chinek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2012
Kamień k. Chełma :)
6 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jeżeli trzeba wyłożyć kasę, to lepiej na Benatię niż Marquinhosa.
0
Jeżeli na jego miejsce klub ściągnie Aguero, z którym Messi chce tworzyć zabójczy najazd, to jest do rozważenia :) Jak zmiany to zmiany, trzeba zaufać sztabowi.
1
Sprzedaż na pewno nie osłabi zespołu, ale może osłabić szatnię. Alves i Pinto mieli najwięcej charyzmy.
6
Nie rozumiem 80 milionów. P$G kupuje jednego za 50, a my sprzedamy 3 klasowych w sumie za 80?
4
Panowie, ja myślę, że większe znaczenie miała tutaj rewolucja z dymisją Rossela i objęcie stanowiska przez Bartomeu. Do tego wydarzenia Barca wygrywała kolejne spotkania 4-0. Przytoczę cytat z tego artykułu : "Warto dodać, że zespół Martino był niepokonany w 20 oficjalnych meczach od początku sezonu", a spadek formy nastąpił właśnie po rewolucji w zarządzie. Ponad to w pożegnalnej przemowie Tata podziękował Rosselowi i Adoniemu, a Bartomeu już nie. Myślę, że nowy zarząd postawił mu ultimatum, aby prowadził zespół tak jak Pep, bo zaczął wprowadzać grę z kontry i miał posiadanie >50%. Wyniki były, ale widocznie niestety komuś się to nie spodobało.
Dodam jeszcze, że w swojej biografii Xavi pisze: "Jeśli wewnętrzna sytuacja w klubie jest beznadziejna, na boisku będzie to samo.
19
25
"Chciałem podziękować klubowi, prezydentowi, Sandro Rosellowi i Zubizarrecie." Czy to nie przypadek, że po dymisji Sandro, Barca spadła z formy jak ręką odjął, a Martino nie dziękuje także Bartomeu? Powinny odbyć się wybory i głęboka rekonstrukcja drużyny.
Bardzo szkoda mi Martino bo strasznie go polubiłem, szczególnie za wypowiedzi na konferencjach, trzeba mu życzyć szerokiej drogi i pojedynku z Barcą w finale LM :)
0
Nie zaczynaj tematu "angielska lepsza od hiszpańskiej" bo to bzdura.
1
Tak się płaci za głupie wybryki 1:0 z Valladolid i z Granadą.
0
Mam nadzieję na duet Pique-Bartra.
4
I to jest do cholery obrońca a nie jakiś przereklamowany Luiz!
0
Laporta chce wykorzystać ostatnie wydarzenia związane z dymisją Rossela i widać że pokazuje się w mediach, bo chce powrócić. Mam mieszane uczucia, bo nikt nie pielęgnował hasła "mes que un club" tak jak on, jednak za Rossela było o wiele lepiej z finansami niż u Laporty.
8
Generał i kapitan.
0
Nareszcie mogę oddychać pełną piersią, brawo Zubi, ja też go nie widzę na Camp Nou.
0
Mieli szóstą pozycję w tamtym sezonie, bo był Pellegrini, a połowa składu była wypożyczona :)
4
Trzeba to uczcić wygraniem ligi, należy mu się.
VeB!!!
0
Będę skakał ze szczęścia, jeżeli wymęczą jutro i za tydzień 1:0.
0
Liga w niedzielę, nie ma opier... się.
0
Prawda jest taka, że Messi nas rozpieścił. Nie tylko kibiców, ale i fanów futbolu. Oczekuje się od niego bicia kolejnych wielkich rekordów. Miał problem z mięśniem uda, widocznie potrzebował czasu na dojście do siebie, a z tego wynikły plotki.
0
Jest początek maja, wysyp konkretów będzie po mundialu, gwarantuję.
0
Z Atletico gramy u siebie. Trzeba na trybunach stworzyć 12-go zawodnika, tak jak zrobili to kibice Atletico w rewanżu LM, bo z taką dyspozycją Atletico i sytuacją naszej drużyny w starciu 11 vs 11, faworytem będzie Atletico.
0
Leo wziął sprawy w swoje ręce.
0
Zawsze można mieć niemca na drugiego bramkarza :D
0
Jego cena nie będzie do przełknięcia przez nasz budżet, który będzie mocno nadszarpnięty przez transfer obrońcy i pomocnika.
Byłoby miło, ale jest nierealnie.
0
"Mecz przeciwko Los Franjiverdes rozpocznie się o 19:00."
Na livesports podają 20:00
http://www.livesports.pl/mecz/WnahC2zA/#szczegoly-meczu
0
Courtois moim zdaniem jest lepszym bramkarzem, który dodatkowo jest orany w lidze hiszpańskiej.
0
Nie rozumiem co masz na myśli.
0
WARA OD MARTINA
0
Moim zdaniem najlepiej byłoby nazwać któryś z obiektów sportowych jego imieniem.
8
Tito "Wielkie Serce" Vilanova.