0

Nic nie pokazał ,szczerze myślałem,ze obejrzę ten filmik i będzie takie woow..

2

Nie wiem czy bylo ,ale Mierzejewski strzelił dzisiaj gola w Sydney FC!

0

Oficjalnie! Naby Keita piłkarzem Liverpoolu!

0

1:1.

0

żadnej nie znam.

0

#WelcomeinLaRamblaDembele!

1

Dembele!

0

O kurczaki ,jednak mieli rację. Mialo sie skończyć przed losowaniem i sie skonczylo ;D

2

90% populacji na la rambli ogląda pierwszy mecz tego Seriego i sie podnieca jakby był jakaś dobra laska...

0

Jaki hotel polecacie w Barcelonie??

0

Levante czy Villareal??

1

Byl ktos moze w Barcelonie na wakacjach na tydzień czasu,i chciałby sie podzielić waznymi informacjmi odnośnie calego wyjazdu? )biuro podróży, koszty , itp..)

0

A kto przyszedł? Wg kto przyszedl na przesteni ostatnich lat

1

W sumie to ja sie nie dziwię tym piłkarzom,ze nie chcą do nas przyjść skoro taki zawodnik jak Neymar opuszcza klub, a lata świetlnosci dobily końca. Gra z Messim byla modna 4 lata wstecz ,przykro mi z tego powodu, ale jakas epoka sie kończy i trzeba sie z tym pogodzić.

0

Ogólnie to dzisiaj widziałem zdjęcie jak Dembele pakuje swoje rzeczy do samochodu... chyba juz naprawdę kwestia godzin...

0

Wybuchlem.

28

Z OSTATNIEJ CHWILI: Juventus dopiął negocjacje dotyczące transferu Blaise Matuidiego. PSG otrzyma 20 milionów euro plus bonusy. Zawodnik ma pojawić się na badaniach jeszcze dzisiaj, a już jutro zostanie zaprezentowany jako nowy piłkarz Juve.

To jest jakas kpina ,a my dajemy 40mln..

0

Ponoć czekaja na lotnisku kilka godzin za nimi az sami przyjada.

1

Dobrze,ze nie na TVNowoczesna ,bo bym nie obejrzał ;)

0

Albo Vidala do przodu..

0

Jeeeeeeej to wielki sukces!

2

Si :D

0

Ty masz cos naprawdę nie tak z mózgiem skoro mówisz,ze "to naprawdę jest dobry wynik" moze jeszcze wam damy jakis order za to ? Widać ,ze jestes wnuczka komucha , gratuluję za inteligencję, nic tylko pozazdrościć.. "to i tak dobry wynik" hah żenada

4

Jedziecie po Deulofeu ,a doświadczony Suarez gra większy piach. Panowie więcej wiary w niego..

0

Kazdy wie jak bylo przed Neymarem...

0

Jaki strajk...?! On tylko pakuje sie ,dajcie mu spokój.

1

Żałosne, naprawdę. Szkoda strzepic ryja na Ciebie
bo widać,ze nie warto

0

Sądząc po twojej wypowiedzi tez w d byles i g widziałeś. Pozdrów Schetyne

0

To jak wytlumaczysz liczne przestepstwa i gwalty ?

0

Wystarcza mi wiedza ,ze założycielem jest ten złodziej,nie dzięki, będziemy zyli w swoim świecie,a wy bawcie sie dobrze w tym blocie ,bo chyba takie macie tam atrakcje z tego co widziałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?