cinek090
Dołączył/a: październik 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nic nie pokazał ,szczerze myślałem,ze obejrzę ten filmik i będzie takie woow..
2
Nie wiem czy bylo ,ale Mierzejewski strzelił dzisiaj gola w Sydney FC!
0
Oficjalnie! Naby Keita piłkarzem Liverpoolu!
0
1:1.
0
żadnej nie znam.
0
#WelcomeinLaRamblaDembele!
1
Dembele!
0
O kurczaki ,jednak mieli rację. Mialo sie skończyć przed losowaniem i sie skonczylo ;D
2
90% populacji na la rambli ogląda pierwszy mecz tego Seriego i sie podnieca jakby był jakaś dobra laska...
0
Jaki hotel polecacie w Barcelonie??
0
Levante czy Villareal??
1
Byl ktos moze w Barcelonie na wakacjach na tydzień czasu,i chciałby sie podzielić waznymi informacjmi odnośnie calego wyjazdu? )biuro podróży, koszty , itp..)
0
A kto przyszedł? Wg kto przyszedl na przesteni ostatnich lat
1
W sumie to ja sie nie dziwię tym piłkarzom,ze nie chcą do nas przyjść skoro taki zawodnik jak Neymar opuszcza klub, a lata świetlnosci dobily końca. Gra z Messim byla modna 4 lata wstecz ,przykro mi z tego powodu, ale jakas epoka sie kończy i trzeba sie z tym pogodzić.
0
Ogólnie to dzisiaj widziałem zdjęcie jak Dembele pakuje swoje rzeczy do samochodu... chyba juz naprawdę kwestia godzin...
0
Wybuchlem.
28
Z OSTATNIEJ CHWILI: Juventus dopiął negocjacje dotyczące transferu Blaise Matuidiego. PSG otrzyma 20 milionów euro plus bonusy. Zawodnik ma pojawić się na badaniach jeszcze dzisiaj, a już jutro zostanie zaprezentowany jako nowy piłkarz Juve.
To jest jakas kpina ,a my dajemy 40mln..
0
Ponoć czekaja na lotnisku kilka godzin za nimi az sami przyjada.
1
Dobrze,ze nie na TVNowoczesna ,bo bym nie obejrzał ;)
0
Albo Vidala do przodu..
0
Jeeeeeeej to wielki sukces!
2
Si :D
0
Ty masz cos naprawdę nie tak z mózgiem skoro mówisz,ze "to naprawdę jest dobry wynik" moze jeszcze wam damy jakis order za to ? Widać ,ze jestes wnuczka komucha , gratuluję za inteligencję, nic tylko pozazdrościć.. "to i tak dobry wynik" hah żenada
4
Jedziecie po Deulofeu ,a doświadczony Suarez gra większy piach. Panowie więcej wiary w niego..
0
Kazdy wie jak bylo przed Neymarem...
0
Jaki strajk...?! On tylko pakuje sie ,dajcie mu spokój.
1
Żałosne, naprawdę. Szkoda strzepic ryja na Ciebie
bo widać,ze nie warto
0
Sądząc po twojej wypowiedzi tez w d byles i g widziałeś. Pozdrów Schetyne
0
To jak wytlumaczysz liczne przestepstwa i gwalty ?
0
Wystarcza mi wiedza ,ze założycielem jest ten złodziej,nie dzięki, będziemy zyli w swoim świecie,a wy bawcie sie dobrze w tym blocie ,bo chyba takie macie tam atrakcje z tego co widziałem.