cinek090
Dołączył/a: październik 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
34,58% gdzie sie podzialiście ?????? Cos was nie słychac
0
BARCA !
0
Ja jutro 10 daje na 5:0
14
chciałbym podzielić sie z wami bardzo niezwykłym zjawiskiem ,który doprowadził mnie wręcz do rozpaczy.. dzisiaj na fb zobaczyłem post, a na nim obrazek Kamila Stocha i jego wypowiedź w górnej części tego zdjecia"Każdy skok oddaje Panu Bogu. Nie wstydze sie tego'' wracajac do sedna sprawy.. pierwszym komentarzem pod postem jaki sie znalazł brzmiał ''To przestań i skacz dla ludzi, a zobaczysz efekty.'' normalnie wmurowało mnie. Jak mozna być takim człowiekiem. ten swiat schodzi na psy normalnie.. aż żal tych ludzi
0
ziomeczki, wiem ze do meczu w lidze mistrzów jeszcze tydzien, ale moze ktos doradzi gdzie ogladac mecz w internecie ?
0
Czyli Perez nigdy nie smarował tylko dawał?? Całe życie w błędzie :(
1
Wizyta księdza z pewnością pomoże.
1
troche nie czaje
0
Witam, ma może ktoś kolejny odcinek twd?
1
To są jednak papuzki nierozlaczki
3
marzy mi sie 8 marca taka kartoniada pt. '' BELIEVE BARCA'' a potem piekło na trybunach i na boisku..
4
Luis Enrique!!!!!!! Wierzymy. 8 marca odwrócimy los wydarzeń!
3
A wtedy się obudziłeś.
0
To raczej było zaćmienie i wątpię żeby wyszło słońce
0
na ktorym?
0
gdzie??
0
ma ktos link Z nowym odcinkiem Twd?
0
poczekajmy do wstępnych diagnoz
1
nic innego nam nie pozostaje jak isc w miasto i wypić zdrowie Vidala...
0
KURW..... Mać
0
na jakim ?
3
Dobrze?? Smiechlem, dobrych decyzji na jednej ręce się dolicze
1
Ahhahahahahahahaahahah
0
mam dziwne przeczucie ,ze dzisiaj jak Vidal zagra to strzeli gola..
2
Tak.
0
oby dzisiaj zagrał Umtiti o nic wiecej juz sie nie martwie.. pozdro dla kumatych
0
Barca też powinna mieć 2...
0
Łączę się w bólu...
1
Pato w Chinach???? Ale żal
0
''Umowa Realu Madryt z krajami Bliskiego Wschodu stała się faktem. W części tych państw klubowe pamiątki hiszpańskiego klubu piłkarskiego będą dystrybuowane bez widocznego krzyża. Na spotkaniu w Dubaju firma dystrybucyjna Marka poinformowała, że doszła do porozumienia z Realem Madryt w sprawie sprzedaży odzieży z herbem klubu.''