0

Witam czy mógłby ktoś podesłać link do redditsoccer ? Chodzi mi o kategorie gdzie są wszystkie linki do meczów. Z góry dziękuję

1

Mordeczki gdzie obejrze ''Planete Singli 2" ???

0

Ma ktoś może jakiegoś linka z filmem "planeta singli 2"

0

Dobrze, że jest ta orkiestra co roku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Komentarz usunięty

0

Koleś chodził sobie po scenie jak niewinne stworzenie nawet po ataku ?? Gdzie jest ochrona ?? Gdzie są mężczyźni??

0

No ale ktoś za to odpowie ? Tak czy nie ?

0

Czy komuś jeszcze się zacina mecz na eleven ??

4

Powiedz, że należysz do wąskiego grona użytkowników La Rambla , Stary będzie twoja

4

wioske to robił ostatni rząd jaki byl z Bronkiem na czele ,koniec kropka.

0

Prezes nie da się wyr,, wróć wystawić

0

Kuurcze czemu....

2

Do pracy trzeba chodzić..

2

o ile nie wciągnie cię hazard to do tego momentu jest bezpieczne

69

Największą beka jest to ze tak grająca Barcelona jest dalej liderem laligi ✔

2

Najgorsze w tym wszystkim jest to ze gramy bez KAPITANA nie mamy go ,jak pokazują kamery po utraconej bramce to az mnie ściska w żołądku jak widze jego spuszczona głowę

0

No ja co co ? Co ty gosiu oglądasz jakies inne mecze czy tylko jestes zaslepiony Messim ?? Wszyscy walczą starają sie a on sobie chodzi po boisku glowa spuszczona i nic..

0

Od początku sezonu gramy pod Messiego ,ogólnie nie podoba mi sie jego zachowanie ,chociażby w tym meczu ,ani razu chyba nie podal do dembele , a gdy dembele mial pilke przy nodze to ten tylko sie patrzył dla mnie to juz jest żenujące , mozecie mówić co chcecie ale Messi jak narazie w tym sezonie nie istnieje

0

5tys V liga

1

Nie za bardzo wchodzisz im w zadek?

0

Hmhmhm wybieram Polsat.

0

nie transmituje.

0

na jakich stronach oglądacie mecze??

0

Orientuję sie moze ktoś czy będzie można w multimedi wykupić kanały Polsat sport premium???

0

Straci.

1

Ty juz o puszczaniu nam nie gadaj.

0

Jaka gra??

0

Tylko spokój może nas uratować.

1

ogólnie to go lubię :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?