0

Wygrałeś o sekunde ! Gratulacje

0

Jestem ciekaw co swirowala Meagee z Jesusem i Derylem.. a tak apropo skonczy sie tak ze Rick sie obudzi i koniec ,chociaż fear twd zrownalo sie czasowo z twd moze jakies połączenie któż wie...

0

Masaż.

0

Grizi gdzie mieszkasz?

0

No jasne

0

Przecież dzisiaj Prima aprili....

2

Gościu gdzie ja go wyzwałem od judaszy?? wyraźnie napisałem ze jeden judasz odszedł.. nie napisałem ze Samu jest judaszem ,nie nakręcaj sie.

1

Nikt go za gacie nie bedzie trzymał.. jeden judasz juz odszedł...

0

Macie jakieś fajne tapety na kompa???

0

"Mmeesje Benzema"....

0

Tak jak szybko sie ten program pojawił tak szybko zniknie z ekranow.

1

Napoli kupon mi sp...

0

Za 100 to by sie nawet nie zesral....

0

Messi zamieścił na instagramie ,ze dziecko sie urodziło !

2

Czas pokaże ,czy Dembele to dobry piłkarz czy moze jednego sezon bo jak narazie tak to wygląda ,może tez byc tak ,ze młody do Barcelony po prostu nie pasuje.

0

Nie chce nic mówić ,ale Psg rok temu pyknelo Barcelonie 4 gole... bez Neymara ,czyżby to znów miało sie stać ?

0

Messi .

0

Dlaczego.

0

Na sopcast masz za 3zl transmisje

0

ogólnie to klikam ''zaloguj'' i po prostu jakby sie strona odświeżyła i tak cały czas..

0

dlaczego nie moge sie zalogować na konto player.pl ?? skoro założyłem konto 10min temu?? (potwiedziłem email)

0

To sa podstawy moim zdaniem.

0

Taa nauczą sie pokory majac na koncie niekończące sie 00$$$$$$$$

0

Miej wyje#c### a będzie ci dane , dobranoc :)

0

Psg rok temu bylo wstanie strzelić Barcelonie 4 gole...

0

jeżeli teraz sie skończyła seria próbna to o 13;30 bedzie juz konkurs>>

0

Gdzie oglądacie " Dom z papieru" sezon 2 poratujecie???

0

Co byście powiedzieli na to ,ze w lecie Neymar przychodzi do Realu a Isco do nas ?

0

Ogólnie postawiłem ,ze w 2pol. Padnie więcej bramek ,jak zobaczylem na sklad to trochę sie uśmiechnąlem

0

campeones campeones ole ole ole!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?