6

To jest młody i wartościowy zawodnik, który zna klub i wie czego potrzebuje. Grając na takiej pozycji nie spodziewajcie się, że będzie wdawał się w dryblingi i robił niewiadomo co.

Lucho na niego stawia, Busi wie co ma robić i obaj są zadowoleni. Nie przesadzajcie z hejtami, bo potrafi piłkę rozegrać i zanotować wiele odbiorów.

Może wolicie Songa?

1

Johan co ty pieprzysz...
Nie lubię Cristiano, ale trzeba być obiektywnym i oddać mu co jego, a Niemcom co ich. To jest nagroda indywidualna sooo....

74

4

Chcieliście hat-tricka to macie ;)

3

Dobrze że go oddaliśmy, bo u nas by tak nie grał. Na tym transferze zyskał on sam, Chelsea i świat futbolu.

31

Douglas jeszcze nie strzelił ale jak naładuje manę to będzie od razu hat-trick.

0

Po takim pogromie 5-0 można wystawić jutro taki składzik.
Pedro-Adama-Munir
Halilović-Samper-Rafinha
Adriano-Bartra-Edgar Ié-Montoya
Masip

0

Mam takie offtopowe pytanko.

Czy ktoś ma screena w wysokiej rozdzielczości naszego trio po bramce na 3-1 z Atleti? Byłaby z tego tapeta jak ta lala.

0

Iwański i Lewandowski też głosowali na Ronaldo.

3

I kolejna, 4 z rzędu porażka Barcy B. 20 pkt straty do lidera, lipa pany.

0

Álaba ? Nie pisze się tego po prostu Alaba?

1

Chelsea spokojnie może wyłożyć ten hajs.
Adidas rzuci 100-150mln bo jest podniecony żeby Leo biegał w ich koszulce, zostaje połowa, dołożą się Turkisch Airlines sponsor Messiego i Chelsea jednocześnie (15mln), a reszta dla Romana to nie będzie problem.
Finansowe fair play utrzymają bo mają łeb do transferów. Sprzedali Luiza za 50 mln, a wart był maksymalnie 25. Czyli są na +, bo fair play mówi o tym, że możesz wydać tyle, ile zarobisz, niekoniecznie wciągu jednego sezonu.
Więc nie gadajcie, że nie może być, bo może. Nie wyobrażam sobie tego ze względu na charakter Messiego, ale z punktu widzenia hajsu byłoby to możliwe.

0

Dokładnie to miałem na myśli ;)

1

Bartomeu wygląda identycznie jak mój sąsiad Stefan.
Dziura w brodzie chyba tej samej głębokości.
Stefan notabene jest grabarzem.

2

Serio zrzucacie winę na jednego człowieka?
Fakt gość już dawno wyczerpał limit szans, ale jeżeli chodzi o transfery i przedłużanie kontraktów do powiedzenia jeszcze więcej niż dyrektor do spraw sportowych ma prezydent, vice i sztab negocjujący (2-3 osoby).
Cały zarząd jest do wyje**nia, im szybciej odbędą się wybory tym lepiej dla Barcelony.
Kwestii odejścia Leo do Chelsea nawet sobie nie jestem w stanie wyobrazić tym bardziej o niej pisać, więc dobranoc i VeB!!!

1

0

Meczu z Elche nie ma w terminarzu.
http://www.fcbarca.com/sezon/terminarz

0

Posiada dobrze uderzenie wewnętrzną częścią stopy i to chyba jedyna zaleta którą różni się od Sandro czy Dongou. Dalej jest już tylko na - .

0

Tylko że teraz Bravo jest po 2 stronie boiska :)

0

Wszystkich to wszystkich, inne kluby też mam na myśli np.Real :)

0

Leo miał spadek formy w tym roku, ale on dalej gwałci wszystkich swoimi statystykami. Król jest tylko jeden.

0

Założył się ze znajomymi i chyba przegrał zakład :D

1

Mówcie co chcecie ale dobrze jest mieć takiego Pedro. Mimo, że dostaje mało minut nigdzie sie nie wybiera, zmiennik jak ta lala z niego.

3

Od Messiego jest silniejszy, lepiej gra w powietrzu i tyłem do bramki przeciwnika, z namolnym rywalem na plecach.
Ponadto po wypie*dala się jak mała dziewczynka w polu karnym przeciwnika.

0

Oby Martinowi wystarczyło jeszcze naiwności żeby zostać, lub klub na tyle hajsu by go zatrzymać, bo gdy TAS podtrzyma bana będziemy grać Douglasem przez cały sezon.

0

Cicho to nie ważne, przed nami jeszcze 25 finałów :D

52

Leo Messi (wg wielu najgorszy sezon w życiu):
Spotkania: 66
Gole: 58
Asysty: 22

CR7 (wg wielu najlepszy sezon w życiu):
Spotkania: 62
Gole: 61
Asysty: 21

Ta statystyka biorąc uwagę to, co napisałem w nawiasach idealnie odzwierciedla, że Ronaldo jest gwałcony statystykami przez Messiego.

1

"K***a, z całym szacunkiem dla Iniesty, ale on ma przecież inny charakter".
Hahahahahaha

2

Znów Montoya? Nie mogę już na niego patrzeć.

0

Dzik taki jak on w połączeniu z techniką którą posiada poradzi sobie w każdej lidze na świecie.
Jedynym kłopotem powinien być dobór klubu dla niego, żeby miał kolegów na poziome, ale jednocześnie dostawał często szansę na grę.
VeB!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?