cinek090
Dołączył/a: październik 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Buahahaha, ale amatorka, żenada naprawdę żenujące zachowanie
0
@misiek12319 mam nadzieję że to już nastąpi ❤️
0
Ale Borek to.....
1
Już stawiam dom, że Paco nam strzeli bramkę
1
Neeeeeeymarrrrrrrr gol gol goool już to słyszę
0
@skakun95 aw czerwcu zapytasz się gdzie są puchary..
0
@tunczas4 fan wystarczy???
0
@dge21 tak, tylko że kursy za przeliczane na złotówki więc chłop na rację. Za każdą 1zl ma 11zl w kieszeni, chcąc czy nie chcąc to są złotówki jakby nie patrzeć
0
Oko ojo ojojojojooj
0
O 14 wychodzę z pracy jakby kto się pytał co ma się wydarzyć o 14. Weekend
0
@Olkovsky9 na rzeczy odrzucenie oferty..
1
Hahah media potwierdzają, że Psg odrzuciło propozycje za Neymara, a wy się podniecacie, że klub ma jakiś śmieszny filmik przygotowany...
1
Hej ludzie, na jakiej stronie oglądacie mecze?
5
@Barcelismo 22 i też na PIS, A co do twojego toku myślenia to pozdrów więźniów, którzy w większości głosowali na POKO
0
@gorgota beka, że ludzie się tego czepiaja i ogłaszają się na forum za nie wiem kogo ???? sorry, ale każdy z nas pisał ze słownika z telefonu i nie każdy patrzy dokładnie na słowa tylko na kontekst. Uważasz się za nie wiadomo kogo, a pewnie masz zawodowe skończona. Pozdrawiam ludzi którzy tylko czekają na potknięcie innych, a zarazem uważają się za psia mać za góru
0
Pytanie do pijacych Yerbe: czy są jakieś skudki uboczne picia tego?? A może przedawkowanie?
10
@chroma93 ktoś jeszcze jeździ na to przereklamowane lewicowe badziewie?
0
@Pogba cześć, raczej tęsknić za Tobą nie będziemy
0
@Jordi10 hahha nie wierze, że są wśród nas osoby które popierają to dziadostwo
1
@Cariones hehehe
1
Na jakiej stronie oglądacie mecze?
0
Komentarz usunięty
0
@szkutnik91 Transfer kwestią minut
0
Na moje gdyby de ligt miał trafić do Juve to dawno by to już zrealizowali.. Moim zdaniem i tak Holender trafi do nas, myślę, że w grę wejdzie jakiś zawodnik + dopłata
0
Moim zdaniem lepiej tego Neymara nie sprowadzać, a zaczekać rok może dwa i dzięki Grizzmanowi przekonać Mbappe
1
@ToWinaSedziego wygrałeś dzisiaj internety
2
@puyol_presidend5 zdecydowanie Lepiej robi zdjęcia huawei p30 pro
23
@Chwytliwy no i dobrze nie ma co szerzyć lesbijek gejów biseksualnych transwestytow
1
Te różowe getry im pasują jak qiurwie majtki
1
@Colon Huawei p30 pro