chinek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2012
Kamień k. Chełma :)
6 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
CZEKAMY
0
Czyli te najbardziej dochodowe, coś może być na rzeczy.
0
Ciesz się, że nie jesteś kibicem Realu, bo byś czekał i czekał. Oni chodzą do kościoła tylko po to, aby zobaczyć człowieka w białym stroju podnoszącego puchar.
0
Martino pokazuje swój charakter, mimo tego wolałbym w 1/8 słabszego rywala, żeby nie zajechać chłopaków.
0
luty-marzec
0
Cholera jasna, najgorszy z możliwych do wylosowania rywali...
0
To zależy jaki obrał punkt odniesienia, jeżeli był nim jego poprzedni sezon, to zagrał świetnie. Jeżeli porównywał swój wczorajszy występ a występ Neymara, to rzeczywiście coś jest na rzeczy. Ogólnie nie ma co narzekać, w tym sezonie świetnie spisuje się w napadzie i wywiera pressing w obronie, jest o niebo lepiej niż w tamtym sezonie.
0
Oby i Leo mógł powiedzieć w styczniu to samo.
0
Nie zapominajmy o Atletico, do Realu mamy 5pkt, a oni depczą nam po piętach.
0
Ta kartka dla Neymara bez sensu, teraz będzie musiał pauzować i nie zagra z Getafe. Bartra udowodnił swoją zajebistość, Fabregas mało widoczny, ale ten cross do Alexisa palce lizać. Bardzo ważne 3 pkt. VeB!!!
0
Będą grali autobusem. Neymar na fałszywą 9.
0
Świetne rozwiązanie problemu, nie zaśmiecamy trykotu reklamami, a 5mln za sezon w kieszeni. Mówcie co chcecie, ale ja uważam Rossela za dobrego prezydenta. Może nie pielęgnuje hasła "mes que un club" tak jak Laporta, ale wyciąga nas z długów.
0
Gadają głupoty, ściągają Azjatów do pracy, nie mają żadnych praw, muszą mieszkać w melinach i udają, że nic nie widzą. Tam nie ma żadnej równości człowieka, a rozwarstwienie społeczne sięga zenitu. Robią to tylko po to, aby zamydlić oczy, przecież w 2022 mają tam się odbyć mistrzostwa świata, więc opinia publiczna musi być dobra, aby przyciągnąć kibiców. Jednym słowem to jest jedna wielka propaganda szejków.
0
Sergi Roberto za Xaviego, Bartra za Mascherano i skład palce lizać.
0
Leo zagra w tym meczu tylko kilka minut, to będzie miało tylko symboliczny charakter ;)
0
Wystarczy, jak wróci na 12 czyli mecz z Atletico na wyjeździe, ważne, aby noga mu się dobrze zregenerowała, aby nie miał już z nią takich problemów, jak dotychczas.
0
Wołowina? +10 do masy, mam nadzieję, że Neymar sobie pojadł ;)
0
Jej, to takie oryginalne.
0
Kosz na dwa rzuty, bo tylko jedna piłka za koszem :P
0
Miki sprzedał go w fife, to pewnie odejdzie :p
0
Neymara nie chcę dzisiaj widzieć na boisku, gra chłopak każdy mecz i jak tak dalej pójdzie, to zobaczymy go obok Messiego po prawej stronie w słupku zatytułowanym "kontuzjowani".
0
Zubi zamiast wziąć młodego, perspektywicznego bramkarza, weźmie 31 letniego Reinę. Brrrrrrrrrr
0
NARESZCIE!!! NASZA RAKIETA !!!
0
Nie grają nazwiska, gra Mascherano...
0
Imponuje siłą, instynktem strzeleckim i świetną główką, ale jeżeli chodzi o drybling i technikę to pozostawia wiele do życzenia, to nie ten styl zawodnika.
0
Gdzie Iniesta, Busquets, Neymar? Czo ta UEFA ?
0
Bardzo dobrze, oby więcej takich wypowiedzi z jego strony, Sergiego Roberto czy Marca Bartry, to może da w końcu do myślenia sztabowi szkoleniowemu.
0
Wciąż nie rozumiem wystawiania Mascherano, gdy mamy Marca Bartrę, który w dodatku jest w świetnej formie...
0
Jednak "burak" przeszedł z Mou na Ancelottiego, widać w Madrycie tacy dowcipnisie są pożądani.
0
Sorki, oczywiście z Liverpoolu, napisałem że z PSG z przyzwyczajenia, bo pisałem o nim jeszcze przed okienkiem transferowym.