cinek090
Dołączył/a: październik 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witam czy mógłby ktoś podesłać link do redditsoccer ? Chodzi mi o kategorie gdzie są wszystkie linki do meczów. Z góry dziękuję
1
Mordeczki gdzie obejrze ''Planete Singli 2" ???
0
Ma ktoś może jakiegoś linka z filmem "planeta singli 2"
0
Dobrze, że jest ta orkiestra co roku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Komentarz usunięty
0
Koleś chodził sobie po scenie jak niewinne stworzenie nawet po ataku ?? Gdzie jest ochrona ?? Gdzie są mężczyźni??
0
No ale ktoś za to odpowie ? Tak czy nie ?
0
Czy komuś jeszcze się zacina mecz na eleven ??
4
Powiedz, że należysz do wąskiego grona użytkowników La Rambla , Stary będzie twoja
4
wioske to robił ostatni rząd jaki byl z Bronkiem na czele ,koniec kropka.
0
Prezes nie da się wyr,, wróć wystawić
0
Kuurcze czemu....
2
Do pracy trzeba chodzić..
2
o ile nie wciągnie cię hazard to do tego momentu jest bezpieczne
69
Największą beka jest to ze tak grająca Barcelona jest dalej liderem laligi ✔
2
Najgorsze w tym wszystkim jest to ze gramy bez KAPITANA nie mamy go ,jak pokazują kamery po utraconej bramce to az mnie ściska w żołądku jak widze jego spuszczona głowę
0
No ja co co ? Co ty gosiu oglądasz jakies inne mecze czy tylko jestes zaslepiony Messim ?? Wszyscy walczą starają sie a on sobie chodzi po boisku glowa spuszczona i nic..
0
Od początku sezonu gramy pod Messiego ,ogólnie nie podoba mi sie jego zachowanie ,chociażby w tym meczu ,ani razu chyba nie podal do dembele , a gdy dembele mial pilke przy nodze to ten tylko sie patrzył dla mnie to juz jest żenujące , mozecie mówić co chcecie ale Messi jak narazie w tym sezonie nie istnieje
0
5tys V liga
1
Nie za bardzo wchodzisz im w zadek?
0
Hmhmhm wybieram Polsat.
0
nie transmituje.
0
na jakich stronach oglądacie mecze??
0
Orientuję sie moze ktoś czy będzie można w multimedi wykupić kanały Polsat sport premium???
0
Straci.
1
Ty juz o puszczaniu nam nie gadaj.
0
Jaka gra??
0
Tylko spokój może nas uratować.
1
ogólnie to go lubię :D