chinek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2012
Kamień k. Chełma :)
6 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niby lekki tydzień, ale chciałbym żeby tak nie było. Trzeba teraz jeszcze ciężej trenować, bo później mecz z City, a dwa tygodnie później wyjazdowe gran derbi, miesiąc później finał pucharu króla, teraz chłopaki muszą być w najwyższej możliwej formie.
0
Masz rację, nie można było wymyślić innego sposobu, tak to robią profesjonalni piłkarze, którzy zarabiają grubą kasę, godne podziwu :x
0
I oni zarzucają teatr Barcelonie: https://vine.co/v/MKl0mB3arwX
0
Leo ma 26 lat. Nie dość, że go pobije, to jeszcze niesamowicie wyśrubuje.
0
Andresowi należy się odpoczynek i mam nadzieję, że Sergi Roberto dostanie kilka minut.
1
Szczerze mówiąc, nie wiedziałem o jego ciężkim dzieciństwie, ale sprawiedliwość dosięga wszystkich i teraz właśnie dosięgła Alexa, jest szczęśliwy i cieszy się życiem. VeB!!!
0
Ciekawe czy zagra jutro u boku z Mascherano, w tym sezonie jeszcze chyba nie było okazji aby zobaczyć ich współpracę.
0
Jak spowodujesz stłuczkę to nie musisz poszkodowanemu później naprawić samochodu? Wystarczy przepraszam?
0
Ja również w to wierzę. Czytałem ostatnio wywiad Diego Costy i Diego Simeone, obydwaj są bardzo zmotywowani i twierdzą, że dadzą z siebie wszystko bo chcą się jeszcze liczyć w grze o tytuł.
0
Będzie można stawiać ten mecz z handicapem. Chłopaki mieli tydzień na przygotowanie się do tego spotkania i będą chcieli wykorzystać potyczkę w Madrycie, aby zrównać się z Realem czy uciec od Atletico w tabeli. VeB!!!
0
Rafinha udowodnia swój talent w Celcie, oby zarząd nie postąpił głupio i nie sprzedał Rafinhi tak jak jego brata.
0
Będzie go prowadził z asystentem przez telefon, tak jak Tito z Jordim Rourą :)
0
Po dobie użytkowania mam jedną sugestię. Jeżeli wszystkie tematy są w formie "kafelka" i panuje styl prostokąta, to i niech avatary użytkowników będą kwadratowe.
0
Moim zdaniem Mangala jest świetnym stoperem, młodym i perspektywicznym, a my już takiego mamy - Bartrę. Trzeba teraz kupić jakiegoś 28 latka w formie, który jest już ograny i bardziej doświadczony, jeśli się mylę, to mnie poprawcie. VeB!!!
0
Oceny tragiczne, ale zasłużone.
0
Ludzie uczą się na błędach, ja i tak jestem zadowolony z tego, jak Gerardo prowadzi zespół. Tito znał drużynę już pięć lat przed objęciem stanowiska pierwszego trenera, więc wiedział o każdym szczególe, który może zaszkodzić podczas dobierania składu czy zmian, natomiast Gerardo nie ma takiej możliwości, on dopiero poznaje chłopaków. Jak mówi powiedzenie, trzeba z człowiekiem beczkę soli zjeść, żeby go poznać :) VeB!!!
0
Jest w porządku, tydzień i się przyzwyczaję :)
0
Taka jest kolej rzeczy. Jeżeli uważa, że nie da sobie rady, a raczej jego zdrowie, musimy to uszanować. On i tak już dużo zrobił. VeB!!!
0
Już puchnie! Osasuna 2-0 Atletico.
0
Atletico spuchnie, bo ma zbyt wąski skład jak na ligę mistrzów i ligę, a Real zgubi punkty już za tydzień, gdy będzie grał z klubem zza miedzy na Vincente Calderon. VeB!!!
0
Myślę, że gdybyśmy wczoraj grali z Almerią a za tydzień z RSSS, zdobylibyśmy komplet punktów.
0
Trzeba przyznać, że jego drużyna zagrała świetne spotkanie.
0
My też nie, pozdrowienia z Polski !!!
0
Nie można było podsumować tego lepiej, niż to zrobił Cesc.
0
A skąd wiesz czy te nie są prawdziwe? Ja nie mam z tym styczności, ale puki obydwie strony nie wyłożą wszystkich kart na stół, nie można bagatelizować problemu.
0
Dlaczego w ogóle mnie to nie dziwi? Celtę ogląda się teraz z przyjemnością.
0
Za to, co wczoraj pokazali chłopakom należy się wolne.
0
5:0. Jaki był twój Real buraku?
0
Nikomu nie życzę źle, ale cieszę się, że nie są uzbrojeni po zęby na tą okoliczność :)
0
Wolałbym żeby Kassai sędziował, to chyba najlepszy sędzia na świecie obecnie.