chinek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2012
Kamień k. Chełma :)
6 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To dobrze, że docenia zaufanie trenera, to ważne, ale z samej gry Roberto rewelacji nie ma.
0
Francuzi zniszczą Polaków, to teraz potęga w ręczną, poza tym, ostatnio nasi przegrali z Serbią.
0
A przynajmniej najlepszy środkowy obrońca :)
0
Wcale nie chcemy wzmocnić pozycji prawej obrony, mamy Montoye, który wrzuca lepiej niż Dani, tylko potrzebuje więcej kreatywności i zufania od trenera.
0
Świetne podsumowanie, brawo redakcjo. Jeżeli chodzi o najlepszego pomocnika, wybrałbym Iniestę. W tym sezonie ma facet dołek formy, ale za to, co wyczyniał w tamtym w klubie i reprezentacji moim zdaniem zasługuje na wyróżnienie.
VeB!!!
0
Czyżby Sandro zarzucał FIFIe nieuczciwość :) ?
0
Odważnie, podoba mi się :)
0
Wygląda jak alfons :P
0
http://www.fcbarcelona.es/futbol/primer-equipo/detalle/galeria-de-imagenes/el-fc-barcelona-viaja-a-madrid-para-jugar-contra-el-atletico-de-madrid
0
To, że ma 11 bramek na 14 strzałów nie czyni go najlepszym napastnikiem. Zawodnicy Barcelony mają być piłkarzami kompletnymi (Pedro i Neymar takimi są), ale moim zdaniem lepiej poradziłby sobie Neymar, ponieważ daje więcej w napadzie i jest bardziej nieprzewidywalny.
0
Moim zdaniem Leo jest zawodnikiem kompletnym, który radzi sobie świetnie na obu skrzydłach i na środku. Gdy przechodził z Newells grał na prawym skrzydle, w La Massi na lewym, teraz na środku.
0
Po mojemu powinien zagrać Bartra i Neymar zamiast Pedro, Messi rzeczywiście powinien rozpocząć na ławce.
0
Mam nadzieję, że Martino dał dzisiaj chłopakom w dupę, wynik z Atletico musi być, żeby czuć się bardziej konfortowo w lidze.
0
Szanowna administracjo, czy tylko ja nie mam w swojej lidze typerów (09.01.2013) do wytypowania meczu Atletico-Barca?
Pozdrawiam.
0
Świetnie, najlepiej podpisać kontrakt już w tym okienku transferowym i wypożyczyć do Gladbach do końca sezonu.
VeB!!!
0
Ah to jest Real, Gerardo pytany o Real odpowiada, że go to nie interesuje, a Mou czy teraz Ancelotti muszą skomentować sytuację, szkoda że nie widzi uzależnienia swojego zespołu od Ronaldo.
0
Juanfran zagra, anulowali mu kartkę. ŻENADA !!!
0
Nie można wybiegać w przyszłość, trzeba myśleć na bieżąco, to jest cecha zwycięzców.
0
Trzeba go kupić już teraz i wypożyczyć do Borussi do końca sezonu.
0
No tak, gdyby trafił miałbym 4pkt w lidze typerów, ale najważniejsze są 3 punkty i wygrana bez straty bramki.
0
Dobra konferencja, bo Gerardo przyzwyczaił nas do krótkich odpowiedzi, a tu można sobie poczytać.
0
tzn jutro :)
0
Mam nadzieję, na iście katalońską linię obrony dzisiaj. Martin,Marc,Gerard i Jordi.
0
Musieliby chyba wybudować nam nowy stadion i te 400 baniek wypłacic Messiemu za jeden sezon, a i to nie wystarczy.
0
Moim zdaniem właśnie odwrotnie, dać jeszcze odpocząć Victorowi i niech trenuje, a wystawić na Getafe.
0
Tyle samo bramek (19), wpuścił również Wolfsburg.
0
Niektórzy wysyłają koszulki, piłki, zdjęcia, aby piłkarz się na nim podpisał :)
0
Z Atletico gramy 12 stycznia :)
0
Katar...
0
Niestety ten trening będzie zamknięty.