0

To dobrze, że docenia zaufanie trenera, to ważne, ale z samej gry Roberto rewelacji nie ma.

0

Francuzi zniszczą Polaków, to teraz potęga w ręczną, poza tym, ostatnio nasi przegrali z Serbią.

0

A przynajmniej najlepszy środkowy obrońca :)

0

Wcale nie chcemy wzmocnić pozycji prawej obrony, mamy Montoye, który wrzuca lepiej niż Dani, tylko potrzebuje więcej kreatywności i zufania od trenera.

0

Świetne podsumowanie, brawo redakcjo. Jeżeli chodzi o najlepszego pomocnika, wybrałbym Iniestę. W tym sezonie ma facet dołek formy, ale za to, co wyczyniał w tamtym w klubie i reprezentacji moim zdaniem zasługuje na wyróżnienie.
VeB!!!

0

Czyżby Sandro zarzucał FIFIe nieuczciwość :) ?

0

Odważnie, podoba mi się :)

0

Wygląda jak alfons :P

0

To, że ma 11 bramek na 14 strzałów nie czyni go najlepszym napastnikiem. Zawodnicy Barcelony mają być piłkarzami kompletnymi (Pedro i Neymar takimi są), ale moim zdaniem lepiej poradziłby sobie Neymar, ponieważ daje więcej w napadzie i jest bardziej nieprzewidywalny.

0

Moim zdaniem Leo jest zawodnikiem kompletnym, który radzi sobie świetnie na obu skrzydłach i na środku. Gdy przechodził z Newells grał na prawym skrzydle, w La Massi na lewym, teraz na środku.

0

Po mojemu powinien zagrać Bartra i Neymar zamiast Pedro, Messi rzeczywiście powinien rozpocząć na ławce.

0

Mam nadzieję, że Martino dał dzisiaj chłopakom w dupę, wynik z Atletico musi być, żeby czuć się bardziej konfortowo w lidze.

0

Szanowna administracjo, czy tylko ja nie mam w swojej lidze typerów (09.01.2013) do wytypowania meczu Atletico-Barca?
Pozdrawiam.

0

Świetnie, najlepiej podpisać kontrakt już w tym okienku transferowym i wypożyczyć do Gladbach do końca sezonu.
VeB!!!

0

Ah to jest Real, Gerardo pytany o Real odpowiada, że go to nie interesuje, a Mou czy teraz Ancelotti muszą skomentować sytuację, szkoda że nie widzi uzależnienia swojego zespołu od Ronaldo.

0

Juanfran zagra, anulowali mu kartkę. ŻENADA !!!

0

Nie można wybiegać w przyszłość, trzeba myśleć na bieżąco, to jest cecha zwycięzców.

0

Trzeba go kupić już teraz i wypożyczyć do Borussi do końca sezonu.

0

No tak, gdyby trafił miałbym 4pkt w lidze typerów, ale najważniejsze są 3 punkty i wygrana bez straty bramki.

0

Dobra konferencja, bo Gerardo przyzwyczaił nas do krótkich odpowiedzi, a tu można sobie poczytać.

0

tzn jutro :)

0

Mam nadzieję, na iście katalońską linię obrony dzisiaj. Martin,Marc,Gerard i Jordi.

0

Musieliby chyba wybudować nam nowy stadion i te 400 baniek wypłacic Messiemu za jeden sezon, a i to nie wystarczy.

0

Moim zdaniem właśnie odwrotnie, dać jeszcze odpocząć Victorowi i niech trenuje, a wystawić na Getafe.

0

Tyle samo bramek (19), wpuścił również Wolfsburg.

0

Niektórzy wysyłają koszulki, piłki, zdjęcia, aby piłkarz się na nim podpisał :)

0

Z Atletico gramy 12 stycznia :)

0

Katar...

0

Niestety ten trening będzie zamknięty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?