cinek090
Dołączył/a: październik 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wygrałeś o sekunde ! Gratulacje
0
Jestem ciekaw co swirowala Meagee z Jesusem i Derylem.. a tak apropo skonczy sie tak ze Rick sie obudzi i koniec ,chociaż fear twd zrownalo sie czasowo z twd moze jakies połączenie któż wie...
0
Masaż.
0
Grizi gdzie mieszkasz?
0
No jasne
0
Przecież dzisiaj Prima aprili....
2
Gościu gdzie ja go wyzwałem od judaszy?? wyraźnie napisałem ze jeden judasz odszedł.. nie napisałem ze Samu jest judaszem ,nie nakręcaj sie.
1
Nikt go za gacie nie bedzie trzymał.. jeden judasz juz odszedł...
0
Macie jakieś fajne tapety na kompa???
0
"Mmeesje Benzema"....
0
Tak jak szybko sie ten program pojawił tak szybko zniknie z ekranow.
1
Napoli kupon mi sp...
0
Za 100 to by sie nawet nie zesral....
0
Messi zamieścił na instagramie ,ze dziecko sie urodziło !
2
Czas pokaże ,czy Dembele to dobry piłkarz czy moze jednego sezon bo jak narazie tak to wygląda ,może tez byc tak ,ze młody do Barcelony po prostu nie pasuje.
0
Nie chce nic mówić ,ale Psg rok temu pyknelo Barcelonie 4 gole... bez Neymara ,czyżby to znów miało sie stać ?
0
Messi .
0
Dlaczego.
0
Na sopcast masz za 3zl transmisje
0
ogólnie to klikam ''zaloguj'' i po prostu jakby sie strona odświeżyła i tak cały czas..
0
dlaczego nie moge sie zalogować na konto player.pl ?? skoro założyłem konto 10min temu?? (potwiedziłem email)
0
To sa podstawy moim zdaniem.
0
Taa nauczą sie pokory majac na koncie niekończące sie 00$$$$$$$$
0
Miej wyje#c### a będzie ci dane , dobranoc :)
0
Psg rok temu bylo wstanie strzelić Barcelonie 4 gole...
0
jeżeli teraz sie skończyła seria próbna to o 13;30 bedzie juz konkurs>>
0
Gdzie oglądacie " Dom z papieru" sezon 2 poratujecie???
0
Co byście powiedzieli na to ,ze w lecie Neymar przychodzi do Realu a Isco do nas ?
0
Ogólnie postawiłem ,ze w 2pol. Padnie więcej bramek ,jak zobaczylem na sklad to trochę sie uśmiechnąlem
0
campeones campeones ole ole ole!!!!