chinek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2012
Kamień k. Chełma :)
6 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
To jest młody i wartościowy zawodnik, który zna klub i wie czego potrzebuje. Grając na takiej pozycji nie spodziewajcie się, że będzie wdawał się w dryblingi i robił niewiadomo co.
Lucho na niego stawia, Busi wie co ma robić i obaj są zadowoleni. Nie przesadzajcie z hejtami, bo potrafi piłkę rozegrać i zanotować wiele odbiorów.
Może wolicie Songa?
1
Johan co ty pieprzysz...
Nie lubię Cristiano, ale trzeba być obiektywnym i oddać mu co jego, a Niemcom co ich. To jest nagroda indywidualna sooo....
74
4
Chcieliście hat-tricka to macie ;)
3
Dobrze że go oddaliśmy, bo u nas by tak nie grał. Na tym transferze zyskał on sam, Chelsea i świat futbolu.
31
Douglas jeszcze nie strzelił ale jak naładuje manę to będzie od razu hat-trick.
0
Po takim pogromie 5-0 można wystawić jutro taki składzik.
Pedro-Adama-Munir
Halilović-Samper-Rafinha
Adriano-Bartra-Edgar Ié-Montoya
Masip
0
Mam takie offtopowe pytanko.
Czy ktoś ma screena w wysokiej rozdzielczości naszego trio po bramce na 3-1 z Atleti? Byłaby z tego tapeta jak ta lala.
0
Iwański i Lewandowski też głosowali na Ronaldo.
3
I kolejna, 4 z rzędu porażka Barcy B. 20 pkt straty do lidera, lipa pany.
0
Álaba ? Nie pisze się tego po prostu Alaba?
1
Chelsea spokojnie może wyłożyć ten hajs.
Adidas rzuci 100-150mln bo jest podniecony żeby Leo biegał w ich koszulce, zostaje połowa, dołożą się Turkisch Airlines sponsor Messiego i Chelsea jednocześnie (15mln), a reszta dla Romana to nie będzie problem.
Finansowe fair play utrzymają bo mają łeb do transferów. Sprzedali Luiza za 50 mln, a wart był maksymalnie 25. Czyli są na +, bo fair play mówi o tym, że możesz wydać tyle, ile zarobisz, niekoniecznie wciągu jednego sezonu.
Więc nie gadajcie, że nie może być, bo może. Nie wyobrażam sobie tego ze względu na charakter Messiego, ale z punktu widzenia hajsu byłoby to możliwe.
0
Dokładnie to miałem na myśli ;)
1
Bartomeu wygląda identycznie jak mój sąsiad Stefan.
Dziura w brodzie chyba tej samej głębokości.
Stefan notabene jest grabarzem.
2
Serio zrzucacie winę na jednego człowieka?
Fakt gość już dawno wyczerpał limit szans, ale jeżeli chodzi o transfery i przedłużanie kontraktów do powiedzenia jeszcze więcej niż dyrektor do spraw sportowych ma prezydent, vice i sztab negocjujący (2-3 osoby).
Cały zarząd jest do wyje**nia, im szybciej odbędą się wybory tym lepiej dla Barcelony.
Kwestii odejścia Leo do Chelsea nawet sobie nie jestem w stanie wyobrazić tym bardziej o niej pisać, więc dobranoc i VeB!!!
1
0
Meczu z Elche nie ma w terminarzu.
http://www.fcbarca.com/sezon/terminarz
0
Posiada dobrze uderzenie wewnętrzną częścią stopy i to chyba jedyna zaleta którą różni się od Sandro czy Dongou. Dalej jest już tylko na - .
0
Tylko że teraz Bravo jest po 2 stronie boiska :)
0
Wszystkich to wszystkich, inne kluby też mam na myśli np.Real :)
0
Leo miał spadek formy w tym roku, ale on dalej gwałci wszystkich swoimi statystykami. Król jest tylko jeden.
0
Założył się ze znajomymi i chyba przegrał zakład :D
1
Mówcie co chcecie ale dobrze jest mieć takiego Pedro. Mimo, że dostaje mało minut nigdzie sie nie wybiera, zmiennik jak ta lala z niego.
3
Od Messiego jest silniejszy, lepiej gra w powietrzu i tyłem do bramki przeciwnika, z namolnym rywalem na plecach.
Ponadto po wypie*dala się jak mała dziewczynka w polu karnym przeciwnika.
0
Oby Martinowi wystarczyło jeszcze naiwności żeby zostać, lub klub na tyle hajsu by go zatrzymać, bo gdy TAS podtrzyma bana będziemy grać Douglasem przez cały sezon.
0
Cicho to nie ważne, przed nami jeszcze 25 finałów :D
52
Leo Messi (wg wielu najgorszy sezon w życiu):
Spotkania: 66
Gole: 58
Asysty: 22
CR7 (wg wielu najlepszy sezon w życiu):
Spotkania: 62
Gole: 61
Asysty: 21
Ta statystyka biorąc uwagę to, co napisałem w nawiasach idealnie odzwierciedla, że Ronaldo jest gwałcony statystykami przez Messiego.
1
"K***a, z całym szacunkiem dla Iniesty, ale on ma przecież inny charakter".
Hahahahahaha
2
Znów Montoya? Nie mogę już na niego patrzeć.
0
Dzik taki jak on w połączeniu z techniką którą posiada poradzi sobie w każdej lidze na świecie.
Jedynym kłopotem powinien być dobór klubu dla niego, żeby miał kolegów na poziome, ale jednocześnie dostawał często szansę na grę.
VeB!!!