezon darzę go co raz większą sympatią, mam nadzieję że ten sezon będzie dla niego lepszy niż poprzedni.
1
Będzie sukces, jak pozwolą mu trenować.
7
Racja, zdecydowanie opóźniony news o co najmniej 2 tygodnie.
5
Po treningu miała być konferencja Ivana, mam nadzieję że ją opublikujecie.
0
Nie wiem, co mu przeszkadza ta koszulka Neymara, którą wniósł MARCELO klubowy rywal Neya, czy to nie jest przejaw szacunku? Przecież kilka zdań temu sam powiedział że trzeba sobie okazywać szacunek. Dziwny facet.
1
Oby był tak dobrym obrońcą jak jest celebrytą.
0
Ma chłop formę, jest też dobrym kolarzem, za twitterze wrzuca fotki, polecam.
1
Skoro Alves ma zostać, chciałbym, aby w tym sezonie Montoya udowodnił, że nie potrzebujemy Cuadrado.
0
Marquinhos byłby dobrym transferem. Mielibyśmy 2 doświadczonych stoperów (Pique,Mathieu) i 2 wyrastających - Bartrę oraz Marquinhosa.
16
Czyli Neuer będzie grał z Lewym na ataku. Pozycja w sam raz dla niego :D
0
A tak chciałem zobaczyć Ronaldinho ;/
1
Dzięki!
0
To normalne, że woli obronę indywidualną, nie strefową, ma 1,9 m wzrostu i z 90kg wagi, spróbuj go przepchać lub przeskoczyć.
Mimo tego mam nadzieję, że będzie dobrym zmiennikiem, a nie członkiem podstawowej 11 w tym sezonie.
0
19 - Afellay, 25 - Masip
0
Nie wierzę, że nie będzie trenował w swoim "domowym zaciszu", trening kondycyjny będzie miał na pewno ;)
10
Jeżeli mecz z Realem odbędzie się w niedzielę, 26 października, Suarez będzie mógł zagrać niezależnie od decyzji TAS. Ostatni dzień obowiązywania kary to... 25 października. :D
0
Spray jak najbardziej, ale technologii goal-line nie chciałbym zobaczyć w La Liga.
3
Widzę na zdjęciu ma nowego przyjaciela i przyjaciółkę. Hehehehehe
1
Jest solidny, ale do cholery 20mln za 31 latka to ja już wolałbym dać za Marquinhosa i dorzucić 10, jest młody, a nawet sprzedając go za kilka lat nic nie stracimy, a może nawet zyskamy. Mathieu przyszedł za 20, a w wieku 31 lat, nie zarobimy na nim ani grosza, bo odejdzie na emeryturę.
1
Lewa noga jak król Wawrzyniak! Od razu mi się podoba!
1
Tak! To na niego czekaliśmy 3 sezony !
0
No właśnie niestety nie.
0
Jérémy Mathieu oficjalnie w Barcelonie...
1
A tak z innej beczki, jestem ciekaw co dalej z tą przebudową Camp Nou, pod koniec sezonu było bardzo głośno, projekty, głosowania, a od 2 miesięcy nie było nawet jednego newsa na ten temat.
0
I pomyśleć, ze za 20 można mieć Hummelsa...
0
To jest orzech do zgryzienia dla Cholo. To trener musi ustawić drużynę tak, aby był między nimi feeling i nie przeszkadzali sobie nawzajem.
0
Wierzymy rafkop8 !
21
Trzeba zmienić godzinę meczu z Huelvą 22:00 na 20:45, bo ktoś może się zasugerować, w efekcie tracąc pierwszą połowę.
9
Mimo iż posiadam fb od 3 lat, nie zdążyłem zalajkować Ronaldo, ciekawe dlaczego :D
1
Tylko że my sprzedaliśmy dwóch świetnych zawodników, zarabiając na tym ponad 75mln.