0

Statystyka ligi mistrzów fatalna, dzięki Bayernowi. Różnica bramek na 12 meczy wynosi 6.

0

A Dani może uczyć się wrzutek od Martina tak samo, jak od Jordiego.
VeB!!!

0

Dlatego Barca tworzy swoje szkółki na całym świecie, ale zniesienie tych przepisów na pewno ułatwiłoby sytuację.

0

Podwyżkę Messiego pokryje kontrakt z Intelem :)

0

Najlepiej sprzedać z klauzulą prawa do pierwokupu.

0

$$$$.

0

Bo to prawda, Sergi ma wielki potencjał i odpowiednie warunki fizyczne, jedynie czego mu brakuje to doświadczenia i lepszego rozumienia się z kolegami na boisku, czyli więcej minut.

0

Nie "była", tylko jest :)

0

Zakupimy Ter Stegena w styczniu i zostanie wypożyczony do Borussi do czerwca.

0

Będę szczęśliwy, jeżeli chłopaki wywiozą z Anglii remis, ale u na swoim stadionie liczy się tylko zwycięstwo.

0

Po co to dementować, od razu wiadomo, że to nędzna plota.

0

To byłoby świetne, jednak nie ma co się cieszyć, puki nie potwierdzi tego sam Courtois.

0

W przyszłym roku będzie w niej jeszcze Neymar :)

0

Należy mu się.

0

Twój czas też "minoł", wyloguj.

0

Ja bardzo chciałbym u nas Roberta. Jest w top 5 jeżeli chodzi o "9" świata i niewątpliwie nikt tak jak on nie potrafi przyjąć wysokiej piłki i po 3 sekundach sprowadzić do nogi, mając przy sobie dwóch obrońców. Koszty byłyby zerowe, chyba że sprzedadzą Roberta w styczniu.

0

Ale Jaya, jak berety. Co te pieniądze robią z ludźmi...

0

Chłopak ma 21 lat, a już takie doświadczenia, nie pozostaje nic, tylko zazdrościć.

0

Mokrego dyngusa dla wszystkich Cules !

0

Synek, jaki Luiz? Odpuść sobie...

0

Tyle dobrze, że rozgrywany w Barcelonie.

0

Świetny zawodnik, jednak nie ma gdzie go wcisnąć. Ibra odszedł, bo Leo chciał grać na środku, z każdym innym byłoby to samo. Może skupmy się jednak na środku obrony, bo jest dziurawa jak ser szwajcarski.

0

Za półtorej tygodnia będziesz mógł pokazać swój charakter w okienku transferowym.

0

GDZIE SĄ HEJTERZY PEDRO ?
EHO !!!

0

A po cholere? Wystarczy, jak się wyrobi na Atletico. Niech się zregeneruje tak, jak potrzeba.

0

To jest właśnie potrzebne. Kościoły zbierają datki na budowę świątyń i pomników, a czy nie widzą takich państw jak np. właśnie Chile? Przecież tam panuje niewyobrażalna bieda, tak jak we wszystkich południowoamerykańskich państwach. I to są wysłannicy Boga? Budowanie luksusowych budynków? To już rzeczywiście Alexis bardziej zasłużył na to miano.
VeB!!!

0

Faus siadł na ojca Messiego. Pewnie 99% racjonalnie myślących osób postąpiłoby tak, jak Leo, broniąc go.

0

Bardzo śmieszne. Moim zdaniem Martino sprawuje się lepiej niż Tito.

0

Nie rozumiem kompletnie obecności Neymara w tej 11.

0

"Pieniądze" są odpowiedzią na wszelkie pytania pod tym tematem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?