4

Jeżeli trzeba wyłożyć kasę, to lepiej na Benatię niż Marquinhosa.

0

Jeżeli na jego miejsce klub ściągnie Aguero, z którym Messi chce tworzyć zabójczy najazd, to jest do rozważenia :) Jak zmiany to zmiany, trzeba zaufać sztabowi.

1

Sprzedaż na pewno nie osłabi zespołu, ale może osłabić szatnię. Alves i Pinto mieli najwięcej charyzmy.

6

Nie rozumiem 80 milionów. P$G kupuje jednego za 50, a my sprzedamy 3 klasowych w sumie za 80?

4

Panowie, ja myślę, że większe znaczenie miała tutaj rewolucja z dymisją Rossela i objęcie stanowiska przez Bartomeu. Do tego wydarzenia Barca wygrywała kolejne spotkania 4-0. Przytoczę cytat z tego artykułu : "Warto dodać, że zespół Martino był niepokonany w 20 oficjalnych meczach od początku sezonu", a spadek formy nastąpił właśnie po rewolucji w zarządzie. Ponad to w pożegnalnej przemowie Tata podziękował Rosselowi i Adoniemu, a Bartomeu już nie. Myślę, że nowy zarząd postawił mu ultimatum, aby prowadził zespół tak jak Pep, bo zaczął wprowadzać grę z kontry i miał posiadanie >50%. Wyniki były, ale widocznie niestety komuś się to nie spodobało.
Dodam jeszcze, że w swojej biografii Xavi pisze: "Jeśli wewnętrzna sytuacja w klubie jest beznadziejna, na boisku będzie to samo.

19

25

"Chciałem podziękować klubowi, prezydentowi, Sandro Rosellowi i Zubizarrecie." Czy to nie przypadek, że po dymisji Sandro, Barca spadła z formy jak ręką odjął, a Martino nie dziękuje także Bartomeu? Powinny odbyć się wybory i głęboka rekonstrukcja drużyny.
Bardzo szkoda mi Martino bo strasznie go polubiłem, szczególnie za wypowiedzi na konferencjach, trzeba mu życzyć szerokiej drogi i pojedynku z Barcą w finale LM :)

0

Nie zaczynaj tematu "angielska lepsza od hiszpańskiej" bo to bzdura.

1

Tak się płaci za głupie wybryki 1:0 z Valladolid i z Granadą.

0

Mam nadzieję na duet Pique-Bartra.

4

I to jest do cholery obrońca a nie jakiś przereklamowany Luiz!

0

Laporta chce wykorzystać ostatnie wydarzenia związane z dymisją Rossela i widać że pokazuje się w mediach, bo chce powrócić. Mam mieszane uczucia, bo nikt nie pielęgnował hasła "mes que un club" tak jak on, jednak za Rossela było o wiele lepiej z finansami niż u Laporty.

8

Generał i kapitan.

0

Nareszcie mogę oddychać pełną piersią, brawo Zubi, ja też go nie widzę na Camp Nou.

0

Mieli szóstą pozycję w tamtym sezonie, bo był Pellegrini, a połowa składu była wypożyczona :)

4

Trzeba to uczcić wygraniem ligi, należy mu się.
VeB!!!

0

Będę skakał ze szczęścia, jeżeli wymęczą jutro i za tydzień 1:0.

0

Liga w niedzielę, nie ma opier... się.

0

Prawda jest taka, że Messi nas rozpieścił. Nie tylko kibiców, ale i fanów futbolu. Oczekuje się od niego bicia kolejnych wielkich rekordów. Miał problem z mięśniem uda, widocznie potrzebował czasu na dojście do siebie, a z tego wynikły plotki.

0

Jest początek maja, wysyp konkretów będzie po mundialu, gwarantuję.

0

Z Atletico gramy u siebie. Trzeba na trybunach stworzyć 12-go zawodnika, tak jak zrobili to kibice Atletico w rewanżu LM, bo z taką dyspozycją Atletico i sytuacją naszej drużyny w starciu 11 vs 11, faworytem będzie Atletico.

0

Leo wziął sprawy w swoje ręce.

0

Zawsze można mieć niemca na drugiego bramkarza :D

0

Jego cena nie będzie do przełknięcia przez nasz budżet, który będzie mocno nadszarpnięty przez transfer obrońcy i pomocnika.
Byłoby miło, ale jest nierealnie.

0

"Mecz przeciwko Los Franjiverdes rozpocznie się o 19:00."

Na livesports podają 20:00
http://www.livesports.pl/mecz/WnahC2zA/#szczegoly-meczu

0

Courtois moim zdaniem jest lepszym bramkarzem, który dodatkowo jest orany w lidze hiszpańskiej.

0

Nie rozumiem co masz na myśli.

0

WARA OD MARTINA

0

Moim zdaniem najlepiej byłoby nazwać któryś z obiektów sportowych jego imieniem.

8

Tito "Wielkie Serce" Vilanova.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?