chinek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2012
Kamień k. Chełma :)
6 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Statystyka ligi mistrzów fatalna, dzięki Bayernowi. Różnica bramek na 12 meczy wynosi 6.
0
A Dani może uczyć się wrzutek od Martina tak samo, jak od Jordiego.
VeB!!!
0
Dlatego Barca tworzy swoje szkółki na całym świecie, ale zniesienie tych przepisów na pewno ułatwiłoby sytuację.
0
Podwyżkę Messiego pokryje kontrakt z Intelem :)
0
Najlepiej sprzedać z klauzulą prawa do pierwokupu.
0
$$$$.
0
Bo to prawda, Sergi ma wielki potencjał i odpowiednie warunki fizyczne, jedynie czego mu brakuje to doświadczenia i lepszego rozumienia się z kolegami na boisku, czyli więcej minut.
0
Nie "była", tylko jest :)
0
Zakupimy Ter Stegena w styczniu i zostanie wypożyczony do Borussi do czerwca.
0
Będę szczęśliwy, jeżeli chłopaki wywiozą z Anglii remis, ale u na swoim stadionie liczy się tylko zwycięstwo.
0
Po co to dementować, od razu wiadomo, że to nędzna plota.
0
To byłoby świetne, jednak nie ma co się cieszyć, puki nie potwierdzi tego sam Courtois.
0
W przyszłym roku będzie w niej jeszcze Neymar :)
0
Należy mu się.
0
Twój czas też "minoł", wyloguj.
0
Ja bardzo chciałbym u nas Roberta. Jest w top 5 jeżeli chodzi o "9" świata i niewątpliwie nikt tak jak on nie potrafi przyjąć wysokiej piłki i po 3 sekundach sprowadzić do nogi, mając przy sobie dwóch obrońców. Koszty byłyby zerowe, chyba że sprzedadzą Roberta w styczniu.
0
Ale Jaya, jak berety. Co te pieniądze robią z ludźmi...
0
Chłopak ma 21 lat, a już takie doświadczenia, nie pozostaje nic, tylko zazdrościć.
0
Mokrego dyngusa dla wszystkich Cules !
0
Synek, jaki Luiz? Odpuść sobie...
0
Tyle dobrze, że rozgrywany w Barcelonie.
0
Świetny zawodnik, jednak nie ma gdzie go wcisnąć. Ibra odszedł, bo Leo chciał grać na środku, z każdym innym byłoby to samo. Może skupmy się jednak na środku obrony, bo jest dziurawa jak ser szwajcarski.
0
Za półtorej tygodnia będziesz mógł pokazać swój charakter w okienku transferowym.
0
GDZIE SĄ HEJTERZY PEDRO ?
EHO !!!
0
A po cholere? Wystarczy, jak się wyrobi na Atletico. Niech się zregeneruje tak, jak potrzeba.
0
To jest właśnie potrzebne. Kościoły zbierają datki na budowę świątyń i pomników, a czy nie widzą takich państw jak np. właśnie Chile? Przecież tam panuje niewyobrażalna bieda, tak jak we wszystkich południowoamerykańskich państwach. I to są wysłannicy Boga? Budowanie luksusowych budynków? To już rzeczywiście Alexis bardziej zasłużył na to miano.
VeB!!!
0
Faus siadł na ojca Messiego. Pewnie 99% racjonalnie myślących osób postąpiłoby tak, jak Leo, broniąc go.
0
Bardzo śmieszne. Moim zdaniem Martino sprawuje się lepiej niż Tito.
0
Nie rozumiem kompletnie obecności Neymara w tej 11.
0
"Pieniądze" są odpowiedzią na wszelkie pytania pod tym tematem.